Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 mar 2008, 11:58

diem, to pewnie juz sie dowiesz co nosisz pos sercem!!!!! dziewczynkę czy chłopczyka.....macie juz jakies imiona??? z tego co kojarze to cos wczesniej pisalas o nich!!!!
ja nie czuje sie dobrze....Mati poszedl z ciocią na spacer a ja leżę.....dzieki dziewczyny!!!!

Barbara, ale mądra Asiunia.....mati wstal o 6.10 a pozjdzie spac dopiero po 13...wczesniej szans nie ma zeby mi zasnął..o ile w ogole zasnie!!!!

Maggie o pięknie Antoś mówi :ico_brawa_01:

Kristi odpocznij dzis jesli masz taką możliwość..oby ci Nicolka dzis lepiej spala
milego dzionka

[ Dodano: 2008-03-28, 11:00 ]
diem, taki twój synek przystojniak!!!!! cudny jest..te oczka..włoski..ach....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

28 mar 2008, 12:08

i jeszzce z dnia kiedy snieg u nas padal doslownie przez 15 min
wybieglismy z domu i nacykalismy kilka fotek :ico_haha_02:

oto nasz miniaturowy balwan
Obrazek

Kouroshowi nie podobalo sie , ze yubralismy go w kombinezon dla zartu :ico_puknij: :ico_haha_01: i ze pada :-D
Obrazek

mama i balwan
Obrazek

balwan i bobo :ico_haha_01:
Obrazek

i jeszcze zupelnie nie na temat ... jak u nas wyglada nocnikowanie :ico_haha_02:
Tygrysek na nocniku , Kourosh na warcie :ico_smiechbig:
Obrazek


Juz nawklejalam zdjec ... mam nadzieje,ze Was nie zanudzilam :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-28, 11:13 ]
iza pisze:diem, to pewnie juz sie dowiesz co nosisz pos sercem!!!!! dziewczynkę czy chłopczyka.....macie juz jakies imiona??? z tego co kojarze to cos wczesniej pisalas o nich!!!!
ja nie czuje sie dobrze....Mati poszedl z ciocią na spacer a ja leżę.....dzieki dziewczyny!!!!

iza taka mam nadzieje, ze sie dowiemy wkoncu :ico_sorki: teoretycznie tak wlasnei byc powinno ... tutaj po 21 tc moga poinformowac o plci dziecka ... ale to tez zalezy czy dzieciatko na to pozwoli :-D z kouroshem bylo to wyzwaniem ... usg trwalo ok 30 min ... i on d nadal nie chcial pokazac klejnotow :-D :ico_haha_01: ... na szczescie trafilismy na mila pania, ktora tez byla w ciazy ... i zaproponowala bym wrocila za 1,5 godz ... w tym czasie zeby duzo spacerowala ... po schodach by dziecko zmienilo wkoncu pozycje ... i zebym wypila duzo wody ... i gdy wrocxilismy wszystko juz bylo widoczne :ico_haha_01:

iza ... oj wspolczuje, ze sie tak czujesz ... jeszcze troche babosko ... a wsparcie w rodzinie masz na medal :one:
no i dziekujemy za komplementa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 mar 2008, 12:14

Z Kourosh prawdziwy przystojniaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny chłopczyk z niego :ico_brawa_01: fotki rewelacyjne :ico_brawa_01:
Uśmiałam się z miniaturowego bałwanka hihi :-D :ico_brawa_01:
U Ady tez kiepsko z nocnikowaniem :ico_olaboga: wczoraj wieczorem kazała sobie pompersa sciągnąć i usiadła na nockim :ico_szoking: :ico_szoking: ale i tak nic nie zrobiła :ico_olaboga: a dziś rano wołała kupa kupa ale już po fakcie :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

28 mar 2008, 12:15

dla wszystkich dzieciaczkow za nowe slowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj smerf tez gada co nie miara ... po swojemu takze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 mar 2008, 12:16

diem pisze:tutaj po 21 tc moga poinformowac o plci dziecka

jak ja byłam w ciąży z Adusią to też lekarz próbował w 21 mi powiedzieć ale Ada za nic nie chciała pokazać lekarzowi co ma hihi :ico_oczko: więc dowiedziałams ie dopiero w 27 tyg.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 mar 2008, 12:50

DZIEŃDOBEREK

Maggie ... zdrowka dla Antosia slemy i Tobie duzo sil !!!

Dzięki diem
Co do nocek to musze sie pochwalic , ze dokad Kourosh sie uirodzil nie sypialam ... a teraz niedosc , ze sypiam to wysypiam sie za wieki i moj szkrab rowniez spi jak susel ... i sen ma spokojniejszy ... nie budzis sie :ico_brawa_01:

Ogromniaste brawa dla kourosha za takie ładne spanko!
juz 14 kwietnia :ico_brawa_01: :-D

Kochana to już lada dzień, mozna powiedzieć...super czekamy z niecierpliwością....może dowiesz się jaka płeć... :ico_brawa_01:
oj dziewczyny dzieki za mile przyjecie po dniach nieobecnosci :ico_haha_02:
ale chyba przegapilyscie moje pojawienie sie po dlugiej przerwie :ico_haha_01:

ja nie przegapiłam.... :-D
diem Kourosh śliczny...
a no i miniaturowy bałwan jest cudny...
ładnie przystrojony stół swiateczny :ico_brawa_01:
A moja Asia obudzilam mi sie dzisiaj troche przed 6:30 i niedawno chcialam ja ubrac na spacer, bo mama powiedziala ze ją wezmie, a Asia marudzila i plakala przy ubieraniu: "mama Aja aaa!" , no to na ja rozebralam i polozylam i zasnela prawie natychmiast i spi juz twardym snem :ico_szoking:

ale numer :ico_haha_01:
justyna25 pisze:jak ja byłam w ciąży z Adusią to też lekarz próbował w 21 mi powiedzieć ale Ada za nic nie chciała pokazać lekarzowi co ma hihi :ico_oczko: więc dowiedziałams ie dopiero w 27 tyg

ja dowiedziałam się już w 18 tc
Antolek tez nie chciał pokazać co ma między nóżkami , wtedy pani radiolog powiedziała mi ze poczekamy chwilke , że mam wypić gorącą czekoladę, wtedy łobuziak zacznie się kręcić i może łaskawie zdradzi czy jest chłopczykiem czy dziewczynka....za pół godz wróciłam na USG i rzeczywiscie się zdradził :ico_haha_01:

ANTOŚ juz lepiej sie czuje za to ja sie chyba zaraziłam wczoraj miałam goraczke 38 dawno takiej nie miałam no i katar :/

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 mar 2008, 14:14

Maggie pisze:oj dziewczyny dzieki za mile przyjecie po dniach nieobecnosci :ico_haha_02:
ale chyba przegapilyscie moje pojawienie sie po dlugiej przerwie :ico_haha_01:

ja nie przegapiłam.... :-D


ja tez nie przegapilam, ale to dawno bylo :ico_haha_01: hihi

Maggie pisze:A moja Asia obudzilam mi sie dzisiaj troche przed 6:30 i niedawno chcialam ja ubrac na spacer, bo mama powiedziala ze ją wezmie, a Asia marudzila i plakala przy ubieraniu: "mama Aja aaa!" , no to na ja rozebralam i polozylam i zasnela prawie natychmiast i spi juz twardym snem :ico_szoking:

ale numer :ico_haha_01:


no, i spala 1h 20 min. :ico_szoking: , obudzila sie ok. 11:30 wiec pewnie nie bedzie juz chciala mi isc spac, i zowy bedzie mi ciezko ja "przetrzymac" do 19:00 chociaz... :ico_olaboga:

Ja jak bylam w ciazy z Asia to dowiedzialam sie w 22tyg. ze bedzie dziewczynka, ale i tak dr nie byl pewien na 100% bo zassze na USG byla pupa odwrocona :-) , moj gin mowil, ze ma prawidlowy stosunek do swiata :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ANTOŚ juz lepiej sie czuje


co cale szczescie :ico_sorki: :ico_sorki:

Maggie pisze:wczoraj miałam goraczke 38 dawno takiej nie miałam no i katar :/


biedaczku ... :ico_pocieszyciel: ... kuruj sie Kochana!! moze to przez ta pogode... :ico_noniewiem: , u Was tez tak z nia roznie bywa?
U nas dzisiaj jest slicznie, slonko swieci i jest ciepludko. Mama mi wziele Asie na spacrek, ale jak wroca z zakupami to moze sie z nimi zabiore na chwilke jeszcze

diem, zdjecia sa fantastyczne!
U nas tez masakra z nocnikowaniem :ico_olaboga: :ico_placzek: , Asia chowa mi sie za fotel i za chiny nie idzie ja z tamtad wyciagnac, i potam wychodzi i mowi: "mama kupa" , no ale kupa juz w pieliszce, a co tu dopiero mowic o sikaniu :ico_olaboga: . Ale czekam do lata, i jak sie do tego czasu nie nauczy, to w lecie moze bedzie mi prosciej ja nauczyc... :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 mar 2008, 15:18

Dziewczyny i u nas kiepsko z nocniczkowaniem...juz nie wiem co robić, antoś niby od czasu do czasu przypomni sobie o nocniczku , ale sioada na niego w ubranku i udaje że robi siusiu.
A kupka i tak znajduje się w pieluszce... :/
Barbara pisze:bo zassze na USG byla pupa odwrocona :-) , moj gin mowil, ze ma prawidlowy stosunek do swiata :ico_haha_01: :ico_haha_01:

DOKŁADNE , brawa dla Asi za dobry stosunek do świata :ico_brawa_01:

Basia no u nas tez pogoda tragiczna...leje i leje,.

CO Z AGINKĄ ???

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 mar 2008, 15:22

Witajcie :-D
U nas nocka super,maly przespal cala noc i obudzil sie dopiero o 5 30 wypil mleczko i zasnal dalej,a mala Nicolinka obudzila sie o 8 30 razeem ze mna bo nad ranem przyszla do mnie i chciala spac w moim lozku wiec tak spalysmy juz razem sobie i mala mnie obudzila o 8 30 pocalowala mnie w policzek i to bylo piekne budzenie :ico_brawa_01:
U nas dzisiaj piekny dzien,sloneczko i juz nawet zaliczylismy jeden spacerek okolo 11 00 bylismy na 30 minut a teraz Nicolinka zasnela niedawno a jak sie obudzi to pojdziemy na spacerek wszyscy znowu :ico_haha_02: a Marcusek wlasnie probuje zasnac,ale widze ze mu sie niechce spac.. Cos ostatnio jest bardzo taki ruchliwy i zywy i nie za duzo spi w dzien.. a jak juz spi to krotko.. tak okolo 2 godzin i pozniej dostaje mleczko i znowu jest obudzony i nie spi :ico_oczko:
No i zaraz ide na obiadek :ico_oczko:

Diem piekne foteczki super masz juz brzusio duzy taki i ciekawa jestem czy twoja dzidzia pokaze co ma miedzy nogami :ico_oczko: Powodzenia
Pozatym fajne foteczki malego balwanka,i z tym nocnikiem :ico_brawa_01: :-D

Maggie oj i ty sie zarazilas od Antosia kuruj sie i zdrowiej :ico_oczko:

Iza dzieki Nicole spala dzisiaj w nocy nawet dobrze,a i ja staram sie duzo odpoczywac ale az tak sie nie mecze :ico_oczko: tylko czasami zalezy od dnia duzo to ty odpoczywaj Kobietko i zdrowiej uwazaj na siebie i powodzenia buziaki pa

Ja wam powiem ze ja nie wiedzialam do konca jak bylam z Nicole w ciazy czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka,bo mala zawsze tak sie zaslonila jakos byla w takiej pozycjii ze nie bylo widac... ale ja czulam i wiedzialam ze bedzie dziewczynka naprawde mialam przeczucie.. i czulam sie taka jakas brzydka.. i sprawdzilo sie a z Marcusem to mi lekarz powiedzial odrazu przy ktoryms usg chyba bylam 18 tygodniu to juz wiedzialam :ico_oczko: ze bedzie chlopczyk i czulam sie z Marcuskiem w ciazy ladna i inaczej i to tez mi dawalo do myslenia ze moze akurat bedzie chlopczyk i tak sie stalo :ico_brawa_01:

Barbara pisze:Ja jak bylam w ciazy z Asia to dowiedzialam sie w 22tyg. ze bedzie dziewczynka, ale i tak dr nie byl pewien na 100% bo zassze na USG byla pupa odwrocona , moj gin mowil, ze ma prawidlowy stosunek do swiata


Fajny ten twoj ginekolog bardzo dowcipny :ico_brawa_01: :-D

Ok ja spadam na obiadek bo glodna jestem Milego dnia wam zycze i wpadne pozniej moze wieczorkiem jak dzieci sie beda z tata bawic bardziej mam na mysli Nicole bo Marcusek jeszcze za malutki na zabawy :ico_oczko:
A wiec do pozniej paa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 mar 2008, 15:23

Maggie pisze:CO Z AGINKĄ ???

no właśnie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ada zasnela :ico_brawa_01: wyszalała sie na spacerku :-D

[ Dodano: 2008-03-28, 14:25 ]
Kristi, wielkie brawa dla Marcusia za przespana nocke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla Nicoli za tak wspaniała pobudke jaką ci zrobiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość