Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

01 mar 2009, 11:13

witam z ranka :-D :-D kurcze ja cos sie martwie tym moim poarmem bo zauwazyłam ze od wczoraj ma go zdecydowanie mniej.. :ico_placzek: :ico_placzek: mam nadzieje ze to chwilowe..

ja zbieram sie do kosciółka mam nadzieje ze uda mi sie z księdzem porozmawiac na temat chrzcin..oby tylko nie było problemu :ico_sorki: :ico_sorki:

nakarmiłam malutka i spi z tata -mam nadzieje ze tak bedzie dopóki nie wroce..bo teraz karmi ja co dwie godz przez te moje cyce pustawe :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

01 mar 2009, 12:00

witam się i ja :-)

własnie nakarmiłam malutką, mąż ją ululał i teraz spi. ok 12 planujemy pojsc w koncu na spacer bo narazie tylko wreandowana była. pogoda dziś nawet w miarę, 4st, słonce, wiatru nie ma więc na jakieś 10-15 min pojdziemy. tylko jeszcze w "starym" wozku bo na nowy czekamy nadal.

beatris, dzięki za rady :-) zawsze to lepiej dowiedzieć się czegoś od kogoś kto ma ten sam problem. narazie tylko nabiał wyeliminowałam z diety. w sumie tak naprawdę nie wiemy czy to alergia czy co ale wolę nie ryzykować.

marcia a Ty dokramiasz córeczkę sztucznym też? czy tylko sama piers? trzymam kciuki by udało się załatwić wszystko. my chcemy ochrzcić Olę na Wielkanoc i dziś też się dowiem jak to jest z terminami w moim kościele.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

01 mar 2009, 12:07

witam
u nas nocka w miare na szczęście odbyło sie bez płaczu, jedzonko co chwile z cycusia :-)
tylko nad ranem zaczeła cos marudzic zjadłą z dwoch cycusiów i nadal chciała to dostała butle po której strasznie jej sie ulało i teraz spi zmęczona
no a mnie czeka pranko pościeli noi jak bedzie spokojna to moze wezme sie za prasowanie bo juz uzbierało sie tego masakrycznie duzo

miłego dnia wam zycze :-D

Marcia77, powodzenia w kosciele :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

01 mar 2009, 13:31

marcia a Ty dokramiasz córeczkę sztucznym też? czy tylko sama piers? trzymam kciuki by udało się załatwić wszystko. my chcemy ochrzcić Olę na Wielkanoc i dziś też się dowiem jak to jest z terminami w moim kościele.
ja karmie samą piersia
my tez chcemy chrzscic na Wielkanoc ale dzis nic nie załatwilam bo kancelaria tylko wdni powszednie czynna :ico_zly: :ico_zly:

my za chwile bedziemy sie zbierac do rodziców na obajdek i musimy zabrac wozeczke bo pogoda ładna wiec dziadek pojdzie na spacerek :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

01 mar 2009, 13:40

witam
my byylismy na gieldzie mała byla u mojej mamy jutro to samo bedzie bo ja do ginekologa i na silownie:) wiec dzis ostatni raz podjadam sobie :-D

ja mam nawet sporo pokarmu ale co z tego jak co 2 godz cyc a ja wole dac butle jednak np dzis wypila 80 ml mojego sciagnietego a potem 120 ml sztucznego i herbatka nie zle nie??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 mar 2009, 14:09

witam :)
nocka ok :-)
ja byłam z mężem i synkiem na spacerze, a po obiedzie jedziemy do teściów na kawę i placuszek :-D

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

01 mar 2009, 15:49

pierwszy spacerek zaliczony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co prawda tylko 15min ale i tak było super, pogoda ładna, mała przespała całą podróż. teraz ją nakarmiłam, odbeknie u męża i dam drugiego cyca. później wrzucę zdjęcie ze spacerku :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

01 mar 2009, 16:10

beatris, dzięki za rady
nie ma sprawy - wiesz, mleko wyeliminować to jeszcze można, chodzi mi o to byś sie nie dała wpędzić jak ja - w katorżniczą diete która nie przyniesie rezultatów a może zaszkodzić i Tobie i małej.
pierwszy spacerek zaliczony
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

milutka powodzenia na siłowni :ico_sorki:

my właśnie wróciliśmy ze spacerku - dzień dziś cudwny, teraz obiadek gotujemy, tzn ja gotuje bo maluch własnie usnął :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

01 mar 2009, 19:04

plum :-)

ja, korzystając z wolnej ręki i chwili melduję się :-)

dziś troszkę lepiej, ale wczoraj to kryzys miałam taki, że myślałam, żeby pakować dzieci i uciekać :ico_sorki: heh... czwartek coraz bliżej :ico_sorki:

dziękuję za życzonka i buziaczki dla Alanka :588:
dziś starszy synuś mój, Norbert, miał mszę wstępną do Sakramentów :-D :ico_brawa_01: suprr sprawa, prosto, łatwo, bez sztucznych wielomiesięcznych prób i strojenia :ico_sorki: W środę Młody ma już Sakrament Pojednania :ico_sorki:


no i Młody z Chłopem przeziębieni :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_chory: i coraz bardziej smarkają :ico_olaboga: mam nadzieję, że malucha ominie :ico_sorki:

nie mam szans Was doczytać :ico_sorki: ale cieszę się, że tak smarujecie :ico_sorki:

:588: dla Was i Maleństw :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

01 mar 2009, 20:02

moj maz wlasnie pojechal w trase i zostalam sama. normalnie lzy mi same leca...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość