Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

02 mar 2009, 10:44

Hey!
A ja dzis jadę na USG mam o 13.30.
Wczoraj odpoczęłam ale mój dzidziuś choć ma mało miejsca to i tak ciągle się kręci :-D

Do usłyszenia wieczorem :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 mar 2009, 10:47

dora ja to tyle tych gazet o dzidziach już przeczytalam, że teoretycznie to chyba jestem ekspertem, zobaczymy jak z praktyką :)

fioletowa ania ciekawa jestem co tam Ci lekarz powie - przecież ty lada dzien bedziesz miala dzidzie przy sobie :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

02 mar 2009, 11:50

Aniou - ciekawa jestem czy powie Ci dzisiaj jaka płeć :-D

[ Dodano: 2009-03-02, 10:52 ]
Rety na nic siły nie mam zero energi, kilka dni goniłam sprzatałam gotowałam buritto itd a od wczoraj jak zdechnięty balonik zero powietrza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

02 mar 2009, 13:36

Cześć dziewczyny
Ale się rozpisałyście ale wszystko przeczytałam.

Właśnie skończyłam sprzątać. Zrobiłam też pranie ciuszków. I jestem zmęczona krzyże mnie bolą od schylania.

Na zgagę też biorę Rennie. Jest super i nieszkodliwy zupełnie dla dziecka.

Fioletowa Ania dziękuję za miłe słowa i powodzenia na USG miejmy nadzieję że dzisiaj już będzie wiadomo co się Wam urodzi.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

02 mar 2009, 14:31

hej
adka no dolegliwości dają nam w kość.Ja też w nocy kilka razy wstaję na siku a pęcherz boli że ledwo dojść do kibelka potrafię.Do tego zgaga no i też zauważyłam że nogi mi puchną.Ach ale co tam najwazniesze są nasze maleństwa
Dora no widzę ze już zaczynasz myśleć o porodzie.Mnie też czasem śni się poród
FioletowaAnia czekamy na wieści po wizycie
Ja muszę zabrać się za obiadek ale mam lenia.No i muszę zacząć pakować torbę do szpitala bo cały czas to odkładam

[ Dodano: 2009-03-02, 13:32 ]
no i zaczęłam 34 tydzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

02 mar 2009, 16:48

Agnieszko - za 34 tydzień :ico_tort:

[ Dodano: 2009-03-02, 15:53 ]
Aniu - masz już wieści daj znać :-D

Justynko - a jak z mężem?

Mnie sie dzisiaj śnił mój ojciec z czasów kiedy mieszkałam w domu i czasem kiedy nie radził sobie z problemami w pracy zaglądał do kieliszka i wyzywał sie psychicznie na mnie i mojej mamie któa wiecznie mu wybaczała i dawała szanse , chociarz nie mieszkam juz w domu od ponad 3 lat i mam swoje życie i on sie teraz bardzo stara nadal mam do niego żal o te wszystkie okropne chwile pełne stresu i łez , i kocham moją mame ale mam do niej żal okropny żal bo moje życie mogło wyglądać inaczej... nie jesteśmy w stanie wymazać pewnych rzeczy z pamięci mimo starań... :537:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

02 mar 2009, 17:32

dzien dobry :-D
ale jestem wypluta :ico_spanko: caly dzien na chodzie , stres , stres i jescze raz sstres a do tego caly czas w biegu , dopiero weszlam do domu i jakas uzalezniona jestem bo zamiast mezowi podac obiad to wstapilam do mc donalda kupilam 2 hamburgery i zglowy :-D :-D a sama na foruma odrazu :-D :-D

Dora a jak sie bada ten posiew z pochwy i gdzie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo ja nawet nie wiem gdzie mam isc , ten moj gin to super facet i lekarz ale czasem zapomina o roznych rzeczach np dopiero teraz robilam sobie badanie na cukier po obciazeniu a powinna w 6 miesiacu i o tym posiewie tez nic nie mowil a i wiem ze na toksopolazmoze trzeba jeszcze raz sie przebadac
Agnieszka :ico_zdrowko: za 34 tydzien

FioletowaAnia jak tam po wizycie? chlopczyk czy dzieiwczynka :-D ?

[ Dodano: 2009-03-02, 16:34 ]
Ejustysia no wlasnie jak tam maz? lepeij juz jest czy nadal nie zabardzo?

[ Dodano: 2009-03-02, 16:35 ]
za 8 dni zaczynam 9 miesiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 mar 2009, 18:14

dora, adka, ale moment sobie znalazlyscie - jezcze rano napisalabym, że super - nie licząc spraw lóżkowych, fiut jeden mówi, że mu sie nie chce :-D no, ale mi sie chce :-D :-D :-D :-D , no, ale wracając do sprawy to uslyszalam dzis przy obiedzie, że mnie nienawidzi , strasznie mnie to zabolalo, wyszedl gdzies, napisalam mu smsem, że nigdy mu nie zapomne tego co robi bo nigdy mnie za to co mi roi nie preprosil a jak czegos potrzebuje to ja zawsze jestem przy nim i żeby uważal co mówi bo używa bardzo mocnych slów i nie pomyśli, że może kogoś tym ranic, a taka jest prawda, że w gruncie rzeczy ma tylko mnie jakby coś sie stalo, ani rodzina mu nie pomoże a tym bardziej koledzy a niestety takie wybral sobe życie, że nie może być pewny jutra. Chyba przemyślal o napisal mi tylko "kocham Cie" . Pierwszy raz odpisal po klutni cos milego, ale fakt faktem wyplakaam dzis morze lez tyle mi przykrego bez powodu powiedzial. Pomjając ten incydent ostatnio po tym pychologu ( byl w sobote) jakby oprzytomnial - wczoraj 3 razy koledzy byli i nie wyszedl do ich - sam z sebie tak. W sumie to ja w tej terapi widze ostatnią deske ratunku - potem chyba sie poddam jeśli nie pomoże. Nie chce by potem tak jak mówi dora moje dziecko musialo na to patrzeć jeśli moge zapewnic mu inne dzieciństwo

adka kochana ladnie ten czas śmiga - 9 miesiąc :ico_olaboga: OSTATNI!!!! Więcej okienek już nie ma w suwaczku hii :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

02 mar 2009, 18:41

ejustysia tacy czasami są faceci nie przemyślą i klapną coś. Ja godzinę temu pokłóciłam się z moim mężem. Staram się sprzątam, robię obiady które podaje mu pod nos a i tak oni nie potrafią tego docenić. A jak już mi łzy lecą to się pyta dlaczego płaczę KRETYN. Teraz siedzę przed komp w jednym pokoju a on siedzi w drugim przed tv. Jeszcze jak było dobrze to chcicał żebym mu odgrzała na patelni pierogi ale teraz niech sobie sam je robi, ja na pewno mu nie zrobię.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 mar 2009, 18:53

taa, ich o w ZOO powinni pozamykać, z tym, że mó to jeszcze jak ja placze to zawsze sie denerwuje i krzycze, że ja udaje , kretyn do potęgi. A jak go poprosze o herbate to sie pyta czy ja nie umiem zrobić, no, ale ja mu robie obiady i sprzatam a on glupiej herbatki nie moze zrobić . Kiedyś mu cyjanku do ziemniaków dodam :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość