Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 mar 2008, 12:39

Ewcik...nawet tak mi nie mow...u nas tak leje ze normalnie strach sie bac...az huczy!i ciemno jak w nocy.....boje sie ze nie pojedziemy a tak sie nastawilam :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 mar 2008, 12:42

Dzień dobry
My dzisiaj nocka fajne. Tylko jedna pobudka. O 6 pobudka pół godziny buszowania i sen przez godzinkę. A teraz maluszek śpi dalej.
Wczoraj mama była z Krystkiem u lekarza, bo niepokoiły mnie te nocne pobudki małego i płacze okropne. Pani doktor powiedziała że to normalne i co drugie dziecko teraz tak ma (jej córeczka budziła się do 4 roku życia z płaczem). Dostałyśmy syropek i mamy sie przyglądać czy lepiej. dzisiaj nie było źle więc obserwujemy dalej.

Jak malutki się obudzi to i śmigam na spacer bo słoneczko za oknem :D

kate_k82, :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: mnie takie zaniedbywanie dzieci. sama nie wiem jak tak można.
GLIZDUNIA, życzę żeby pogoda się polepszyła i udanych zakupów.
zborra to Wy dzisiaj już jedziecie? czy dopiero jutro?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 mar 2008, 13:35

Maya spi juz 2,5h....chyba wszystko sie sprzysieglo zeby dzis nie jechac na zakupy-ale ja chce!!!! :ico_zly: :ico_wstydzioch: ...poprostu sie nastawilam i jak nie pojedziemy to pekne ze zlosci jak male dziecko :ico_placzek: :ico_puknij: ......wszyscy spią,na dworze pada...a ja siedze i czekam zla :ico_zly: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 mar 2008, 13:58

A witam :-)

U nas pogoda przecudna więc spacer murowany jak tylko wrócę do domu :ico_brawa_01:
Nocka męcząca 3 dokarmiania, rzucanie, wstawanie... i pobudka na całego o 5.50 :ico_noniewiem:

Taaa :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 mar 2008, 14:00

glizdunia najgorzej jest wlasnie sie psychicznie na cos nastawic a potem jak nic z tego nie wyjdzie to co pozostaje?tylko :ico_zly: chodzic cały dzien, skads to znam :ico_oczko:

doris ja byłam na tym horrorze w kinie i nie było az tak źle, ale polecam obejrzenie!!warto..

kate wiesz lepiej jak najszybciej zdiagnozowac kazda chorobe zeby jak najszybiej wyleczyc, a jak wiadomo pasozyty sa przej..do usuniecia, wiec moze jak masz podejrzenie załapania tego swinstwa to idz na badania..
moja siostra podejrzewała u swojego synka gliste psia, ale na szczescie badania tego nie potwierdziły :ico_sorki:

A my po spacerku super, pogoda iscie wiosenna, słonce swieci pełna para, ciepełko..marzenie..wiec pochodziłysmy troche po parku zrobiłysmy zakupy i nawet mi sie co nieco dostało, bo akurat wstapiłam do mojej siostry, co ledwo z giełdy wrociła i kupilam sobie od razu 5 bluzeczek wiosennych..ale fajnie ze w szafie sie cosik odmieni!!

a teraz lece robic obiad..

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 mar 2008, 15:35

My już też wróciliśmy ze spacerku. Pogoda super. Ahhhhh... czuć wiosnę :D

To i ja lecę obiad przygotować.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 mar 2008, 17:11

A to proszę fotki z naszego spacerku, dziś już wzięłam aparat, tak jak obiecałam :-D Byliśmy 2,5 godziny w mieście i na huśtawkach, chłopaki szczęśliwe, a Karol padł i śpi, co już mi o tej porze wcale nie spał :-D Będzie dziś szalał wieczorem :-D A wieczorem nie wpadnę, bo siostra przyjeżdża, a jutro mam szkołę więc to tak na pożegnanie :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 mar 2008, 17:16

U nas pogoda też cudna...ale ze spaceru nici...bo ostatnie dni było bardzo zimno, więc nie wychodziliśmy...a teraz jak ma katar to nie chcę wyłazić...i znów to samo...Dziś co godzinę pije te gówna na katar a i tak na razie psika i leci jej z nosa..ale jest pogodna. No i moja mama twierdzi że górną jedynkę ma normalnie na wierzchu...ciekawe, muszę wieczorem obadać...
Przyszedł pchacz!!! hurrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa....

Patrycja jedziemy dziś. Dam znać jak wrócimy. A może Krystkowi też coś dokucza??? takie wytłumaczenie, że dużo dzieci tak ma to tylko dla zagluszenia sumienia. Ja bym chociaż podstawowe badania zrobiła...

Glizdunia no i jak? udało się wyjść???
Kate rób te badania szybciorem!!! przecież on od tego może być tkai niespokojny...sam Ci nie powie co mu jest....ja bym nie zwlekała. A jak się okaże (tfu tfu), że coś mu jest to zabij właścicielkę chorych dzieci!!!
Sikorka o kurczę...mydło??? mam nadzieję, że wykupka i będzie ok...może mu daj acidolak czy coś w tym stylu...?

Moja poszła spać...ja zaraz wstawię jakąś 1zupę dla niej...a resztę zapasów jutro wieczorem pogotuję, bo w zamrażarce robi się pusto...A teraz muszę się przebrać, przygotować...popatrzeć na mapę itp...pa!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 mar 2008, 17:55

glizdunia moj M zawsze jak mała wstaje o 6 to jej mówi
"zobaczymy jak bedziesz do szkoły wstawała. to dopiero bede cie budzil z satysfakcją" :-D a to wstrętny tata

karolek z mamusią uroczy jak nie wiem co
te twoje chlopaki podobne do siebie

zborra a czemu nie wychodzisz z nią jak ma katar?
nic jej nie bedzie
poki nie ma temperatury to z nią wychodz bo to tylko jej na dobre wyjdzie
lepiej sie oddycha na dworze

a moja glisda spala od 11-12 i nie ma zamiaru spac wiecej
az sie boje co bedzie o 18-19
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tego sie spodziewam

jesli chodzi o te glisdy to rzeczywiscie nieciekawie
u nas np panują owsiki tzn moj siostrzeniec skąds przywlukł i zaraził cała swoją rodzine
na szczescie siostra szybko zareagowała a chlopaki tak sie przerazili że teraz myją ręce do kości :-D

u nas tez cudna pogoda i bylysmy na spacerku

glizdunia ja mam nadzieje jednak ze zakupy sie udadzą ja tez nie lubie jak mi sie plany nie udają

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 mar 2008, 18:00

Sikorka, normalnie się zakochałam w Karolku :-D cudnie razem wyglądacie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość