margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 mar 2009, 13:40

betina, ja to najczesciej czulam wieczorami w lozku ale nie codziennie tylko 2 albo 3 razy w tygodniu ale mimo wszystko bardzo mile przezycie

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

02 mar 2009, 15:14

Czesc Kobitki :-)
Co tam u Was slychac. Staralam sie cos tam doczytac, bo dlugo mnie nie bylo ale poddalam sie :ico_olaboga:

Normalnie dziewczyny, ostatnio cos dziwnego dzieje sie z moim serduszkiem. Ostatni raz jak bylam na forum, to pojechalam do mamy i wyobrazcie sobie, ze na miescie zaslablam. Jakas kobieta mnie ratowala. A potem oczywiscie caly dzien :513: , malo tego, bolala mnie lewa reka i piers po lewej stronie, jakby serce.
Nie dzwonilam z tym do gina, bo wizyte mam w czwartek ale od tego czasu codziennie mam palpitacje serca :ico_olaboga:
Mysle, ze to przez tabletki na tarczyce, ktore biore, bo odkad mam dzidziusia, to zazywam konska dawke ale troche sie niepokoje. Czy ktoras miala cos takiego? Albo ma????

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 mar 2009, 15:22

Czy ktoras miala cos takiego? Albo ma????
ja ostatnio zrobiłam sobie mały spacerek to tez co chwila przystawałam i o mało nie zemdlałam, tylko bóli przy tym nie miałam żadnych, ogólne osłabieie czuję

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

02 mar 2009, 16:14

megi niech gin się najpierw wypowie. Ja jestem "sercowa", ale takich dolegliwości nie miałam. Tylko kołatania od czasu do czasu i musiałam iść prywatnie na konsultacje kardiologiczna, bo w moim przypadku ciąża obciąży serce :ico_placzek:
Jak ci słabo to może mierz ciśnienie? Albo niech ci w przychodni zmierzą, tam gdzie masz lekarza rodzinnego,może nawet zrobią ekg jak mają. Być może to po prostu tak twój organizm reaguje na ciążę, ale takie omdlenia trzeba skontrolować

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 mar 2009, 16:28

Czy ktoras miala cos takiego? Albo ma????
Megi dobrze by było gdyby gin wysłał cie na kontrole do kardiologa, nie chcę Cię straszyć ale serce jest baaardzo obciażone podczas ciąży, nawet kobieta ze zdrowym sercem w ciazy może mieć duże problemy... najgorzej gdy nie zbada sie tego serca- wtedy mogą wystąpić problemy przy porodzie, dlatego tak ważne jest wykluczenie komplikacji przy porodzie, ważnym problemem jest wysokie cisnienie

ja mam chore serce, arytmia, czestoskurcze i kołatania serca... idę znów do kardiologa za dwa tygodnie, zrobi wszystkie badania i wtedy podejmie decyzje o porodzie- w moim przypadku wskazane jest cesarskie cięcie, ale jeśli wyniki nie będą niepokojace może lekarz pozwoli mi na normalny poród... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

poprostu zbadaj to serce :ico_oczko:
lepiej zrobić niepotrzebne zamieszanie ale zrobić wszystko abyście Ty i dzidziuś oboje wyszli z porodu cało :ico_oczko:

nie straszę cię, serce jest obciążone, moze też wina stresu... zamiast sie martwić lepiej isć na badania i wykluczyć problemy "sercowe" :ico_oczko:

dzisiaj z nudów umyłam okno balkonowe, musze isć do kolezanki obszyć firankę :-D

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

02 mar 2009, 16:52

hej dziewczyny!
mnie mój gin na po 3 miesiącu wysłał na EKG, tak na wszelki wypadek, nie wiem czy mam dobre wyniki, bop jeszcze nie byłam u lekarza pierwszego kontaktu, ale chyba tak, Bardzo słaba byłam na początku ciąży i czasem aż tak, że wstać z łóżka nie mogłam, brałam wtedy elevit pronatal, w końcu się wkurzyłam i odstawiłam te tabletki, tym bardziej, że wyniki krwi miałam b.dobre, i mi przeszło. Nie wiem czy to ma związek, ale tak było

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

02 mar 2009, 17:40

cześć dziewczyny :-D
a ja sie pochwalę....dziś poszłam po podwyżke....a co :ico_oczko:
no i dostałam no nie tyle na ile liczyłam ale zawsze :ico_brawa_01:
jak wykorzystuja ciężarne kobietki do pracy to niech płacą więcej :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

02 mar 2009, 18:02

mariquita, gratuluje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

02 mar 2009, 20:22

coś brzuch mnie boli zbiera mi się na :587: położę się, może mi przejdzie... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 mar 2009, 20:22

a czy Wy też tak szybko wieczorem jesteście zmęczone czy tylko ja :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość