moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 lut 2009, 17:00

Dzięki za linki, tego drugiego jednak nie mogłam otworzyć.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 lut 2009, 12:57

nie ma sprawy. :-D Ja go teraz tez nie mogę otworzyć :ico_szoking: nie wiem czemu, wcześniej nie miałam problemu. Tam było opisane z fachowej książki co i jak, z tego pierwszego można się więcej dowiedzieć.

olciao2808
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2009, 21:59

Witam SERDECZNIE wszystkie zatroskane mamy:)

02 mar 2009, 22:16

Witam SERDECZNIE :-)
Jestem studentką 3 roku położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i w tym roku piszę pracę licencjacką na temat "Synechia warg sromowych w doświadczeniu matek dziewczynek dotkniętych tym schorzeniem." Mam w związku z tym GORĄCĄ prośbę: mianowicie chciałabym przeprowadzić z chętnymi z Was wywiad drogą e-mailową lub za pomocą serwera GG. Proszę więc o zgłoszenie się chętnych za co z góry BARDZO BARDZO dziękuję :ico_brawa_01: Jednocześnie mogę zapewnić, iż uzyskane przeze mnie informacje będą wykorzystane WYŁĄCZNIE w celach naukowych.
Mam jeszcze pytanie czysto techniczne czy wystarczy jeśli wyślę pytania za pomocą opcji prywatna wiadomość??
Jeszcze raz BARDZO dziękuję i POZDRAWIAM Was i Wasze córeczki :-D [/b]

[ Dodano: 2009-03-02, 21:37 ]
Jeszcze może wyjaśnienie jak to się stało, że chciałam pisać na ten temat...
Z bardzo prostej przyczyny mam siostrzyczkę która w tej chwili ma rok i 8 miesięcy ale gdy miała rok to ten problem się u niej pojawił i nie wiedziałyśmy z mamą co robić... Ja choć wtedy byłam już na 2 roku wcześniej o czymś takim jak sklejenie nie słyszałam ani nie widziałam ale za to wiedziałam że tak miejsce intymne małej dziewczynki nie powinno wyglądać... Co więcej nasza pani pediatra w przychodni też o niczym takim nie miała pojęcia wiec tak naprawdę byłyśmy zdane na siebie... Trafiłyśmy do ginekologa dziecięcego do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie małej pomogli i już 8 miesięcy nie ma problemu
I tak zdecydowałam że o tym będę pisać i szczerze mówiąc nie spodziewałam się takich trudności... Do tej pory znalazłam tylko jeden artykuł strikte na ten temat w języku polskim a reszta jest po angielsku, ale żeby nie było tak różowo nie ma czasopism których potrzebuję ani w naszej uczelnianej bibliotece ani w Głównej Bibliotece lekarskiej... Ale w sumie mimo tych trudności chce o tym napisać i przede wszystkim spowodować że w szpitalach i wszędzie będzie się mówić o profilaktyce tego schorzenia i że matki nie będą pozostawiane samym sobie...

Także jeszcze raz proszę o jak najszybsze odpowiedzi a zapewniam że przyczynią się Panie nauce w sposób znaczący :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 mar 2009, 12:44

olciao2808, wysłałam ci wiadomość na PW

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 mar 2009, 15:12

olciao2808 powodzenia w pisaniu pracy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 mar 2009, 14:43

Witam .Czy moge prosic o linka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Edzia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2007, 23:12

09 mar 2009, 22:14

czy ja też bym mogła prosić o linka, dziękuje

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość