Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 21:21

ja sobie czekam aż mąż z synkiem się obudzą, żeby go wykąpać :-)

jedwabna, super, że mąż tak za synkiem jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ragazza555, na początku ja kąpałam, a teraz mąż się odważył :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

donatka26, współczuje kiepskich dni :ico_pocieszyciel:
oby jutro było lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aniabella, nie dziwię ci się wcale , że nigdzie nie wychodzisz też bym się bała jakby mi tu jakieś grypy szalały :ico_chory:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 mar 2009, 23:27

Hej dziewczyny jesteśmy już w domu. Z Bartkiem już wszystko jest ok. Odezwę się jak mieszkanie odgruzuję i Was doczytam. A jest co czytać :ico_olaboga:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 mar 2009, 00:02

gaga22 pisze:Z Bartkiem już wszystko jest ok

super, witajcie :ico_sorki: bardzo sie martwiłyśmy, dobrze, ze już jesteście.

cześć
dzień mi przeleciał dziś momentalnie, rano poprasowałam, potem spacerek, sprzątanie, po olę do przedszkola i po zakupki bo małęmu musiałam ciuszków dokupić, więc królewicz będzie wystrojony :-D żeby było sprawiedliwie to ola sobie klocki wybrała - ale b fajne, w kształcie kwiatków i łączy sie je wciskając jakby płatek między płatki - można sie fajnie tym pobawić, aż mnie wciągnęło :-)


ja już podsypisam na siedząco, nawet nie wiem co której odpidać....ale musiałam zajrzeć i Was doczytać... :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 mar 2009, 01:43

gaga22, super, że jesteście już w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60, no to fajnie dzień ci zleciał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

daj jakiś link do tych kwiatków bo ciekawa jestem jak to wygląda i tak wciąga :ico_oczko:

dobranoc

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

03 mar 2009, 08:12

Widzę że dziewczyny boją się wychodzuć na spacerki.
My z Karolcią zaliczyłyśmy pierwszy spacer jak miała 8 dni i wychodziłyśmy codziennie
na godzinne spacerki. Nawet jak była mróz -10 u nas to byłyśmy dotąd aż ja zmarzłam
czzyli ok. pół godziny.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 mar 2009, 09:58

witam z ranka..moja malutka ma teraz czuwanie wiec tylko Was doczyrtałam i lece sie nia zająć..

gaga super ze juz jesteście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 mar 2009, 10:09

witam :)

wczoraj nie mialam czasu do was zajrzec a to spotkanie na silowni a to lekarz i zrobila mi si emala nadzerka po porodzie;/

wogole od jutro dieta w poniedizalek juz sie zapisuje na silownie bo kolejne spotkanie to polega na tym ze przez 3 tyg jest dieta tłuszczowa pierwsze 7 dni je sie tylko karczek na smalcu i pomidora i nastepne tyg co innego przez 3 tyg mozna zgubic do 20 kg! pplus cwiczenia.... a nastepnie juz wszystko jest wprowadzane by nie bylo efektu jojo.... facet bardzo mily a jaki przystojny i powiedzial ze mozna prowadzic taką diete gdy sie karmi to mnie uspokoil.... tylko najgorsza ta organizacja casu alle mam nadzieje ze dam rade dzis jeszcze normalniue jem a od jutra karczek musze go kupic i dzis upiec

mala wlasnie usnela ciekawe na jak dlugo...a ja jestem u mamy jakos tak wyszlo bo o 20 spotkanie bylo a mąz w trase pojechal i nie mial kto nas zabrac do domu ;(

ja teraz ide wskocze na rowerek troche nozki pomecze....jak wstanelam na wage to szok!!! od porodu zgubiilam tylko 6 kg:(

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

03 mar 2009, 10:29

witam :-)
gaga, super, że wszystko ok i że już jesteście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzięki dziewczyny dziś jest już lepiej :-)

synuś wczoraj nie mógł zasnąć, jakiś taki pobudzony był, ale go uspokoiłam i zasneliśmy po 22, a obudził się o 5.20 a potem o 7.30, teraz drzemie w wózku
potem skoczę z bratem do miasta wywołać zdjęcia, bo jutro odlatuje i chciałam mu no i babciom wywołać parę zdjęć, kupiłam każdemu ramkę i wsadzę po jednym zdjęciu Szymusia :-D

[ Dodano: 2009-03-03, 09:32 ]
aaaa przyszła ta moja ramka z gliną, którą zamówiłam na allegro, co Wam pokazywałam jest super, ale jeszcze nie robiłam odcisków rączki i nóżki, bo na razie nie mam czasu, ale jak zrobię to dam Wam znać jak wyszło :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-03, 09:37 ]
aaaaaaaa stawiam dziś tort za 2 miesiące mojego synka :-D :ico_tort:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 mar 2009, 10:45

jeju ja tez juz bym chciała cwiczyc..nie mogę na siebie patrzec.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-03, 09:46 ]
donatka26 pisze:aaaaaaaa stawiam dziś tort za 2 miesiące mojego synka :-D :ico_tort:
wszytkieg naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 mar 2009, 11:21

witam z rana:))
my mielismy nocke dobra. w ncy ladnie spal. najgrzej jest nie wiedziec czemu po kapaniu bo nie moze jakos zasnac. a wydawac by sie moglo ze bedzie na odwrot ze sie rozluzni pod wplywem cieplutkiej wody i bedzie slicznie spal...

wvczoraj maz wrocil o 23 i juz dzisiaj o 7 rano pojechal dalej. pauzowal tylko w domku:((

ja sie zastanawiam nad kupnem jakiegos dobrego kremu na pupcie,brzuch i biodra najlepiej takiego spalajacego tkanke tluszczowa. pobuszuje w tym celu na necie. na razie uzywam jeszcze Perfecty na rozstepy ale trzeba by chyba juz zmienic na jakis typowo specjalistyczny zeby pozbyc sie tych tluszczykow i grudek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-03, 10:22 ]
Marcia77 pisze:jeju ja tez juz bym chciała cwiczyc..nie mogę na siebie patrzec

no a nie spada ci waga sama? tak slyszalam ze sie chudnie jak sie karmi cycem...

donatka wszystkiego dobrego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość