Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

02 mar 2009, 20:42

ja to dziś od popołudnia jestem nijaka od kiedy zaczełam :513: coraz bardziej zaczynaja mnie niepokoic te czeste wymioty jesli tak dalej pojdzie to czeka mnie rzeczywiscie szpital :ico_chory: :ico_olaboga: ah moze te wymioty mina oby

ja dzis caly dzien w domu spedzilam mialam wyjsc z psami ale zaczely mi sie nudnosci no i wymioty wiec zrezygnowalam nie pamietam nawet ile razy w kibelku :513: bylam
teraz ide z psem przewietrze sie troche moze tlen dobrze mi zrobi

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

02 mar 2009, 20:53

izuś to ty też sercowa? A jeśli mogę spytać to od urodzenia czy nabyte? Bo ja od urodzenia, ale teraz jest ok i muszę kontrolować. Tylko wizytę u mojej kardiolog mam dopiero w kwietniu, więc mój gin kazał mi zrobić konsultację prywatnie. No cóż, jak mus to mus. Na razie jest ok, ale trzeba częściej kontrolować. Ja się nastawiam na cesarkę, tylko muszę dostać zaświadczenie od kardiologa o konieczności. Mam nadzieję, że nie będzie mi robić problemów bo z moją kondycją to ja padnę na porodówce :-D
Miłego wieczoru, ja mykam bo już :ico_spanko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

03 mar 2009, 11:58

hej dziewczynki
niedawno wstalam ah pogoda za oknem okropna szaro buro -juz chce wiosne!!!
plany na dzis-pouczyc sie bo kolejny semestr sie zaczal i juz mamy zadane prace do oddania
kurcze w pt mam urodziny i postanowilam ze nie robie zadnej imprezy bo wiem jak to wyglada -bede od rana biegac szykowac i sil nawet by potem cokolwiek zjesc nie bede miec ja to taka jestem ze musze miec wszystko na ostatni guzik zapiete (zboczenie kelnerskie i kucharskie) potrafie 2 godz przesiedziec by przyozdobic jedzenie ,wymyslam potrawy ktore zajmuja mnustwo czasu itp zadecydowalam ze upieke po prostu jakies 2 ciasta i zawioze rodzica i tescia i tyle -tylko im blizej pt tym bardziej mam watpliwosci czy ja sama dotrzymam tej obietnicy i czy wypada

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 mar 2009, 12:07

witajcie kochaniutkie
z tym sercem,to prawda podczas ciazy jest bardzo obciazone-zreszta nie tylko serce ale i nerki i inne narzady tez,wiec i tak trzeba na siebie uwazac...
betina, mam nadzieje ze opuszcza cie wreszcie te okropne pawiki :ico_sorki:
musi byc to bardzo meczace,ja haftowalam max 8 razy podczas ciazy,i to dawno,a wnerwialo mnie to,za to teraz mam tyle energii przez cay dzen,ze jak sie za cos wezme to mi tak szybko czas leci,ze szok :ico_szoking:
z reszta od rana zrobilam wiekszosc rzeczy zaplanowanych na dzis,w tym pranie poscieli,wieksze zakupy, sprzatanie łazienek,i siedze i jem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-03, 11:08 ]
z reszta obiad tez juz mam gotowy...

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

03 mar 2009, 12:13

hej dziewczyny, a ja od rana sprzątam, coś na deszcz się u nas zanosi... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

03 mar 2009, 12:14

rybcia82, fajnie by było :-D rozmawiałam z siostrą i ona miała wymioty do 4 miesiąca tylko nie tak częste jak ja bo moje :513: to chyba przeszły wszystkich :ico_noniewiem:
a u mnie z energia to srednio powiem szczerze ze rozleniwilam sie od kiedy nie pracuje 1 miesiac byl fajny bo odpoczelam od wszystkiego zreszta wtedy tez sil nie mialam przez wymioty wlasnie by pracowac teraz juz w 2 miesiacu juz czuje ze sie rozleniwiam ze mimo ze siedze w domu nie chce mi sie nonono ruszyc by nawet poscielic lozeczka caly dzien mam posciel na wierzchu ah te lenistwo

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 mar 2009, 12:46

Tweety123, dobrze,ze ci sie chce,u mnie tez szaro za oknem i cay czas kapie jakies swinstwo z nieba
betina, ja nie sciele lozka przykrywam je koccem,za duzo czasu by mi to zajelo :-D
a na zwolnieniu to tak juz jest,ja jestem na zwolnieniu od poczatku ciazy,przez pierwsze poronienie,i mialam na poczatku takiego lenia,ze szok
ale czasem mam przyplyw energii i jak sie za cos wezme to mi lekko idzie :ico_oczko:
aa co do :587: to moja siostra do konca 6tego miesiaca sie meczyla,wiec nigdy nie wiadomo kiedy to minie i czy wogole minie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

03 mar 2009, 13:03

,wiec nigdy nie wiadomo kiedy to minie i czy wogole minie :ico_noniewiem:
rybcia82, ty to mnie potrafisz pocieszyc :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 mar 2009, 13:12

betina, oczywiście życzymy żeby Ciebie tak długo nie trzymało, ale to zależy od Ciebie, moja siostra przy dwóch ciązach do samego końca praktycznie :587: no do 8-go napewno i chyba z cztery razy przez to w szpitalu leżała ostatnio. Ale u Ciebie napewno będzie lepiej, minie i zapomnisz raz dwa

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 mar 2009, 13:17

ty to mnie potrafisz pocieszyc
:-D :ico_wstydzioch:
wiem wiem
oczywiscie jak renia mowi
kazda ciaza jest inna,jak mnie mulilo,to wmawialam sobie ze nie jest mi niedobrze i konczylo sie tylko na mdlosciach,no ale niestety jak sie zaziebilam to juz moja metoda na hamowanie pawii nie byla skuteczna,ale pozniej juz bylo lepiej,i nage jak reka odjal minelo wszystko,az sie zleklam,czy z dzidzia ok bo tak sie nagle dobrze poczulam :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość