Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 mar 2009, 19:32

Moja mama przyleci z siostra na 3 tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze z tego powodu. Niedlugo pozniej polecimy z bobaskiem i mezem do Polski. Pewnie na boze narodzenie. Najbardziej jednak wyczekuje mojego dzidziusia. JA tez bardzo przytylam. Kiedys taka chuda bylam. Nabralam ksztaltow, ale to tez dodaje uroku, wiec nie ma sie co martwic dodatkowymi kilogramami. Jak dzidzi da popalic to raz dwa wszystkie wychudniemy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

02 mar 2009, 19:42

Moja mama przyleci z siostra na 3 tygodnie
super bedziesz miec pomoc przy dziecku :ico_brawa_01:
Mi dzisiaj głowa peka, wczoraj zreszta tez cały dzien bolała :ico_olaboga:

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

02 mar 2009, 19:56

Czesc,u mnie dzien jak co dzien praca dom.A co do siedzenia w domu to siedzialam z Olusiem prawie 4 lata i jakos nigdy sie nie nudzilam chociaz brakowalo mi kontaktu ze znajomymi bo duzo z nich nie mialo dzieci no i nasze kontakty sie urwaly oni za kariera a ja w pieluchach inny swiat :-D !
A teraz mam 10 lat wiecej i jakos nie tesknie za towarzystwem mam moj dom rodzine i to sie dla mnie liczy a praca jak nie ta to inna i tez bedzie dobrze :ico_haha_01:
Co do pomocy przy dziecku to nie bede miala zadnej chyba ze moj synus mi pomoze,maz duzo pracuje wiec tez odpada ale jak to mowia nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!
Przyznam sie ze juz bym chciala urodzic i miec mala przy sobie dreptac na spacerki juz sie nie moge doczekac maluszka!
pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka:
buziole!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

02 mar 2009, 20:12

Ja tez bede musiala liczyc na siebie, bo maz ciagle jest w pracy, ale te trzy tygodnie mi sie przydadza jak bedzie mama. Na pewno znajde wtedy czas na odpoczynek :-D
Ja dopiero co skonczylam 21 lat i tez czekaja mnie pieluchy zamiast zycia towarzyskiego, ale nie moge sie doczekac mojego malenstwa. Niczego teraz bardziej nie pragne.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

03 mar 2009, 03:33

monis ja mialam bol nerki w pierwszej ciazy, pozniej minelo i sie tym nie przejmowalam, ale jak moj syn mial 4 miesiace ten bol znowu sie odezwal o wiele mocniej, okazalo sie ze to jest kamien w nerce, ktory probuje wyjsc na zewnatrz przez cewke moczowa. Od momentu kiedy urodzilam syna mialam ich juz 3 az sie boje zeby teraz sie nic nie odezwalo. Jeden kamien byl tak tragiczny, ze zaprowadzil mnie na pogotowie, po tym na intensywna terapia, poniewaz dostalam przez niego sepse w tym przez dwa miesiace mialam wezyk odprowadzajacy z nerek mocz do woreczka , to bylo dla mnie wszystko tragedia..no i dobrze, ze nie bylam wtedy w ciazy, a teraz to sie tylko modle zeby tam nic nie bylo.

ramonka, masz racje z tymi tygodniami, 7 miesiac zaczyna sie okolo 27 tygodnia.

myszkaf nie spotykasz sie z innymi mamami. Ja jak nie pracuje to spotykam sie z kolezankami, ktore akurat nie pracuja, a zreszta z kolezankami spotykam sie tez w czasie pracy na pogaduchy (ja sie opiekuje innym dzieckiem, to jest moja praca), ale tez juz mam dosyc tej pracy, z rana sie musze zbierac do roboty, dziecko zabierac ze soba,tez juz doslownie psychicznie jestem wykonczona.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 mar 2009, 10:04

Ilka79, to okropne z tymi nerkami :ico_olaboga: ale sie biedulko nacierpaiałas :ico_sorki:
ale tez juz mam dosyc tej pracy, z rana sie musze zbierac do roboty, dziecko zabierac ze soba,tez juz doslownie psychicznie jestem wykonczona.
juz niedługo :ico_sorki: choc bardziej mrtwie sie tym jak bedzie gdy nie bede pracowac, bo to mimo wszystko jedna wypłata mniej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-03, 09:11 ]
Ja dopiero co skonczylam 21 lat i tez czekaja mnie pieluchy zamiast zycia towarzyskiego, ale nie moge sie doczekac mojego malenstwa
młodziutka jestes :-D
Moje zycie towarzyskie tez drastycznie sie zmieniło, spontaniczne wypady ze znajomymi powoli ida w niepamiec, zreszta nikt z 'moich' znajomych nie ma jeszcze rodziny, meza/zony , dzieci :ico_noniewiem:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

03 mar 2009, 11:50

a mialam bol nerki w pierwszej ciazy, pozniej minelo i sie tym nie przejmowalam,
mnie tak jakoś dziwnie ten ból dopada około godziny 20 i boli do rana tak do 6 w ciagu dnia jest ok i wieczorem znowu... więc noc mam z głowy do tego mam takie uczucie jak by bolała mnie cewka moczowa nie jest to zapalenie pecherza bo juz kiedys miałam i wtedy boli podczas siusiania...
byłam dzis na badaniach moczu i krwi miałam robiona krzywą cukru jutro wyniki
Ja w tym roku 24 latka maż 27 życie towarzyskie hmmm coraz bardziej zanika mam kilka kolezanek z którymi sie spotykam ale widze że odkąd jestem w ciąży moje kontakty z koleżankami które nie maja mężów i dzieci troszke osłabły.. one wieczorem bar pub itp a ja wieczór z meżem i jest mi z tym bardzo dobrze

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

03 mar 2009, 20:02

byłam dzis na badaniach moczu i krwi miałam robiona krzywą cukru jutro wyniki
Dobrze, ze zrobilas badania, jak bedziesz miala wyniki to daj nam odrazu znac.
juz niedługo choc bardziej mrtwie sie tym jak bedzie gdy nie bede pracowac, bo to mimo wszystko jedna wypłata mniej
No wlasnie ja tez sie martwie, bo jednak pare groszy przynosze teraz do domu, ale z drugiej strony mysle, ze sie bardzo mecze jak pracuje i to jest kosztem mojego Jasona i mnie jako w ciazy, a czasami juz nie wytrzymuje. Dzisiaj nie pracuje, bo ten maly w pracy ma grype zoladkowa, nie mam ochoty zarazic siebie lub syna.
No wiec zaczelam, troche zmniejszac teraz rachunki, np. wzielam tansza wersje internetu niz ta co mialam, zmniejszylam ubezpieczenie na samochod, dom, no i tak szukam gdzie tu jeszcze oszczedzic pieniadze. A tak wogole, to jak nie bede pracowac to zaoszczedze na benzynie.

Moi wszyscy znajomi maja dzieci, wiec jak sie spotykamy to przewaznie z dziecmi, nie jest zle mam kupe znajomych z ktorymi moge sie spotkac i nie narzekam na to, ze nie chodze do dyskoteki, wiadomo czasami czlowiek ma ochote, na jakis bar czy dyskoteke, ale dla mnie nie jest to istotne.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 mar 2009, 20:15

Dzisiaj nie pracuje, bo ten maly w pracy ma grype zoladkowa, nie mam ochoty zarazic siebie lub syna.
masz racje, uwazaj na siebie bo nie trudno sie zarazic :ico_sorki:
wiadomo czasami czlowiek ma ochote, na jakis bar czy dyskoteke, ale dla mnie nie jest to istotne.
ja na dyskotece to byłam strasznie dawno :ico_olaboga: wogole to nie przepadam bo mało jest klubow gdzie mozna spotkac kogos w swoim wieku a 15-latki z piwem doprowadzaja mnie do szłau :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

03 mar 2009, 21:09

Witam Was :-)
ja tez probuje oszczedzac jak tylko sie da. Czasami jednak zdarza sie,ze troche sie zagalopuje i wydaje troche wiecej niz powinnam. Najwiecej to wydaje na oplaty i jedzenie, a jem coraz wiecej. Chce sie dobrze odzywiac, a wiadomo zdrowsze jedzenie jest tutaj drozsze. Chcialabym zeby maz znalazl lepsza prace, z ktorej bylby wreszcie zadowolony i oby mu sie udalo. Ja nie planuje powrotu do pracy jak narazie, zobacze jak sie synek urodzi.
Jak zaczne tylko planowac, to pozniej wszystko dzieje sie nie po mojej mysli.

[ Dodano: 2009-03-03, 20:10 ]
Moj Maluszek cos slabiutko sie rusza od wczoraj. Wyczuwam ruchy, ale sa one takie delikatne, ze ciezko je wyczuc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość