CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

28 mar 2008, 09:05

laupina, mam nadzieję, że zdąże zdać zanim urodzę.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

28 mar 2008, 09:06

mojamaja.corcia, na pewno zdążysz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

28 mar 2008, 09:49

mojamaja.corcia, nerwy podczas egzaminu robią swoje,czasami sie wie,co i jak,a robi sie błedy :ico_olaboga: Pocieszę Cię,ja mam prawo jazdy od 13 lat,jeźdze dużo,a przypuszcaam,ze teraz oblałabym egzamin od strzała :ico_noniewiem: Szybciutko u Was jest drugi termin,w Krakowie podobno czeka się 1,5 m-ca :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 14:12

BeataW, mnie jak tata uczył przed prawkiem to chciał mi pokazać jak supoer łuk przejedzie szybko i słupki poprzewracał. Ale miałam z niego ubaw :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-28, 13:13 ]
moje dziecko siedzi tak nisko że szok. Raczkami to sie chyba szyjką macicy bawi bo mam wrażenie że zaraz te łapki zobacze miedzy moimi nogami :ico_olaboga:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

28 mar 2008, 16:14

Marta26 pisze:BeataW, mnie jak tata uczył przed prawkiem to chciał mi pokazać jak supoer łuk przejedzie szybko i słupki poprzewracał. Ale miałam z niego ubaw

No tak na ogól jest :ico_haha_01:
Marta26 pisze:moje dziecko siedzi tak nisko że szok. Raczkami to sie chyba szyjką macicy bawi bo mam wrażenie że zaraz te łapki zobacze miedzy moimi nogami

Marta ja często tak mam,takie wrazenie,jakby dzidzi ze mnie juz wychodziło,a najgorsze jest to,ze gonię wtedy co 15 minut do ubikacji,bo uciska mi pęcherz i mam wrazenie,że chce mi sie siku,a jak siadę na ubikacji to nic... wkurzajace to jest :ico_noniewiem:

A dzis mi kręgosłup nawala,taki ból,jakbym z tydzień w kamieniołomach pracowała :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 16:18

BeataW, no i ja tak latam własnie - a tu parew kropelek poleci :ico_puknij: dobrze że w nocy moje cudo tak sie jakos układa że czasem w ogóle nie wstaje do WC a zwykle raz tylko :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-28, 15:19 ]
mi nawala pupa- od siedzenia przed kompem, przed chwila na balkonie posiedziałam, no ale teraz sie ucze- tłumacze na necie słówka i na tt jestem tylko przy okazji :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

28 mar 2008, 16:36

Hej wam, oj ja też odczuwam kopniaki w pęcherz i nie jest to miłe :ico_olaboga:
Dzięki wam za troskę, niestety nie wiadomo skąd te krwawienia....lek. wykluczył rozwieranie szyjki i krwiaka, czyli rzeczy, kóre by mogły być b. groźne...przypuszczalnie jest tam jakiś polip albo jakieś naczynko, które pęka co jakiś czas i wtedy pojawia się takie 1-razowe krwawienie, ale tego ani w badaniu ani na USG nie stwierdził jednoznacznie, tylko przypuszczenia......, więc mam nadzieję, że nie jest to niebezpieczne...najważniejsze, że szyjka trzyma i się nie skraca, bo to byłby koszmar......
BeatkoW pocieszyłąś mniez tymi problemami z myciem itp z powodu brzucha. Mi to się wydaje, że taki brzuch to ja miałąm w 8 mies. z pierwszym synkiem i aż się boję pomyśleć co to będzie za 3 miesiące :ico_olaboga: :ico_olaboga: już w sumie 9 kg do przodu :ico_placzek: a tylko przez ostatnie 2 tyg. leżenia aż 2 kg :ico_szoking: :ico_szoking: az wczoraj zdębiałąm jak weszłąm na wagę u gina :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 16:38

jasma, ja chwile prawdy z waga przeżyje we wtorek na wizycie, pewnie znów waga skoczyła wiecejniz bym chciała chociaz ostatnio raczej się nie przejadam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

28 mar 2008, 16:43

Ja też staram się nie przejadać i jak mnie ssie to próbuję się zapchać owocami a nie czekoladą ale nie zawsze się to udaje :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: , ale jak tak się leży to ani się nie spala kalorii a poza tym z nudów wciąż ciągnie do jedzenia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
powodzenia na wizycie :ico_oczko:
Ja dodatkowo mam ciśnienie na granicy za wysokiego i dodatkowo tylko czekam na decyzję gina o wprowadzeniu leków obniżających ciśnienie :ico_olaboga: :ico_olaboga: Mierze w domu 2-3 razy dziennie i na szczeście w domu jest w miarę OK, tylko zawsze na wizycie mi skacze niebezpiecznie-nawet do 160/90 n :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale póki domowe pomiary w normie to się bronię przed lekami ...........

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 16:48

jasma, ja na pierwszej wizycie miałam 140/80 i mi kazała w domu mierzyć i OK było, teraz juz tak wizytami sie nie stresuje chyba bo mam ok 130/80 :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość