Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 mar 2009, 01:21

WITAM SIE W NOCY
I to na chwilke bo Weronisia juz przez sen poplakuje a ja nie spie tylko czuwam opadam z sil jest taka niespokojna ta niunka lece bo juz sie wybudza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

05 mar 2009, 09:44

witam się z ranka! :-)
:ico_kawa: dla wszystkich dziewczynki :-)
spicie jeszcze? my się już bawimy,mały przebiera w grzechotkach,a ja ze swoja zabawką :ico_oczko:
nocka ok jedna pobudka :ico_haha_01:
wiecie co mój mały zaczął sie bawić przy jedzeniu,od wczoraj tak jakoś dziwnie zamiast jeść to ciągnie mi tego cycka,wygina sie do tyłu szuka czegoś za głową,kopie nóżkami,nie wiem o co mu chodzi,i zamiast jeść to sie wydurnia :ico_olaboga:
hahaaa,teraz słucha jak pisze :-) i patrzy co ta matka robi :-D mój kochany,jest słodki!!! :ico_brawa_01:
zyczę miłego i spokojnego dnia :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 mar 2009, 10:39

Witam z rana :ico_kawa:
U nas o dziwo noc nawet niezla :ico_noniewiem: Jedna pobudka a le za to koniec spania o 6.30!No ale nie ma co narzekac :ico_sorki: Gdzie do cholery te zeby????Ja nie wiem dlaczego,ale jestem przekonana ze naze klopoty znikna wraz z pojawieniem sie pierwszych zabkow :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 mar 2009, 11:25

hej u mnie koszmarna noc maly co chwile pobudka :ico_placzek:
dana, a co sie stalo malej,że taka niespokojna :ico_noniewiem:
Zirca super że Al zdrowy i nic powaznego mu nie jest :ico_sorki: ,ja tez jak bede w Polsce będe robic mu usg bo cos jedna fałdka jest mniejsza od drugiej wiec troche sie martwie :ico_noniewiem:
miszka, Brawa dla Natalki za spokojną noc :ico_sorki: ślicznie wygląda na zdjęciu jak różyczka :ico_brawa_01:

a gdzie jest Pati haloooo :ico_noniewiem:

a ja ponarzekam troche bo niecierpie tych iroli mielśmy miec nowy dom z agencji dzwonili potwierdzili referencje od landrotki i z pracy i powiedzieli ze wlascicel zadzwoni do nas by nam klucze przekazac, wiec spokojnie czekalam ale od kilku dniu dzwonilam do niego a on sie nie odzywal wczoraj laskawie zadzwonil i powiedzal, ze wynajol komuś innemu :ico_zly: normalnie nic tylko sobie w leb szczelic teraz musimy zostac na starej chaciepewnie do maja bo ja na miesiac wyjezdzam do Pl :ico_zly:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 mar 2009, 12:09

No co za nonono! Nienawidze takich ludzi, ktorzy obiecaja jedno a robia drugie! Jak tak mozna :[ w ogole takich co nie dotrzymuja slowa tez bym kopnela w nonono! A ja dzisiaj mam sadny dzien :D wczoraj sprawdzali w kancelarii to co zrobilam :D wiec boje sie jak tralala, bo tak latwo bledy popelnic, a maja taki program ze jak juz zamkna ewszystko to nic nie da sie zmienic wiec jak nie wylapia bledu wczesniej to po zamknieciu wszystko widac i US moze sie przyczepic ;(( wiec jestem posrana delikatnie mowiac :D
A nocka u nas dziwna.. nie wiem jak to sie stalo ale obudzilam sie o 4 rano idac spac o 24 a Nina lezala ze mna w lozku.. wiec nie pamietam zupelnie jak ja do niego wzielam i nawet nie jestem w stanie stwierdzic ile razy sie budzila :O zupelnie nic nie pamietam.. pewnie z przemeczenia. Dzis postanowilam wysprzatac idealnie dom bo ostatnio sie troche zapuscilam i podlogi brudne, wszedzie kurz sie zbiera! Zatem zabieram sie do pracy, Nine wsadze na taras niech pooddycha troszke a ja moze nawet umyje okna :P co prawda jeszcze troche pracy mi zostalo...

ACH!!!!!!!! Nina konczy dzisiaj 5 miesiecy!!!!!!!!! AAAAAAAAAA jaka jesy juz duza pannica!! Niedlugo bedzie siedziec, raczkowac a pozniej chodzic :D jejku jejku! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Stawiam wszystkim! No i najgorsze jest to ze z okazji ukonczenia 4 miesiaca mialysmy isc na basen, to najpierw miaa za sucha skore, pozniej zachorowala a teraz po chorobie ma odparzona pupe, bo brala antybiotyk po ktorym miala biegunke :/ a ja do tego mialam katar i nie czulam nic, wiec moj M mnie informowal a nie zawsze byl przy niej ;( no i teraz walcze z ta pupka. Dostala wczoraj masc ale na STERYDACH! I boje sie jej bo pupa nie wyglada strasznie i postanowilam ze jak przez dwa dni nie ulegnie poprawie po kapieli w krochmalu, smarowaniu alantanem i wietrzeniu pupki co chwile to wtedy ja kupie...

A o to wymiary Niny :P

Waga: 6390
Wzrostu 64
Klata 43,5
Glowka: 40,5

Przesadzilam ostatnio z tymi 42 cm glowki :D cos mi sie pomylilo za co przepraszam :))
Ide do niej bo sie obudzila - a zaczela tfu tfu spac regularnie w dzien :))) 3 razy po godzinke! Zabieram sie za sprzatanie z mala a Wam zycze ilego dnia!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 mar 2009, 21:11

Witajcie!!!
Jestem nie wyspana Weronika dzis chciala spac z nami a ja juz sie nie mieszcze z nia bo sie rozwala cholerka na cale lozko a z samego rana wielkie wiercenie u sasiadow masakra :ico_zly: wiec sie nie wyspalam :ico_olaboga:
wiecie co mój mały zaczął sie bawić przy jedzeniu,od wczoraj tak jakoś dziwnie zamiast jeść to ciągnie mi tego cycka,wygina sie do tyłu szuka czegoś za głową,kopie nóżkami,nie wiem o co mu chodzi,i zamiast jeść to sie wydurnia :ico_olaboga:
u nas dokladnie tak samo przed zasnieciem zanosila sie od smiechu bo lapala cycka poczym gwaltownie odrywala glowe i patrzy co ja na to ja na nia patrze a ta w smiech i tak z 5 min az sie zmeczyla wiec go zlapala i usnela ale patrzyla na tatunia co on tez na to jest taka smieszna :-D
miszka, Luzik kochana :ico_oczko: super fotka niuni z twoim M
a co sie stalo malej,że taka niespokojna :ico_noniewiem:
nie mam pojecia moze to te zabki :ico_noniewiem:
Nina konczy dzisiaj 5 miesiecy!!!!!!!!!
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA MAŁEJ GWIAZDECZKI :ico_brawa_01:
ulegnie poprawie po kapieli w krochmalu, smarowaniu alantanem i wietrzeniu pupki co chwile to wtedy ja kupie.
Ja radze jeszcze kapiel w rumianku czyli zapazyc i wlac do kapieli i smarowac sudokremikiem i bepanthenemu nas fajnie sie zagoila pupcia a bylo takie jedno odpazenie jak bys miala oparzenie taka ranka ze szok :ico_szoking: a to po chusteczkach z Pampers Widze kochane ze z ranka kobitki napisalyscie a teraz nikogo nie ma to lecimy bo czas powoli kapiel szykowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 mar 2009, 21:48

No dziewczeta cos Was nie ma od rana :) a pupa coraz ladniejsza! Wczoraj tak czerwona ze moj M sie przerazil jak zobaczyl, a dzisiaj o polowe mniej :) odlozylam wszelkie chusteczki i wycieram pupke pielucha zmoczona w wodzie :)
Achh mala mi sie cos budzi co chwilel :/ w ogole taka marudna jest nbie wiem czy to po szczepieniu? :/ Ide do niej zatem

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2009, 22:43

yoanna, sto lat dla malutkiej :ico_tort: my konczymy dzis 4 miesiace :-D

Tak w ogole to witam was kochane mamy, kurcze ciagle nie moge dojsc do tego zeby czesciej tu zagladc, bo ciagle jednak na tych listopadówkach siedze, ale podgladamy was :ico_oczko: i widze jak dzieciatka wasze szybko rosna :-)

Moj Filip to juz kawał chlopa, wole nie wiedziec ile dokładnie wazy, ale pewnie z 8 kg. Bo jak go wziełąm na wage razem ze mna to miałam o 8 wiecej :ico_olaboga:
No zobaczymy za tydzien pojdziemy na szczepienie to pewnie go dokłądnie pomierza.

A powiedzcie dziewczyny, te ktore karmia butla tylko, co dajecie malucha do jedzenia oprocz tego. Bo my juz probowalismy deserkow, kleiczkow z owocami, jakiegos danonka tez juz sporbował, ale to wyszystko tak po troszce na probe narazie.
Zastanawiam sie kiedy posilek z mleka calkiem zastapic jakims innym???

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 mar 2009, 02:22

yoanna, zdrowie naszej Królewny!!!!! :ico_tort:

wiola85, fajnie że wpadłaś, mam pytanko, bo pamietam że u Was jest taka historia jak u nas, czyli związek black&white :-D czyli twój Pan blond z niebieskimi, a Ty brunetka z brązowymi. Jakie oczęta ma twój Filip? kolor juz sie wyklarował, czy jeszcze skacze? Al ma szaro-zielone z brązowymi wstawkami..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 mar 2009, 10:05

witam,jak zwykle z ranka! :-D
:ico_kawa: dla wszystkich mamuśki! :ico_haha_02:
kolor juz sie wyklarował, czy jeszcze skacze?
jeśli moge coś dodać -to chętnie dodam :ico_haha_01:
na przykładzie mojej sisters,jej pan brązowe oczy ciemne włosy,moja sis niebieskie oczka i jasne włoski a niunia- do roku miała niebieskie oczęta,po roku dosłownie zrobiły się piękne brązowe :ico_brawa_01: :-) także myślę że na to jeszcze troche czasu
u nas noc jak zwykle od pewnego czasu jedna pobudka!
mój mały od wczoraj to już kompletnie zaczął wariować,skacze z pupą odpycha sie nogami robi jakieś mostki,normalnie wczoraj myślałam że padnę,bawił się na macie i tak sie odpychał że znalazł się na podłodze :ico_haha_01: , i cieszył się jak wariatuncio,w łózeczku też tak się odpycha że już nie ma gdzie i wali tą głową w łóżeczko :ico_olaboga: mój kochaneczek jeden taki kochany
dziewczyny jak tam wasze pociechy,chwalcie sie postępami :-D
pozdrawiam i żeyczę miłego dnia :ico_brawa_01: :-)

[ Dodano: 2009-03-06, 09:09 ]
ahhh ale ze mnie :ico_puknij:
yoanna dużo zdróweczka dla małej ślicznotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiola również dużo zdróweczka dla synka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-06, 09:10 ]
miszka tak zdjęcie super a Niunia słodka ,cukiereczek do zjedzenia! :ico_brawa_01: :-) :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości