Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 16:34

spinka, moja siostra tez miała ten krążek. Najpierw jej nie zakładali tylko kazali lezec ale potem lekarz stwierdził że krążek da i mogła latac i w ogóle no i przede wszystkim psychicznie czuła sie bezpieczniejsza.
ja to się tak boję przed każda wizytą żeby się nagle nie okazało że rozwarcie jest itp. a nawet nie wiem czy ta baba by mi powiedziała. Zawsze tylko wpisze długośc szyjki- taka sama za kazdym razem , to wnioskuję że jest OK. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 mar 2008, 16:59

Znowu rozmawiałam przez Skypa :ico_wstydzioch:

Marta mam Cię na NK oczywiście :-D Teraz napiję się rumianku, bo zgaga mnie pali :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 17:08

spinka, a ja sie połozyłam ale zaczął mnie worek napierdzielać ,kurcze a brzuch twardy, musze poolezec :ico_noniewiem: nie chce mi sie dzis uczyć a mam miec dwie lekcje pod rząd :ico_noniewiem: ale przynajmniej kasa wpadnie- o ile łaskawie mi jedna zapłaci-bo mam z m. bratanicą.
też idę po rumianek niech ten worek sie uspokoi :ico_zly: a lody i tak beda i tak :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 mar 2008, 17:11

Marta no niezła z Ciebie lodziara :-D

I znowu mi ta nonono przed nosem lata :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 17:16

spinka, mój mąż by z toba polemizował ,lubie tylko zimne lody :ico_haha_01:
nagle m. bratową odetkało, pierwszy raz od nie wiem kiedy napisała mi smsa jak sie czuje. :ico_szoking: cos chce, ja to wiem :ico_oczko: pewnie znów mi kasy nie dadzą , ale wtedy to juz sie wkurze bo to bedzie trzecia lekcja niepłacona :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-28, 16:27 ]
jestem z rumiankiem,ble... jak ja sie nie mogę doczekac tych naszych jutrzejszych zakupów :ico_brawa_01: co prawda w wiekszosci beda to mało fascynujace rzeczy jak np. majtasy poporodowe i podkłady, ale na pewno tez sie skusze na jakiś ciuszek :-D
stwierdzam że do nas to chyba sasiedzi znosza brudne naczynia, to niemozliwe jest żebysmy w dwójke tyle tego produkowali :ico_olaboga: wczoraj zmyłam wszystko a dzis znów mam pełne dwie komory .Chyba zastrajkuję :ico_noniewiem: zachorowałam ostatnio na kolektory słoneczne bo nie musielibyśmy palic w poecu w lecie a i w inne pory roku woda nie byłaby zimna (podczas niepalenia w piecu) tylko ociepława przynajmniej . z tym że to koszt minimum 10 tyś zł :ico_noniewiem: gdzie moge wygrac tak ze 25 tyś? Bo bysmy zrobili na dole łazienke i otynkowali chate i byłby koniec z takimi mega wydatkami :ico_brawa_01: tata mówi ze jak w totka wygra to nam odpali działke zwygranej tylko jakos wygrac nie może :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 mar 2008, 17:31

Ja grałam w Radiu Zet - ale tam oszukują - bo nie wygrałam :ico_zly:
Oj mi też by się przydało trochę kaski extra :ico_sorki:
Ale żeby wygrać trzeba grać, no właśnie tylko w co :ico_noniewiem:

A Twój mąż może popróbować polemiki ze mną, mój A, już sobie odpuścił(czasami tylko coś mu odbije)...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 17:33

jakbym nagle zniknłęa z tt to są dwie opcje:
a/ przyjechała uczennica i mam lekcje
b/ zabiłam gwozdzia i ibudze sie ze spacja odbita na czole bo tak mi sie oczy kleją że szok

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 mar 2008, 17:37

Wybieram opcję nr 2 ale tylko pod warunkiem, że przeprosisz aparat i wkleisz fotke ze spacją na czole :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 17:39

a tak swoją droga to ciekawe jak długo uda mi sie jeszcze uczyć dzieciaki. Mysle że do konca maja spokojnie tylko w czerwcu juz pewnie wymiekne. Potem w lecie to bede miała sporadycznie lekcje bo dzieciaki w wakacje na pewno będa nieskore do nauki tylko ambitne mamy będa je przymuszac. :ico_oczko:
muszę jeszcze z tych lekcji uzbierać na monitor oddechu, łóżeczko turystyczne i pare innych pierdółek :ico_oczko: ale te wszystkie rzeczy dla dzieciaczków sa fajne,nie? a pomyśleć że kilkadziesiąt lat temu matki dostały na krtki pare pieluch i ciuszków i to był full wypas :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-28, 16:40 ]
spinka, Ty mi nawet o fotkach nie wspominaj, nie miałam pojęcia że jestem taka brzydka :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-28, 16:50 ]
kolezanka ze szkoły , majówka :ico_ciezarowka: dzwoniła zapytac ile dawałam za proszek jelp bo w sklepie w krakowie jest po 35 zł, a ja za niego dałam w selgrosie 26 zł. To ten sklep chyba pogięło :ico_puknij:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 mar 2008, 17:51

Oj co durna to durna - brzydka, Ty???????????

Hormony źle wpływają na Twój mózg!!!!
A co ona ma powiedzieć?????????????

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość