Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 14:27

Co tam dziewczynki rzadzicie beze mnie? :ico_nienie:
Ja z pracy wrocilam, ogarnelam domek, wykorzystalam brata swego poki jeszcze byl i skoczylam rowerkiem na centrum-mialam kurtke Pawlowi wymienic na mniejsza,bo za duza kupilam a wrocilam z nowym zelazkiem i dwiema kurtkami dla Pawla. Mi to kasy dawac nie wolno, bo Ja zdania jestem,ze gotowka musi byc w obrocie a nie kisisc sie na koncie ...no po lapach mnie trzeba bic hehhe

Pogoda przecudna, zaraz sie z Bzikiem do sklepu wybiore to maluch sie swiezego powietrza nawdycha...
Jedno oczko juz normalne, tylko lewe jeszcze "poturbowane" ale najwazniejsze,ze juz ropy prawie nie ma-wiec to chyba dobry znak prawda?
Acha- co Wy dzis na obiad kombinujecie-bo mi leb wysycha normalnie od tego codziennego wymyslania czym to by chlopcom brzuchy napelnic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 14:31

ja mam kopytka :-D Chęci do jedzenia u mnie sa ale do robienia nie bardzo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 mar 2009, 14:55

Hej dziewczyny :ico_sorki: kurcze doczytać was nie mogę

Gabi kawiarka superowa chyba sobie taką sprawie

AsiaNL, ja chcę do Holandii, :ico_placzek: tu jest tak szaroo buuuu i ponuro :ico_placzek:

Elzunia pisze:to chyba dobry znak prawda?
no raczej tak, ucałuj Bzika niech wraca szybko do zdrówka

AsiaNL pisze:ja mam kopytka
mmm pyszności , ale tez nie lubię ich robić

U mnie dziś ziemniaczki i rybka w sosiku koperkowym :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 mar 2009, 14:58

Elzunia pisze:Mi to kasy dawac nie wolno, bo Ja zdania jestem,ze gotowka musi byc w obrocie a nie kisisc sie na koncie ...no po lapach mnie trzeba bic hehhe

Eluś, no kasa jest po to zeby ja wydawać....chociaż mi dasz kase to ja zawsze 500 razy się zastanowie a jak juz kupie to mam wyrzuty sumienia....ale tylko w przypadku zakupu dla siebie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: wariatka ze mnie :ico_haha_01:
Asiano ja mam jakieś 2 godziny drogi do Bristolu, ale mój m,ężuś tam czesto jeżdzi .
U mnie na obiad dzisiaj pomidorówka, nie chce mi się kombinowac a ta zupa sama sie robi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 15:04

Jadzia pisze:U mnie dziś ziemniaczki i rybka w sosiku koperkowym

no i wiem co jutro ugotuje :-D dzieki za pomysł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 mar 2009, 15:18

Gabi pisze:Izunia, no a dzisiaj już 6-ty, czyli za 2 tygodnie i jeden dzien wiosna sie zaczyna


boshe faktycznie dzsiaj 6-ty matko jak ten czas szybko leci :ico_olaboga:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 15:21

Z kopytkami u mnie byloby ciezko..nie jestem dobra w te klocki hehhe.
Poza tym jak sobie pomysle,ze maka by mi sie w kuchni walala to mnie dreszcze przechodza-znajac Bzika pewnie chcialby mi pomagac :ico_szoking:

Ja poszlam na piatkowa latwizne i nastawilam "szorme" ,mam do tego czosnkowy sos, salate i chlebek specjalny do "szormy".
Przed chwila ze sklepu wrocilam -dokupilam 2 pizze i to pewnie bedzie na piatkowy wieczor :-D :-D

W razie czego powiem,ze Bzik dawal czadu i nie bylo kiedy podrapac sie po du.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kiedys jak Bzik zabkowal to mialam super wymowke-zawsze skutkowalo czy byla to prawda czy nie-hehhehe :-D :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 mar 2009, 15:22

czas leci strasznie szybko a juz w niedziele nasze swieto :ico_brawa_01: juz zapowiedzialam facetowi ze nie chce kwiatow tylko jakies ladne perfumki :ico_haha_01: :-D

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

06 mar 2009, 15:27

Jadzia mam nadzieje,ze to dobry znak,bo uwierzcie mi dziewczyny grype , kaszel czy goraczke da sie przezyc, nawet zabkowanie ale ropiejace oczy i mus dawania tej masci 3 razy dziennie dziecku ktore tego nie rozumie-maskakra :ico_placzek: :ico_placzek:

Teraz juz nawet fajnie jest, maly "stanal" na nogi i juz daje wkosc-czyli zdrowieje banderowiec jeden hehe.

Fajnie,ze dzis piatek-jutro prawie wolny dzien no i niedzielka-wybycze sie w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak bedzie taka pogoda jak dzis , niedziele jedziemy nad morze o! :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 mar 2009, 15:35

Elzunia pisze:Jak bedzie taka pogoda jak dzis , niedziele jedziemy nad morze
no proszę, ale masz fajnie :ico_brawa_01:
Ja nad morze to pojadę może w sierpniu i tez nie wiem czy damy radę :ico_placzek:

Elzunia pisze:maly "stanal" na nogi i juz daje wkosc
eeee Elzunia to znaczy ze już jest całkiem dobrze. he he :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość