Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 mar 2009, 12:16

miszka, no dzieki, dobrze wiedziec, nie bede tez marnowac czasu na te papki, jak w sklepie nie kosztuja duzo :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 mar 2009, 12:17

Musze sie pochwalic jak Natalka slicznie sama siedzi
no super ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no wlasnie, tez sie zastanawiem czy kupic czy robic, narazie na probe kupywałam, bo tak jak mowisz nie wiem ile tego zrobic i nawet nie wiem czy dobrze to zrobie
ja wlasnie na początku chce kupowac potem może jak bedzie starszy to sama bede mu gotowac tak od 8 miesiąca zobaczymy jeszcze

[ Dodano: 2009-03-06, 11:22 ]
lece pod prysznic poki potworek śpi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 mar 2009, 12:24

ja wlasnie na początku chce kupowac potem może jak bedzie starszy to sama bede mu gotowac tak od 8 miesiąca zobaczymy jeszcze
Nie normalnie,tak samo chcialam napisac :ico_brawa_01:
no super ślicznie
Dziekujemy :ico_sorki: Tak po zabiemu jeszcze siedzi,ale siedzi,tak jej wygodnie,bo ma spore klopoty z rownowaga :ico_brawa_01:
no dzieki, dobrze wiedziec, nie bede tez marnowac czasu na te papki, jak w sklepie nie kosztuja duzo
Nie ma problemu,w razie pytan sluzymy pomoca :ico_sorki:
adia a Ty kiedy wprowadzasz mleko zastepcze,wiesz to "nastepne"ono niby od 6 miesiaca,a widze ze Kacperek wciaga tyle samo butli co Natalie,czyli niewiele,myslisz ze 6 miesiac to dobry moment?Czy moze zaczekac do 8?Sama nie wiem...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 mar 2009, 12:55

Witam
wlasnie zjadlam sniadanko a moj maly ksiaze spi :-)
W koncu jakis ruch na anszym watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas wydaje mi sie, ze zaczyna sie wszystko znow normowac, oby nie zapeszyc,
nocka dzis spokojna, maly wstal o 8.45 bylam w lekkim :ico_szoking: i wyslalam mojego P, zeby sprawdzic czy maly oddycha :ico_puknij: ale juz tak mam, glupia jestem,ale co zrobic.

miszka fajnie, ze Natalia zaczyna znow ladnie spac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do tego mleka, to ja juz bede powoli wprowadzac, bo pytalam sie mojej znajomej, to mowila, zeby na poczatlu mieszkac z mlekiem 1 np 4 lyzeczki tego mleczka 1 i dwie juz 2, bo od razu nie bardzo tak przechodzic, bo moze brzuszek bolec.

Ja tez tylko kupuje malemu sloiczki, deserki to wcina jak oszalaly, ale tez i obiadki wcina wiec ja sie tylkoc iesze, oczywiscie kaszki mleczno ryzowe tez je, tylko nam sie juz skonczyly wiec czekamy na dostawe z Polski :-D

W poniedzialek idziemy do lelarza na kontrol i na szczepienie i sie dowiemy ile moj grubasek wazy :-D

A tu kilka filmikow mojego Ksieciunia :ico_oczko:

http://przeklej.pl/d/0000lh2np4fm/imgp2569.mov

http://przeklej.pl/d/0000li93v4fm/imgp2571.mov

http://przeklej.pl/d/0000os0ng4fm/imgp2750.mov

Haslo wpiszcie Eryczek

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 mar 2009, 13:44

miszka ślicznie siedzi Natalie!!!!! :ico_brawa_01: ale to musi być wstrząs jak to sie widzi pierwszy raz :ico_brawa_01:
acha-miałam się juz dawno spytać-myslisz jeszcze czasami o tym że Natalka przez dłuuugie miesiące była Kubusiem? :-D
wiola, adia, ja jestem blondynką z niebieskimi, a Pio brunetem z brązowymi. I faktycznie z daleka Al ma ciemne oczki, a z bliska takie jak pisałam, czyli dokładnie takie jak moja siostra i brat :-D no, pomijajac te brązowe wstawki :ico_oczko: myślę że jak by miał mieć niebieskie, to już by miał. nawet fajnie to wyjdzie, bo rysy twarzy ma za mną, kształt oczu, ust. a włoski i kolor oczu będzie miał za tatą. No i drugą połowę ciała :-D

[ Dodano: 2009-03-06, 12:45 ]
Pati85, lecę oglądać filmiki

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 mar 2009, 15:19

A tu kilka filmikow mojego Ksieciunia
Cuuuuuuudo!Ale on kochaniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
acha-miałam się juz dawno spytać-myslisz jeszcze czasami o tym że Natalka przez dłuuugie miesiące była Kubusiem?
|Teraz sie z tego smiejemy czasami :ico_haha_01: Sama wiesz kochana jak juz masz swoje szczescie,to sobie nie wyobrazasz ze na jego miejscu moglby byc ktos inny.Dlatego ciesze sie ze mam wlasnie ja :ico_sorki: Jest taka slodka,ze dobrze wyszlo,ze nie jest Kubusiem.Kto wie moze bedzie i Kubus w przyszlosci :ico_haha_01:
ślicznie siedzi Natalie!!!!! ale to musi być wstrząs jak to sie widzi pierwszy raz
Az sie poplakalam wczoraj,to chyba pierwszy az taki postep.Wiesz posiedzi moze z minute i sie przewraca,ale SAMA!Ciesze sie ze mialam aparat pod reka,kiedys jej opowiem ze to naprawde jej pierwszy siad :ico_brawa_01: Moja Natalie ma jeszcze niebieskie oczka,pewnie jej sie zmienia,bo Artur ma czarne a ja jaskrawozielone.Mojemu Mateuszkowi zmienily sie juz jak mial 3 miesiace na piwne,ale mojemu bratankowi jak mial 11 miesiecy,wiec wszystko moze sie zdarzyc!zirca mialam Ci napisac,ze strasznie sliczny sie robi ten nasz Alutek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

06 mar 2009, 16:04

witajcie kochane u nas jakoś kiepsko z czasem mały ciągle domaga się uwagi , albo ćwiczymy wic mam co robic pogoda dopisuje wiec chodzimy na długie spacerki a antoś sobie samcznie śpi .
miszka ale niesamowite jest to zdjęcie :ico_szoking: super siedzi , my narazie męczymy antka zeby lezał na brzuszku i sie podnosił bo niestety chyba chiał pominąc ten etap i jak tylko chwyci coś to od razu chce siedzieć :ico_noniewiem:
wiola, adia, a u nas niesamowite niebieskie oczka zostały :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 mar 2009, 16:35

Cuuuuuuudo!Ale on kochaniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziekuje kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja zapomnialam napisac, ze Natalie jest sliczna i jak pieknie siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A tuitaj link do fotosika jesli ktos nei chce zgrywac foilmiku na kompa

http://www.fotosik.pl/video/c75b4d62b7207b5e.html

[ Dodano: 2009-03-06, 16:21 ]
http://www.fotosik.pl/video/ceab70bf6b0235c0.html

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 mar 2009, 17:50

Witajcie !
miszka, Brawa dla naszej zdolnej dziewczynki
Weronisi tez wyszlo takie siedzenie bez trzymania ona jest tez bardzo silna potrafi juz stac na nozkach trzymana pod paszki i jak juz wyczula ze trzeba sztywno nozki trzymac to przy kazdej kapieli mam problem zeby usiadla bo jak ja wkladam to ta trzyma te nozki sztywno bo sie jej spodobalo stanie wiec musze chwilke ja tak przytrzymac az sobie wkoncu klapnie a puzniej polozy :ico_nienie: a mowie ze tak nie wolno to cieszy nacalego i ma gdzies co mamunia mowi :ico_nienie: Zaszybko te nasze skarby chcialyby sie wszystkiego nauczyc :ico_oczko:
strasznie sliczny sie robi ten nasz Alutek
masz racje kochana maly przystojniaczek z niego :ico_oczko:
męczymy antka zeby lezał na brzuszku i sie podnosił bo niestety chyba chiał pominąc ten etap i jak tylko chwyci coś to od razu chce siedzieć
no my Wercie tez z tym meczymy bo ostatnio tez sie pod tym wzgledem zrobila leniwa wiec trzeba jej przypominac jakie sa etapy rozwoju takiego szkraba :ico_oczko: chociaz zapewne ona tez by chciala pominac ten etap jak Antuś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 mar 2009, 23:29

adia a Ty kiedy wprowadzasz mleko zastepcze,wiesz to "nastepne"ono niby od 6 miesiaca,a widze ze Kacperek wciaga tyle samo butli co Natalie,czyli niewiele,myslisz ze 6 miesiac to dobry moment?Czy moze zaczekac do 8?Sama nie wiem...
Miszka wiesz ja gdzies czytalam ze mleczko można podawać to pierwsze az do 12 miesiac i sie zastanawiam sama czy tak nie zrobic bo tonastepne ma wiecej bialka i moze w przyszlosci otylosc powodowac :ico_noniewiem: kurcze sama nie wiem muze sie jeszcze poedukowac jakimis artykulami :ico_noniewiem:
zirca Al superaśny na zdjatku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85, jeszcze filmików nie widzialam ale jutro sobie poglądam twojego maluszka :ico_brawa_01: dobranoc kochane :ico_spanko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości