Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 mar 2007, 19:39

a wiecie co??? Wczoraj przed polnoca pierwsza z naszych kwietniwych mam urodzila synka a obecnie na porodowce sa dwie kolejne :ico_szoking: Jestem tak podekscytowana, jak wowczas gdy rodzila moja siostra :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

25 mar 2007, 00:30

iw o to dziewczyny sie rozsypuja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2007, 03:07

hey kochane tetro-pampersowy!!!!
Przepraszam,ze mnie tyle nie bylo,ale ostatnio czasu malo na wszystko...mam nadzieje,ze u Was wszystko w porzadku i ze dzieciaczki zdrowe :ico_buziaczki_big: Buziaki dla Was kochane..
Elwira tak mnie pogonila,ze az mi sie wstyd zrobilo i wolalabym pasem od niej dostac na gola d.... :-D
Teraz to juz nie zaniedbam tetry ma sie rozumiec.... :ico_haha_01:
U nas zebole zaatakowaly ze zdwojona sila.. :ico_olaboga: ale jakos przezyjemy...hhihih

[ Dodano: 2007-03-25 ]
Probowalam troche poczytac,ale tyle naklikalyscie jak mnie nie bylo,ze nie jestem w stanie wszystkiego ogarnac...
Gorace i szczere zyczonka(niestety spoznione) :ico_placzek: dla Oskarka i Dejviego z okazji 6 miesiaczkow...teraz to juz naprawde z gorki mamuski i roczek trza juz planowac powoli :-D buziaki dla przystojniakow :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 mar 2007, 09:54

witaj Ilonko po dslugiej nieobecnosci juz zaczynalysmy sie o ciebie martwic!!! ale super ze wrocilas..dziekujemy za zyczonka

a u nas wiosenka dzis..sloneczko piknie swieci ...a ja lece robic pierogi bo obiecalam... wczoraj i dzis mam lekki odwyk od tt az mnie dziw bierze ze wytrzymuje hehe...

a dzis znowu na fitness....El masz fajnie ze chudniesz jak mnie czytasz hehe bo ja nawet jak cwicze to na razie nie chudbne hehe
:-D

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

25 mar 2007, 11:09

natashka ja chudne ale w uszach :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-25 ]
ilonka cieszymy sie ze wroacasz do nas kochana łobuzico bo nam tu was strasznie brakuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i nie chcialm tak mocno krzyczec ale jakos tak wyszlo,sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nie ma to jak zobaczyc swoja synowa z rana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 mar 2007, 11:43

witam w niedzielny poranek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 mar 2007, 12:29

Witajcie kochane :-D
Ilonus super ze wrocilas :ico_brawa_01:
dzieki za zyczonka dla Dejviego :ico_oczko:
A u mnie brat z przyszla szwagierka jest , dzis wybieramy sie wszyscy do Paryza na spacerek bo pogoda super :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2007, 12:58

dzien doberek dziewczyny!!!
Widze,ze Wy kochane niezle sie wzielyscie za siebie..jestem pelna podziwu :ico_sorki: ja juz od 3 tygodni nawet slodkiego nie tknelam,i nawet juz mi przeszlo i moze stac caly kilogram cukierkow przede mna i mnie nie rusza,ciekawe jak dlugo :-D za to do cwiczen nie moge sie zmobilizowac nic a nic kurka wodna...bo jak tak dalej pojdzie,to przywitam lato z oponke w takim samym stanie...
Elwirko jestem Ci wdzieczna,ze sie za mnie wzielas,krzycz ile wlezie..hihih :-D Jak tam Kubus????
Natashka przeslij pare pierogow kablami... :ico_haha_01:
Agus widzialam fotke Dejviego po kapaniu,jak zwykle slicznosci... :ico_brawa_01:
Milego wypadu do Paryza,a ja dalej siedze w pizdzamie,bo siedzialam i ogladalam Malysza od rana i jakos nie chce mi sie nawet przebrac,,,lenistwo pierwszego stopnia...

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

26 mar 2007, 00:54

hejo laeczki zajrzalam was doczytac.my dzis caly dziien poza domem,zakupy obiadek u tesciowej,potem w szpiatlu u dziadka a potem dluuuuuuuuuuuuuuuuuuugi spacerek
aga dawaj fotki ze spacerku
uilonka ja uwielbiam byc grozna :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 mar 2007, 08:11

witajcie kochane!
ja dzis w duzo lepszym humorze, bo zapowiada sie pogoda...

rybko, wszystko bedzie dobrze, widzisz...z przeciwcialami jest ok, do i dalej pojdzie super...wiem ze juz bys chciala tulic andrzejka, ale pomysl sobie w ten sposob- jemu tam, w brzuszku tez jest dobrze...i ciesz sie jeszcze przez pare dni przespanymi nockami :ico_oczko:
ilonka, no wreszcie znowu jestes...pokaz nam swoja vinee jak sie zmienila, bo to kupa czasu i napewno juz jest wieksza pannica...
natashka, bidulko...ale sie wymeczylas... ale to wszystko dla piekna twojej sylwetki.podziwiam cie za zapal do cwiczen
lemonii, zajrzysz jeszcze na tt? od kwietnia slyszalam ze ma cie nie byc, ale mamy jeszcze marzec...
aga, jak dlugo ma byc braciszek, bo ja juz mam w planach wiosenny spacer po przepieknym parku w naszej okolicy...
elwira, ciebie tez jest kochana ostatnio malo na tt, albo jestes jak mnie nie ma :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość