ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 mar 2008, 18:15

sikorka to ma super przystojniakow w domu, a Karolka uzebiony usmiech jest boski.. :ico_oczko:

zbora a co ty za specyfiki do picia dajesz na katar??
ja Milenie tylko na wieczor nasivin podaje, a tak przez cały dzien nic no i katar juz sie zmniejszył ale nadal z nosa leci :ico_noniewiem: a na spacery chodze cały czas jak tylko pogoda na to pozwala, pomimo tego katarku..

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 mar 2008, 18:56

Dziękujemy za komplementy. Duma mnie rozpiera!!!! Ewcik to nie Ty masz się zakochać tylko Ala w Karolku :ico_oczko: , chociaż ona to już pewnie go kocha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

28 mar 2008, 21:08

Witam,widze,ze musze troche nadrobic...

Cos mam ostatnio z Netem i Kacper marudny,ida Mu dolne dwojki i czasami jest nie do wytrzymania....

Zaraz wracam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 mar 2008, 21:25

hejka


moje dzieci mnie wykanczaja wstaja o 5 rano :ico_szoking: :ico_szoking: co prawda o 19 juz spia a Jakub spi w dzien ale ja padam ........

Karolek słodki zrezszta caraz bardziej widac podobienstwo miedzy chłopcami Sikorko .....

Od poniedziałku zaczynam remont ....

co myslicie o połaczenie cynamonu z magnolia ??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 mar 2008, 21:28

hej...zdjecia mi sie nie wyswietlaja...buuuu
a zakupy...no byly...Arek obkupiony...wszystko jak nalezy...ja gorzej...bo niby sukienka ale bez mierzenia bo przymierzalni nie bylo i chyba w niej nie poijde bo taka se....i kupa ciuchow dla malej..i dobrze bo sukienka z zielonym paskeim przyszla i jest dla miniaturki jakiejs bo pycia i zamiast biala to blekitna i wogole sie na chrzest nie nadaje :ico_olaboga: .....no i ja jeszcze kurtke na wiosne kupilam z tym ze tez bez lustra a A. mi doradzal i wygladam jak truposz i musze do niej jakas chuste dokupic chociaz....no jestem tak zmeczona tymi zakupami ze juz nic mi sie nie podoba....pewnie jutro to minie.....ale tak wialo ze momentami nie moglismy oddychac a wozek to ledwo pchalismy...zgrozos....

[ Dodano: 2008-03-28, 20:30 ]
Kulka...magnolie mam tu w calym domku na codzien wiec dla mnie pospolita...ale z cynamonem moze byc ciekawiej...i napewno przytulnie!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 mar 2008, 22:17

Hej!
No Karolek 1klasa!!! ale za białą kurtkę podziwiam :ico_brawa_01:
Ja z nią nie wychodzę, bo nie łaziłam jak była zdrowa, więc teraz jak chora nie chcę ryzykować...poczekam ze 2dni...
Lady na katar daję jej homeopatyczne granulki...kalium sulfuricus i alium cepa...co godzinę...i chyba ciut lepiej...

I wydaje mi sie że górna 2jest na wylocie...

Glizdunia no to nie ma w sumie czego gratulować co? skoro wszystko na szybko, bez mierzenia...No ale dobrze, że coś tam jest...Na pewno na spokojnie coś kupisz...Może zostaw A z małą w domu i sama pojedź???

Ja zmykam, za godzinę niecałą ruszamy, więc lecę się ubrać i spakować. Trzymajcie kciuki bo nie nawiedzę takiego jeżdżenia...

Buziaki moje kochane...ja się chociaż spokojnie dziś wyśpię, niestety w niewygodnym autobusie..>I już tęsknię za Hanią, bo cąły dzień pewnie jej nie zobaczę. Dobra, pa!!!!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 mar 2008, 22:30

hej ale padnięta jestem, mam dość moje dziecko ma za dużo enegii jak dla mnie :-D kurde poczytałam i już nie pamiętam :ico_placzek: przemęczenie, Glizdunia weź mnie babo nie przerażaj wiesz kiedy nasze dzieci pójdą do szkoły? za 6 lat, mam nadzieję ze wcześniej będzie mi dane pospać dłużej :ico_sorki: Sikorka 2 pierwsze zdjęcia mi się nie wyświetlają :ico_placzek: ale piękny ten nasz Karol nie mogę się napatrzeć :-D a zabawka mula czy jakoś tam widzę ze wciaga muszę poszukać na allegro to się zaopatrze :-D Kulka Ty masz tak samo jak ja, też wstaję skoro świt, aaa idę jutro na basen z Matem, mam nadzieję ze uda mi sie coś sfilmować... coś miałam napisać ale zapomniałam... oj niedobrze z moją pamięcia, powinnam chyba zacząć pić lecytynę :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 mar 2008, 23:24

no to dobranoc ....

Glizdunia mi ten cynamon całez zycie chodzi po głowie ...

Zborra szerokiej drogi ...

Kate no coz .. kto rano wstaje ..

[ Dodano: 2008-03-28, 22:25 ]
z tak własciwie gdzie ta nasza Zborra jedzie ??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 mar 2008, 23:46

KUlka, dla mnie kolory super, uwielbiam takie!!!! A zborra po nową furę jedzie :-D ale do jakiej mieściny, to już zapomniałam :ico_wstydzioch:

Dobranoc....

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

29 mar 2008, 00:35

Kulka pisz pisz koniecznie co ciekawego tam u siebie robisz bo za 2 tygodnie, (jezuuuu już tak szybko) zaczyna się u nas remont więc z chęcia coś podpatrzę, nie chce mi się nawte mysleć o tym, jak ja wytrzymam ponad 2 miesiące u teściów :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Karolek cudo jakos on taki wyrośnięty i wogóle...duży i to chodzenie ehhhhhhh :ico_brawa_01:

A Gosia miała wpaść i nie wpadła

A u nas bonanzy kontynuacja...a więc od wczorak Kinga ma biegunkę a rano zarzygała mi całe łóżeczko i jeszcze wpadła w to swoja mordką więc zarzygana była od stóp do głów.dosłownie :ico_noniewiem: ja nie wiem co to znowu sie do nas przyplątało, przecież kilka tygodni to samo było a tu masz....ehhhhhhhhh

Byłam na solarce więc se poprawiłam troche humor, włączam sobie muzykę na full i się opalam.....i relaksuję hehe :ico_oczko:

No to dobrej nocki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość