Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

07 mar 2009, 18:10

kurde a moja marudzi i marudzi, ile razy ja pochwale ze grzeczna jest i sama sie bawi to przestaje i jest na odwrot... marudzi tak ze nic nie mozna zrobic
Yoanna normalnie opis mojego dziecia w dzisiejszym wydaniu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-07, 17:12 ]
moglby juz chociaz jeden wylezc
Też nie miałabym nic przeciwko temu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 mar 2009, 18:44

http://annapawleta.com/portfolio/

chyba zafunduje malej sesje zdjeciowa z okazji ukonczenia roczku.. wiem ze to za 7 miesiecy dopiero, ale myslalam ze to strasznie droga rzecz a tymczasem to okolo 250zll!! :)) chcialabym jej zrobic album ze zsedjeciami od zdjec w brzuszku do teraz, i sobie i mojemu M z reszta tez :) uwielbiam zdjecia na papierze :) i chcialabym tez lustrzanke cyfrowa zeby samej sie nauczyc takie robic - ale na to przyjdzie czas :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 mar 2009, 20:59

Witam stawiamy :ico_tort: na 5 miesięcy Antka i uciekamy spać coś mnie bierze gardło boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

07 mar 2009, 21:15

Dla Antosia :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2009, 21:23

Boze dziewczyny jaka tragedia na czerwcowkach i lipcowkach, zmarla Hanusia, miala 8 miesiecy, nei moge w to uwierzyc, az lzy mi polecialy, zasnela i juz sie nie obudzila, smierc lozeczkowa, nie moge sobie tegow yobrazic, pozabieralam wszystko z lozeczka malego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-07, 20:30 ]
Witam stawiamy :ico_tort: na 5 miesięcy Antka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 mar 2009, 21:41

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
masakra!! a powiem Wam, ze mi sie przed chwila wlaczyl monitor oddechu - to juz chyba 5 raz w ciagu calego zycia Niny i zastanawiam sie czasem co by bylo gdyby go nie bylo.. boshh jaka tragedia!! 8 miesiecy... tyle szczescia, juz zaraz miala robic pierwsze kroczki ;(( zycie jest takie niesprawiedliwe!!
Mi Nina ostatnio sie zakopuje w kolderke, i raz sie wlaczyl monitor patrze a ona ma glowe wsadzona w poduche :O

[ Dodano: 2009-03-07, 21:42 ]
Najlepszego dla Antosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2009, 21:44

Mi Nina ostatnio sie zakopuje w kolderke, i raz sie wlaczyl monitor patrze a ona ma glowe wsadzona w poduche :O
moj Eryk nie spi pod kolderka, spi w spiworku, nawet cienka poduszeczke wyjelam tak sie przestraszylam, nie wyobaram sobie co przechodzio ta dziewczyna, zlapalam mojego malego i zaczelam go calowac i lzy mi poplynely :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

07 mar 2009, 22:20

Boże jakie to straszne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Ja mylałam że ta śmierć łóżeczkowa grozi malutkim dzieciom, max do 3go miesiąca...Zresztą jaka by to smierć nie była matka straciła dziecko. Okropne, nie wiem czy będę dzisiaj spać.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 mar 2009, 22:23

matko ale to straszne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja bym nie przezyla az nie chce sobie tego wyobrazac, mialam wam cos napisac ale nic mi juz do glowy nie przychodzi ryczec mi sie chce :ico_placzek: :ico_placzek:
u mnie maly jak sie zakopie pod kocykiem to jest straszny ryk w nocy, staram sie otym nie myślec ze przeciez kazdemu sie to moze zdarzyc tragedia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 mar 2009, 22:29

Dla Antosia kochanego od nas :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :564: :564:

Ojjj to straszna tragedia, nie wyobrazam sobie jak moze sie czuc teraz rodzina i matka :ico_placzek:
Calkiem niedawno było tez cos takiego, tylko ze dzieciatko w brzuszku w 9 miesiacu zmarło na grudniókach :ico_placzek: szokk poprostu straszne.

yoanna, kurcze ja nie mam takiego monitoru oddechu :ico_szoking: i mały spi pod kołderka a nie w spiworku :ico_olaboga:
A jesli chodzi o te fotki, to bardzo fajna rzecz. My niedawno kupilismy sobie lustrzanke cyfrowa i w ramach takiego zakupu, mozemy stworzyc sobie taka ksiazke max. 50stron ze zdjeciami w formie takiego albumu.
Juz prawie cała jest zrobiona, w takim programie komputerowym, musimy tylko ja zgrac na płytke i oddac do wykonania takiej ksiazki.
Ja ja wymyslalam, to beda takie wspomnienia, od naszego poznania do slubu i narodzin Filipka :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości