Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 mar 2009, 17:09

sierpniówka no to rzeczywiscie "wycelowaliście" :ico_haha_02:
Ja sie nie nastawiam, raz chce syna a raz corke. A imienia nie mam ani dla niego ani dla niej :ico_sorki:
Moj M ma takie samo podejscie do Dzidzi... raz mowi synu a raz córo :ico_brawa_01:

Betina moze tak sie czujemy na zmiane pogody??? Bo ja wczoraj czulam sie prawei martwa. Brzuch mnie bolal i bylam strasznie oslabiona :ico_sorki:
hmmm...

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

07 mar 2009, 19:00

[/b]betina a Ty coś bierzesz na te bóle brzucha? w sumie jaki odczuwasz ból, bo ja już nie wiem czy mój ból jest dobry :) od 12 tygodnia biore Luteine ponieważ bolało mnie ciągle całe podbrzusze.
megi5566hehe nom wycelowalismy, w sumie zaszliśmy miesiąc po ślubie, więc jeszcze moje cykle nie wróciły do normy- z powodu stresu wszystko mi sie rozregulowało... Stąd na pewno pomyłka..:) Ja do brzucha ostatnio też przestałam mówic "Zuza" bo mowili że wyglądam na chłopaka i chyba coś w tym jest :-D

[ Dodano: 2009-03-07, 18:01 ]
no i namieszałam coś w ostatnim poście bo wygląda tragicznie :-|

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

07 mar 2009, 20:19

oj dziewczyny, ale dzień! po nieprzespanej nocy głowa mi pęka a spać nie mogę...
Zamówiłam sobie u męża masaż całego ciała, może relaks pomoże mi zasnąć
sierpniówka, w ciąży można brać no-spę, mój lekarz mi zawsze zaleca przy bólach brzucha, a te łapią mnie najczęściej w nocy

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

07 mar 2009, 23:15

Hej dziewczynki! :ico_sorki: Wybaczcie, w ogole nie mam czasu usciasc i na spokojnie sobie poczytac i do was napisac. Ciagle cos :ico_placzek: Biegam zalatwiam i w ogole probujemy opanowac wszystko. A poza tym strasznie jestem zmeczona wiec jak mam do wyboru komputer albo sen to wybieram to drugie...

Wpadlam tylko sie przywitac i powiedziec ze zmykam spac! Nie czytalam co tam stukalyscie... bo nie dam rady, wybaczcie. Wierze ze u was jest ok. Ja we wtorek mam wizyte. Brzuch mi cholipa rosnie, w nic sie nie mieszcze.

Szukam niani do mojej Hani, bo nie wyrabiam z nia. Niestety wozenie do niani nic nie dalo bo Hanka byla rozwalona emocjonalnie wiec szukam kogos do domu.

Mam nadzieje ze niedlugo znajde wiecej czasu i was tu nawiedze i poczytam te wasze przysmaki kulinarne, bo zaloze sie ze 30 na 33 strony ktorych nie przeczytalam zawieraja informacje o tym co ostatnio znowu wciagalyscie na obiadek :-D

W ogole to nie wiem nawet w ktorym tygodniu jestem, ale zaraz sie dowiem jak moj suwaczek wyskoczy :ico_brawa_01:

Sciskam!

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

08 mar 2009, 08:11

dzień dobry, znów sama popijam poranną :ico_kawa:
może któraś się do mnie przyłączy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

08 mar 2009, 08:28

Dla mnie juz mąż przygotowuje śniadanko :-D w końcu mamay dziś święto :ico_haha_01:
Więc dla wszystkich kobietek :ico_tort: a co..... :ico_oczko:
sierpniówkaja też do brzuszka cały czas mówię Zuzia :ico_brawa_01:
dobre co??
na ostatnim usg nic nie wykazało coby był chłopak :ico_haha_02:
nastepne usg mam za 10 dni....może też cos zobaczę :-D ale mnie bez różnicy czy dziewczynka czy chłopiec....przy drugim będziemy kombinować :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

08 mar 2009, 09:41

Tagar, najwazniejsze ze z tobą wszystko dobrze i trzymam kciuki by interes wrescie zaczał zarabiac i byscie musieli tylko dojezdzac tam czasem i wiecej czasu byc z Haniusia

sierpniówka,

na bol brzucha no-spe biore

sluchajcie od 3 dni jadam zawsze pol cytryny lyzeczka najpierw sok potem mosiądz mniam pycha :ico_oczko:

wszystkiego dobrego moje drogie kobitki :-D

ja wracam do lozeczka bylam w szkole 15 min -odwolali zajecia moge wiec dalej leniuchowac

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 mar 2009, 11:17

Witam i ja, oraz też stawiam :ico_tort: na nasze święto
Dziś znów cały dzień sama z Arturkiem jestem bo Marcin pracuje ...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 mar 2009, 11:40

Hej moje Kobietki :-D dla Was wszytskich na dzień kobiet

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: hehe sobie odbijemy po ciaży, a dziś zapraszam na karmi :ico_buziaczki_big:

no więc teraz moge sie pochwalic :-D że oblałam egzamin na prawko
oblałam na łuku, zawsze robiłam go z zamkniętymi oczami, tym razem spojrzałam na nie ten pachołek który miałam... tam było 6 łuków i pomyliłam pachołek przy którym miałam skręcic... ale to nic, zrobiłam to intuicyjnie, skeciłam dobrze i nie wyjechałam za linię, poratowałam sie lusterkami bocznymi i wyprostowałam super samochód, tyle ze dotknełam jakiegoś pachołka "tyłkiem"... ech te grande mają większy zadek niż Corsinki... a egzaminator był taki super... nie wiem czy trafie drugi raz na tak zajebiaszczego kolesia
no trudno następnym razem może sie uda...

za to mój Przemcio wczoraj stwierdził, ze on mnie nauczy jeździć :ico_oczko:
pojechaliśmy do znajomych "na kawę" a tu patrze flaszeczka na stole... a my autem :ico_nienie:
no ale wyszło na to ze wszystko mi było jedno po oblanym egzaminie, no wiec wsiadłam za kółko i normalnie jechałam do domciu, dostałam tylko pochwałę od Przemcia ze tak dobrze sobie radzę... a ja sobie pomyslałam raz kozie śmierć , najwyzej mnie capną pały to dostanę mandat

a tak wogóle to Przemek dziś jest w pracy... wiec wczoraj kupił nam ( mi i dzidzi ) piekne kwiatuszki na dzień kobiet, pewnie ma nadzieję ze tam w brzusiu córcia rośnie...
on też ma sezonowe napady "płciowości" :-D
raz chce syna bo nauczy go grać w piłke, chodzić po drzewach i bedzie zabierał go na mecze
a raz chce córcię, bo dziewczynki takie ładne, śliczne, sukieneczki, warkoczyki i te sprawy... no i takie bardziej "tatusiowe"
a mi też jest wszytsko jedno, chociaż jak ostatnio na Tatiankę od koleżanki patrzę to cos mnie do córci ciągnie, a z drugiej strony synek też moje marzenie...

dlatego wychodze z założenia, ze co bedzie to bedzie- oby zdrowiusie było i nie nerwusek jak mamusia :-D

no i nieubłaganie zbliża się pracowity tydzien, 4 poprawkowe egzaminy... ech, trzeba kuć...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 mar 2009, 12:39

nie wiem czy trafie drugi raz na tak zajebiaszczego kolesia
ja też za pierwszym razem trafiłam na fajnego gościa, drugim był fatalny a trzecim taki sobie i przy trzecim zdałam wkońcu :-)
dlatego wychodze z założenia, ze co bedzie to bedzie- oby zdrowiusie było i nie nerwusek jak mamusia :-D
to Ty się w ciąży niei denerwuj bo wszystko na nie przelejesz, no moja szwagierka ma córeczkę, wyglądowo tatuś a nerwus jak mama

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość