Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 mar 2009, 14:27

RYBCIA super wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 mar 2009, 14:36

Rybcia super wiesi oby tak dalej
a un as sliczna pogoda
sle wszytskim buziaki gorace jak sloneczko ktroe swieci na neibie :)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 mar 2009, 11:51

dzieki dziewczynki
u mnie bylo pieknie na dworze przez 3 dni,a dzis cos z nieba kapie i ponuro :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

03 mar 2009, 14:35

Witam Was moje kochane
ja kurcze nie ma mczasu tu przesiadywac, tylko wchodze na nk :) i jak niektore widzialy wkeljam nowe fotki
u mnie hmmmm sajgon na kolkach czas leci szybko Macius byl chory dopadla go goraczka 3 dniowa i generalnei mial kaszel brzydki ale obeszlo sie bez antybiotyku dzis jade na kontrole
MAcius sam robi siku i kupke na ubikacje gada juz duzo po 2,3 slowa llaczy moznasie znim juz dogadac chociaz nie mowi duzo nowych slow ale czekamy cierpliwie
dom hmmm sa juz okna cala instalacja od poniedzialkuw chdozi tynkach robia juz dach tzn blachodawchowke klada czy cos bo caly czs byla papa co jeszcze powoli jakos leci a racze jszybko wsyztsko smiga
czasami mam dosc i bym rzucila wsyztsk oale jeszcze przedemna kupa roboty :) no ale chcialam dom to se teraz urzadzaj babo nie :) ???
tak u nas leci
ja Wasczasami czytam ale zadko bo caly czas czegos szukamy zadko jestem w domu no i taksie zgrywa ale i tak malo tu piszecie
w niedziele mialam impreze moje i MAcia urodiznki zwalila sie cala chalastra upieklam 3 ciasta zrobilam babeczki , tort kupilam (ze zdjeciem policji bo MAcius osttnio ŁO mowi i tylko na ŁO patrzy w samochodzie jak jedziemy i sie strasznie cieszyl :))
takze u mnie tak :)
teraz pije moze ktorej polac???

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 mar 2009, 15:17

witajcie
karolina24, to swietnie,ze Macius robi postepy,a co najwazniejsze nie robi w pieluszki :ico_brawa_01:
karolina24 pisze:teraz pije moze ktorej polac???

niestety nie moge,a chetnie:)
moze jak urodze i przestane karmic :ico_oczko:
co do budowy-to wiem cos o tym,my mieszkamy juz w domku 5 lat i tak zostaly jeszcze dwa pokoje do wyszykowania na gorze,ale i dach trzeba byloby zmieniz,bo papa jest...wszystko pomalutku :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 mar 2009, 19:09

Witajcie...
to Karolina macie sporo roboty, ale ja chetnie bym tak porobiła coś w "moim orzyszłym domku"
ale narazie sie nie zapowiada, nadal wynajmujemy...chociaz moje dziecko juz pare razy mówiło nam że musimy mieć wiekszy domek i będzie tam, ogródek...ciekawe skąd to podłapał :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

My juz mamy prawie załatwiony Antosiowy paszporcik, odbiór 6 kwietnia, no i jedziemy do PL...ostatnio byłam w czerwecu tamtego roku..,może i uda się pojechać na jakies wakacje do ciepłych krajów, z czego się bardzo cieszę, bo na takich wakcjach to nie byłam całe wieki... :/

Antos ostatnio spadł nam z krzesła i dosyc mocno uderzył się o szafkę, moja ukochana kruszynka, guz jak namalowany...ech....no ale co tak to jest bez guza...nie da rady z tymi naszymi maluchami.

rybcia82 pisze:my mieszkamy juz w domku 5 lat i tak zostaly jeszcze dwa pokoje do wyszykowania na gorze,ale i dach trzeba byloby zmieniz,bo papa jest...wszystko pomalutku :-)

pewnie pomalutku i dojdziecie do wszystkiego :one:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

08 mar 2009, 15:54

[glow=black][shadow=red][size=200]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETKI Z OKAZJI DNIA KOBIET [/size][/shadow][/glow]
u mnie bez zmian Macius chrapie mojego meza nie ma ja sprzatam nic ciekawego :) pogoda do d,,, Macius mial w piatek goraczke dostal z czwartku na piatek 38 caly piatek a w sobote i dzis juz nie ma niewiem co to bylo myslicie ze moze meic tak dziecko jednodniowe goraczki??? czy to cos powaznego jak myslicie??
co tam u Was babinki moje ja juz sie nie moge doczekac wiosny a dzis u nas sniegu napadalo w nocy malo bo malo ale napadalo :(
jutro dla odmiany jade sobie do mojej siostry (co ma synka 3letniego) i wracam we wtorek to dziec isie troche pobawia :)
sle gorace buziaki zebyscie dostaly duzo dzies kwiatkow buziakow i wogole wystzsko :)

[ Dodano: 2009-03-24, 14:52 ]
no no ja tu widze ze pisze sama do siebie
wkleje Wam troche fotek moze zobaczycie je keidys :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 kwie 2009, 23:07

hej!!!!!!!!!!

ja ostatnio w ogóle tu nie zaglądałam :ico_wstydzioch:
ale może się wciągnę i popiszemy znów? bo coś tu u nas cicho...
witam nowe koleżanki, ale piszcie, piszcie, pokazujcie się! :ico_haha_01: śmiało, nie gryziemy :-D
Rybcia82 i jak dzidziulek, rośnie zdrowo???
Frydza, Magdalena82 my to na bieżąco jesteśmy prawda?
Wisienka o jaki synek już duży!!!
Karolina24 super Maciej urósł! fajny z niego facet! a jak remont? pewnie ciagle w biegu co? z jednej strony fajne to, ale tyle spraw na raz to chyba aż nadmiar wrażeń.
pisałaś o tym koledze...wiesz co...myślę, że to nie zdrada...aczkolwiek zależy w jakim sensie. Ważne, że wybrnęłaś.
ej, a może przeniesiemy sie na tajne forum? co??? będzie większa swoboda...

u nas ok. Młoda niebawem skończy 2lata :ico_szoking: gada jak najęta, całe wierszyki, piosenki...tylko z nocnikowaniem nadal jesteśmy w polu :-D
poza tym, wiosna przyszła to od razu przyjemniej.
choć mi jakoś w duszy smutno.
no dobrej nocki, postaram się zaglądać częściej!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 maja 2009, 00:36

Witam wieczorkową a raczej juz nocną porą :-D
Ja siedze męzusia nie ma bo dzisiaj do Szkocji "zawędrował" tam ma robotę i w związku z tym tam nocuje :ico_oczko:

A poscik Zborry mnie zmotywował żeby napisac, bo tak mi ten watek nie wyskakiwał w "ostatnich " heh

No my ze zborrą i frydza i jeszcze Pauliną na bieżaco jestesmy, na jeszcze innym watku...

U nas dużo zmian, chyba nie pisałam bo sie przeprowadziliśmy, mieszkamy teraz w domku z ogródkiem, fajnie jest Antolek wychodzi kiedy chce, a ja mam na niego oczko, nawety gdy gotuję zupkę i nie ma mnie w danej chwili na ogródku.
Poza tym fajnie wszystko sie układa.

W lipcu lecę do PL
a byc może w sierpniu zaczniemy staranka o dzidziusia.

A co porabiacie w długi weekend?

Karolina24 fajne fotencje, ale maciek juz duzy chłopaczek, ładny chłopak z Niego :ico_brawa_01: za postępy :ico_brawa_01:
Jak remoncik?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 maja 2009, 18:35

ale tu ciiiisza.Zapomnialam o tym watku :ico_wstydzioch: No ale juz wrocilam na forum i tu :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość