Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 mar 2008, 23:28

mama-emilki pisze:Hehe Basiu, u nas juz teraz po 5, przed 6 to normalka :ico_olaboga:


to mnie Asia daje polezec tak do 6 a czasami (bardzo zadko) nawet dluzej :-)

[ Dodano: 2008-03-28, 22:29 ]
Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 mar 2008, 00:44

hej jestem i ja. Antoś dopiero zasnął, ostatnio strasznie pózno nam usypia...dzsiaj była moja zmiana w usypianie ... hehe smiesznie to brzmi. Ale powiem Wam że takie zmiany są dobre.
Gabi ślicznościowe zdjęcia, naprawdę,ładną masz fryzurkę. :ico_oczko:
Kristi imiona Twoic dzieciaczków bardzo mi się podobają.
Ładnie wybrał zarówno Twój mężu jak i Ty.

No jutro na targ i do fryzjera mam zamiar wreszcie iść...znowu marzy mi się grzywka...no zobaczymy.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 mar 2008, 09:37

i ja Was witam, i uciekam, bo cos Asia od rana jest malym diabełkiem, sama nie wem czego chce, nie dolezala sobie rano (5:50 na nogach!) i teraz placze, marudzi i rzuca sie jak jej cos nie pasuje :ico_olaboga:

Milego dnia

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 mar 2008, 10:13

mama-emilki pisze:jesli Cie to pocieszy to Emi wstała 5.15 :ico_olaboga:


to Asia o 5:30, ale przetrzymalam ja w łóżeczku to 6:00 :ico_oczko: , a teraz ja polozylam ale cos gada z misiem i nie wiem czy zasnie... :ico_puknij: , ale taka marudna to juz dawno nie byla :ico_olaboga:

mama-emilki pisze:jak Emi pójdzie spac, to ja razem z nią się zdrzemnę :-D


tez mam takie plany :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

29 mar 2008, 10:15

dziendoberek dziewczyny

przepraszam,ze nie doczytam , ale juz glod mnie od rana meczy ... biegne jesc sniadanie :-D
wpadlam sie przywitac i zyczyc udanej niedzieli :ico_haha_02:

my jedziemy na obiadek do znajmoych ... o czym zupelnie zapomnialam i wczoraj pierwszy raz w zyciu :ico_oczko: zrobilam sporo kopytek ... i kto i kiedy to bedzie wszytsko jadl ??? czy jutro jeszcze mozna je jesc? chyba tak ... hmm ?

buziaczki dla wszystkich papapapapa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 mar 2008, 10:25

Mam pytanko czy wasze maluchy bawia sie same?
Bo moja Asia potrafi sie zajas sama zabawa, ale tylko jak ja jestem przy niej tzn. siedze obok, a jak np. chcialabym w tym czasie porozmawiac sobie z Wami to Asia zaraz jet kolo mnie i wola: "mama Aja kolana!" czytaj: mama Asia chce na kolana"

[ Dodano: 2008-03-29, 09:38 ]
Asia ma zasnela, wiec ide i ja sie polozyc :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 mar 2008, 10:53

Dzieńdoberek Baboski kochane
My własnie wstaliśmy, Antoś ostatnio wyjątko ładnie śpi.
Gabi jak tylko wyjdę od fryzjera to sobie pstryknę fotkę i wkleje na TT :-D
Gabi i Basia to dzisiaj jesteście ranneptaszyny dzięki dziewczynkom, zdrzemnijcie się Baboski, tak tak :ico_oczko:
diem miłego obiadku u znajomych życzę, a co do kopytek to spoko można je jutro zjeść....możesz i mi podrzucić :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 mar 2008, 12:21

Witajcie Kochaniutkie, ale juz nie z rana. :ico_haha_01:
mama-emilki, śliczne foteczki w podpisie.
justyna25, Adusia jest przeurocza. I te 2 kucyczki... :ico_haha_02:
Aginka, zwolnij może troszkę tempo (o ile to możliwe).
diem, udanego spotkania ze znajomymi.
My wróciliśmy z bazaru. Miałam kupić Kindze czapeczkę, bo ta, którą nosi, ledwoe uszka zakrywa, ale chodzenie z małżem po bazarze to bieg :ico_zly: . Najlepiej iść samej, ale nie mam takiej okazji. I jeszcze Kinga, która albo marudziła, albo chciała sama dreptać po błocie :ico_olaboga:
Mała na szczęście dała nam dziś poleżeć do 7:45, ale podobno w nocy budziła się z płaczem 8 razy. Ja nic nie słyszałam... :ico_wstydzioch: . To się nazywa "mieć twardy sen" :-D . Nie wiem, czy to z powodu zębów (może idą jej 5), ale przez 3 dni miała ponad 38 st temperatury. I marudziła strasznie i budziła się w nocy z płaczem.
Wczoraj przemianowała mnie z "mama" na "mamuś" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Wspaniałe uczucie usłyszeć z usteczek małego dziecka takie piękne słowo.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 mar 2008, 12:32

witam :ico_haha_01:
Ja po nocce jestem więc stawiam dziś duze ilości kawusi :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :-D

Aginka trzymaj sie kochana :ico_buziaczki_big: rownież zycze dużo siły i pamiętaj że mozesz na nas liczyć

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

29 mar 2008, 12:44

Mam pytanko czy wasze maluchy bawia sie same?
Bo moja Asia potrafi sie zajas sama zabawa, ale tylko jak ja jestem przy niej tzn. siedze obok, a jak np. chcialabym w tym czasie porozmawiac sobie z Wami to Asia zaraz jet kolo mnie i wola: "mama Aja kolana!" czytaj: mama Asia chce na kolana"


u mnie to samo poki siedze na fotelu maly sie bawi a tylko siade do biurka od razu jest obok i siedzi przy monitorze :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość