Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 mar 2009, 12:38

hej dziewczynki noc przezylam wiec sie odzywam :-)
rano bol brzucha jest mniejszy dzwonilam do gina powiedzialam mu jakie mam objawy on polecil mi regularne branie no-spy ze przyczyna bolu jest przeniesienie sie dzidziusia do brzuszia ze brzdac rosnie i ze ma za malo miejsca w podbrzuchu gdzie wczesniej mieszkal hmm chyba tak bo teraz i rano brzuch mi juz widac no ale wieczorami to juz wogole jakbym w 7 byla miesiacu :ico_szoking: ah tyle ze nie zapeszam ale wymioty ustaly wiec jeden plus
ja dzis na obiadek lazanki robie wrescie od poczatku ciazy za mna chodza ale nie jadlam bo po kapuscie ladowalam kilkanasie razy w wc jako ze nie jadam za duzo mieska to dodam tylko troche boczku by ladnie pachnialo :-)
pps.mam juz cos dla dzidzi duuuzo kosmetykow dostalam w prezencie z niemiec wszystko z firmy penaten

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 mar 2009, 13:54

z firmy penaten
bardzo dobra firma podobno, fajnie, wypraweczki się już zbierają

izuś a czy Ty jesteś jakąś kucharą z zawodu że takie pyszne przepisy wstawiasz?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 mar 2009, 14:00

z firmy penaten
bardzo dobra firma podobno, fajnie, wypraweczki się już zbierają

izuś a czy Ty jesteś jakąś kucharą z zawodu że takie pyszne przepisy wstawiasz?
wiesz też słyszałam wiele dobrych opinii choc niektorzy twierdza ze uczula zobaczymy jak co to ja bede uzywac albo sprzedam :-) jedno jestem pewna w Niemczech te same produkty co u nas sa o niebo lepsze chocby proszki plyny itp niestety w polsce jakosc jest gorsza -oszczedzaja na wszystkim :ico_noniewiem:

izuś ma skonczony gastronomik ten sam zreszta co ja

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 mar 2009, 14:55

hejka, ja słyszałam, ze produkty Johnsona uczulają i dlatego ich nie stosowałam. A zgadzam sie, że kosmetyki i chemia niemieckie są lepszej jakości. Sama kupuje niemieckie proszki do prania i jestem bardzo zadowolona, choć kosztują dużo wiecej niz u nas, zwłaszcza po obecnym kursie euro. A i jeszcze mleko modyfikowane dla Asi kupuje niemieckie, to jest duzo lepsze niz mleka dostepne u nas i tansze.

Na allegro mam upatrzony wózek używany, w niedziele kończy się aukcja, trzymajcie kciuki, zeby nikt nie podbił ceny.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

10 mar 2009, 15:25

Witajcie dziewczynki!
Widze ze kuszenia jedzonkiem ciag dalszy. Oj jak ja bym chciala zeby ktos mi cos ugotowal...
Dzisiaj znowu inwentura, wiec zbieram sily. Jak policza to musze wklepac w kompa.
Wieczorem mam wizyte u gin. Mam nadzieje ze wszystko ok.
Brzuchol mi rosnie ze hej. W nic wejsc nie moge. A jak tu na zakupy pojechac z Hanka :ico_olaboga:

Moja znajoma ma 13 miesiecznego chlopca - razem z Hanka sie rodzili i wlasnie dowiedziala sie ze przy porodzie musialo byc niedotlenienie i dziecko ma mikro uszkodzenie mozgu i nieprawidlowo sie rozwija. Co za glaby, zeby wykryc to dopiero teraz!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie dzieci rehabilituje sie od 2 miesiaca zycia, a tu niby lekarze nic nie widzieli. Szok. Choc dzieciak nie raczkuje, nie chodzi, lezy na brzuchu na plasko i niby wszyscy mowili ze jest ok. Szlag by tych lekarzy. Dzieciak jest o rok do tylu z rehabilitacja. Zamiast rozwijac sie jak rowiesnicy to teraz ciagle bedzie do tylu o pare miesiecy. A moglo byc wszystko dobrze! Na drzewo z tymi naszymi lekarzami. Zla jestem na nich grrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2009, 17:10

Renia0601, z zawodu jestem technologiem zywienia zbiorowego :-D :-D
a tak w skrócie kucharką o jakiejs tam wiedzy dietetycznej itp...

no a z zamiłowania to lubuję sie w sałatkach, mięsach, ciastach, makaronach i róznych innych pysznościach, których nie zliczę... w domu niestety nie mogę sie wyzyć :ico_placzek: Przemcio jest przyzwyczajony do innego jedzenia niż ja... no cóż jego mama gotowała tak sobie, zupełnie nie po mojemu no i teraz Przemcio wogóle nie lubi żadnych warzyw oprócz ogórków ze słoika :ico_placzek:

no a do tego nie mam piekarnika i baaardzo cierpie z tego powodu, bo uwielbiam robić mięso pieczone, schabik ze śliwką, kurczaka w majonezie, roladki zapiekane, zapiekanki, ciasta, rogaliki... ech, może sie uda w przyszłym miesiącu coś wyszkrobać na piecyk...

Tagar, straszne co piszesz... nie wiem, co ja bym zrobiła w takiej sytuacji :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

10 mar 2009, 17:26

to przerażające co piszecie..., ja tez się bardzo boję, bo przy porodzie naturalnym rzeczywiście może dojść do mikrouszkodzeń...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 mar 2009, 17:38

Oj juz wiadomo że może dośc ale przecież ile dzieci się rodzi zdrowych, nie przejmujcie się kochane za wczasu

izuś Marcinteż raczej przyzwyczajony do schabowego z ogórkami co niedzielę niż inych wymyślności choć ja lubię eksperymentować, a szkoła bardzo fajna i przydatna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 mar 2009, 18:54

kurcze ja to juz nie wierze w to ze mi przejdzie znowu zaczelam :513: ah ciagle cos mi dolega :ico_olaboga: moze po kapuscie tak mnie wzielo nie wiem -najgorsze ze wieczor sie zbliza i juz czuje jak brzuch mi nabrzmiewa czyli kolejny wieczor z bolem
trzymac kciuki by kiedys mi minelo

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

10 mar 2009, 20:02

betina, trzymam kciuki...
mój brzusio też teraz strasznie wzdęty, śmiesznie wyglądam :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość