Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2009, 20:57

Iwona super foteczki :ico_brawa_01:
śliczne masz dzieciaczki :ico_brawa_01:

Co u Was kobietki,. jak dzieciaczki?

Moje dziecko ma czerwony nosek od katarku.

My dzisiaj oglądaliśmy mieszkanie...bo własnie dzisiaj sie okazało że mamy dwa miesiące na wyprowadzkę, bo własciciel sprzedaje to mieszkanie...jestem wściekła...
ale to mieszkanie co dzisiaj oglądalismy fajne, ładne...przestronne, do tego ta sama cena...i plac zabaw na osiedlu. :ico_brawa_01:
Oby udało isę go wziąść ale i tak musimy czekac na decyzję, co vyśmy nie musieli połacić za dwa...bo kurcze przecież w końcu dwa miechy wypowiedzenia są.... :/

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 mar 2009, 22:36

Witam wieczorkiem :-)
A moje dzieci juz sobie spia.. Nicolka nie spala dzisiaj w dzien a Marcusek tez malo spal w ciagu dnia bo go Nicolka obudzila.. to ci maly lobuz :ico_haha_02: I tak to wszystko Super,ciesze sie bo nareszcie Dzisiaj pani z tego sklepu z zabawkami co zamowilismy tam ten nasz Stoliczek zadzwonila i powiedziala ze Stol i krzeselka sa juz do Odbioru,wiec moj mezowaty pojechal i stoliczek i krzeselka juz tez moj maz Zlozyl i porobilam tez zdjecia :-) Zaraz wam je pokaze..

Gabi Piekne i sliczne Foteczki,widac jak Emilka kocha Teletubisie,to tak podobnie jak moja Nicolka uwielbia Micky Mausa :-> Super jest Emilka taka zadowolona a minki ma bajeczne :ico_oczko: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Iwona super ladne Fotki,fajne masz dzieci a jak sie kochaja widac to na zdjeciach to tak podobnie jak moja Nicolka i Marcusek .Patryczek to maly przystojniak rosnie :-) A Paulinka to maly slodki Bobasek :-)

No to teraz te Foteczki nowego Stoliczka z krzeselkami,kurde mowie wam jakie moje dzieci maja radosc z tego stoliczka tak im sie podoba.. ze Nicolka to nawet nie chciala spac tylko sobie przy Stoliczku siedziec.. Ale same zobaczcie :

A to Nowy Stoliczek moich Dzieci :
Obrazek
Obrazek

Moje dzieci pewnie mysla miedzy soba : Ale mamy Super Stolik :
Obrazek

I troche zerkaja na Tv.. :
Obrazek

I jeszcze raz moja kochana Pareczka :
Obrazek

Ok uciekam do mezulka troche i do spania bo czuje sie jakas zmeczona.. Dobrej nocki i dobranoc pa :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2009, 22:49

Kristi boski stolik, a jednak mnie uprzedziłas z kupnem hihi.
Śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 mar 2009, 23:00

Magdo, Gabi, Kristi dziękuję za miłe komentarze. :-)

Kristi, po fotkach i zadowolonych dzieciach widać, że zakup był udany. Super stolik z krzesełkami.
Madziu i ja kciuki zaciskam, aby z mieszkankiem poszło po Waszej myśli.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 mar 2009, 09:55

Iwona H, nie będę zapeszać więc nie dziekuje....

My dzisiaj troszkę dłuzej pospalismy, moje dziecko juz zajęte zabawkami ja ide szykowac śniadanko, może wybierzemy sie na zajęcia.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 mar 2009, 11:05

może wybierzemy sie na zajęcia
A na jakie zajęcia chodzicie? :ico_noniewiem: Jeśli można wiedzieć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 mar 2009, 11:07

Dzien dobry :-)
Ja tez na poczatek dziekuje za mile slowa,i ciesze sie ze wam sie podoba nasz nowy zakup,niby zwykly Stoliczek a jednak Niezwykly :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :-D
My dzisiaj zostajemy w domku i nie idziemy na spacer bo ta pogoda jest Okropna.. Jest tak szaro i buro.. a do tego sypie snieg i przestaje i wieje bardzo wiatr..
Ale w domku tez bedzie fajnie bo jak sie Marcusek obudzi to bedziemy sie Kapac,najpierw wykapie dzieci a pozniej i ja wskocze pod prysznic :-)
I mowie wam jak sie ladnie stoliczek podoba moim dzieciom.. Od rana juz sobie przy nim siedzieli i Nicolka jadla sniadanko a Marcusek ciasteczka.. Zakup sie udal bardzoo.,.

Magda jakos tak wyszlo ze mamy stoliczek szybciej niz ty.. ale my juz wczesniej go zamowilismy tylko tak dlugo czekalismy az bedzie gotowy :-)

Ok ja uciekam pozniej wpadne jak poloze dzieci spac :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 mar 2009, 11:32

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/789f ... b1a33f5cee
Prosimy o głosiki i z góry dziękujemy.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2009, 17:27 przez Iwona H, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 mar 2009, 12:51

Witam z kawusią :ico_haha_01:
Iwona H, Foteczki maluchów super. Wiesz, nie wchodzi mi link na bebiko. :ico_placzek:
Gabi, Emilce kręcą się włoski? Wygląda świetnie. No i te minki :ico_brawa_01:
Madziu, trzymam kciuki za mieszkanko. Oby udało się tak załatwić, by nie płacić za oba.
Kristi, fajne mebelki. I dzieci zadowolone widać po minkach.

Mój Klusek śpi, Kinga maluje kredkami, ja mam już obiadek- bigosik (mniammm).
Pogoda też nie jest za piękna u nas. Wczoraj nie byłam z dziećmi w dzień na spacerze, ale jak G. wrócił z pracy, to poszliśmy wszyscy. Jak wracaliśmy, to rozpadał się deszcz.

U mnie w podpisie też są linki do fotek w konkursie bebiko. Będę wdzięczna za glosiki.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 mar 2009, 16:10

Hej :)
A moje dzieci ladnie wykapane spia,pozatym to Ok.
Zaraz bede robic obiadek,ale to taki lekki obiad dla mnie i dzieci Makaron z serem bo moj mezulek doje to co bylo wczoraj :-)
Wiecie ja sobie zamawiam kosmetyki przez internet albo wysylam im poczta zamowienie .. a przelewy robie tez przez internet kurde ja to taka sie staje wygodna powoli.. :-D :ico_haha_02:
A jak chodzi o te wasze glosiki.. To Mama_Ania patryczkowi oddalam juz glos ale ten link co do Kingi jest to tam sie nie otwiera jej zdjecie odrazu tylko trzeba szukac jej .. moze zmienisz ten link tak zeby zdjecie Kingi odrazu wyskakiwalo.. to zaglosuje :-)
A Iwona twoj link to mi sie wogule niechce otworzyc.. ???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość