Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 mar 2008, 18:54

spinka, dzieki, przy niej to jestewm pieknośc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i zgadnij- mała przyszła bez kasy :ico_zly: pytam ja na bezczelnego już czy mama jej dała pieniadze a ona że nie ,ojejku, zapomniała ale tacie powie jak przyjedzie po nie . No i teraz przyleciała dała mi za 2 lekcje, widocznie więcej Tomek nie miał w portfelu. to jeszcze tylko dzisiejsza ma niezapłacona ale to jest bez sensu że ja sie musze upominac, tym bardziej że uczę ją za grosze :ico_puknij: na dodatek w połowie lekcji mi mówi że jest chora, boli ja gardło i ma katar. to powiedziałam (żartem) żeby powiedział mamie że jak ja sie rozchoruje to oni mi za leki płaca , pewnie jej powtórzy ze tak serio powiedziałam i bedą mówić że jestem psychiczna. Ale serio to przecież nie powinni mi dzecka chorego przywozić, nie? :ico_puknij: jak ja sie musze nawkurzać :ico_olaboga: meliski pasowałoby sie napic chyba przed lekcją. :ico_oczko: ale co tam, jutro lody :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

28 mar 2008, 20:17

My właśnie ze sklepu wróciliśmy z A. i wcinam śledzika po wiejsku - mniamuśny jest!
Masz rację z tym płaceniem i tą chorobą, ale co tam jak mają gadać, że jesteś wredna to i tak i tak będą gadać czy Ty coś powiesz czy nie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 mar 2008, 20:53

Hej, a ja niedawno wróciłam, odwiozłam kumpelę i postanowiłam zagladnąc jeszcze do rodziców. I takim sposobem kolejny dzionek minął :-)

Co do brzusia to mój tez był dzisaj jakiś twardy :ico_noniewiem: , ale może na tym etapie ciązy tak już musi byc.
A rozwarcie to ja mam na pewno, gin ostatnio mi nawet rysowała jak to u mnie wygląda :-D . Tzn. zewnetrzna częśc otwarta, ale wewnętrzna zamknięta (i to jest własnie istotne), może tez tak macie i niepotrzebnie się martwicie.
Hmm to już musi byc mega niedouczony gin. co by wysyłam kobietę z rozwarciem do pracy :ico_olaboga:
Z tego tez co zrozumiałam, to po 30tyg. raczej krążków sie nie zakłada, ale tego nie jestem pewna. :ico_noniewiem:
Nie ma co dziewczynki, powoli, wielkimi krokami :ico_haha_01: zblizamy się do końca :-D

[ Dodano: 2008-03-28, 19:55 ]
O jejku, faktycznie kwietniówki juz sie rozdwajają :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-28, 20:04 ]
A i przyszło mi łózeczko i takie inne pierdółki :ico_brawa_01:

Co do majtek jednorazowych to nieźle się zrobiłam, kupiłam jednego rodzaju (7 szt.) rozm. 40 :ico_puknij: (zawsze kupuję 36,38), bo pomyslałam, że lepiej luźniejsze, niz żeby potem mnie uciskały. A tu patrzę one są wielgachne i jeszcze jak się rozciągają :ico_olaboga: I nie wiem, czy je wykorzystam (chyba, że mi tyłek za te dwa miesiące na tyle urośnie :ico_noniewiem: ).
Jak bedziecie kupowac, to weźcie sobie mniejsze, bo one sa bardzo rozciagliwe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-29, 10:52 ]
witam z rana z :ico_kawusia:

U mnie wszystko dobrze, wyspałam się do 8.30, córcia ostatnio łaskawa, przeniosła sie wyżej no i takim sposobem przesypiam nockę bez wstawania na siku :-) .
Ale wieczorkiem tak. ok. 23 lubi pobrykac, a jak uwielbiam te chwile (wydaje mi się, że reaguje na mój głos, a na pewno jak dotykam brzusia)

Dzis mam w miarę spokój i ciszę (oprócz sąsiada, który na budowie od rana coś robi), także korzystam, właśnie maluję paznokcie :-D

Ale na 14 musze byc na uczelni, mam 3 h zajęc z niemieckiego, a potem podobno do 20 jakieś zajęcia z BHP :ico_szoking: , nikt nic nie wie, co ma na nich byc (bo w planie ich nie ma), tylko napisali, ze obecnośc obowiązkowa :ico_puknij: . Jutro od 17 ponoc to samo :ico_olaboga: Normalnie tak wymyślają, że :ico_szoking:

A co tam u Was :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 mar 2008, 11:59

Hej a myślałam że dzisiaj nikogo nie będzie, bo macie zajęcia - a tu taka miła niespodzianka!
Nocka lux - pierwsza w sypialni, ale nie świętowaliśmy, bo byliśmy jacyś zmęczeni, może dzisiaj uda się nadrobić :ico_oczko: Spałam do 8, w nocy tylko raz wstałam :ico_brawa_01:
Teraz troszkę posprzątałam, zrobię obiadek, wstawię pranie i będę się leniła :-)

Nowa pokaż co Ci dokładnie przyszło :ico_sorki:

Ja też z rana zakupki zrobiłam, tzn pieluszki flanelowe 10 szt, pieluszki tetrowe 10 szt, podkład do łóżeczka, podkład do przewijania, majtki poporodowe, podkłady poporodowe, ręczniczki do kąpieli 2, termometr do kąpieli, podkład do przewijania, wkładki laktacyjne, kocyk polarowy, myjka, butelka antykolkowa 150 ml i tyle jak na razie :ico_oczko:

Zapomniałam napisać, że od samego rana mam zgagę!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 mar 2008, 12:30

Hej spinka z zakupów to mam praktycznie, to co Ty :ico_oczko: (oprócz buteli antykolkowej i termometru), niektóre rzeczy jeszcze w pudle leżą, bo nie dałam rady ich wyciągnąc (bo zapakowane razem z łózeczkiem i materacem) wiec czekam, az m. wróci.
Pieluszek flanelowych zamówiłam 4 , a tetrowych takich zwykłych białych 5 , nie wiem, czy nie za mało :ico_noniewiem:
a ile sztuk masz tych podkładów do przewijania, tzn. podkład na łózeczko i na przewijak?

[ Dodano: 2008-03-29, 11:32 ]
spinka pisze:Zapomniałam napisać, że od samego rana mam zgagę!


:ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-03-29, 11:36 ]
Ja mam na razie 2 ceratki podkłady na materac 90x120 i małe 90x60 3 szt.tez nie wiem, czy nie za mało, bo to takie jednorazówki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-29, 11:48 ]
spinka, orientujesz się, czy kurierzy jeżdzą w soboty?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 mar 2008, 12:48

Nowa ja mam jeden podkład pod materac taki ceratowy, ale on jest wielorazowy, a ten drugi podkład to taki z jednej strony frote żeby zabrać ze sobą i gdzieś przewijać. Teraz pomyślałam że ja też chcę łóżeczko turystyczna i tam też podkład by sie przydał, ale to zamówię jeszcze później.
Ja flanelowych zamówiłam 10 szt i tetry 10 - ale to dlatego że były tak pakowane 10 sztuk chyba 15 zł, czy nawet mniej. No i ja z kolei myślę, czy nie za dużo, ale co tam :-)

A kurier w soboty raczej nie pracuje.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

29 mar 2008, 12:58

Witajcie :ico_ciezarowka:
Siunia-oblał mnie na mieście, na rondzie-ale to z mojej winy :( aż wstyd się przyznać, ale nie zauważyłam na rondzie czerwonego swiatła :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale się dziś koszmarnie czuję- znów mnie plecy bolą i brzuch. rano z łóżka wstać wcale nie mogłam :ico_placzek: nawet nospa i apap nie pomagają. na szczescie już za chwilkę M. przyjedzie to mam nadzieję, że sobie troche odpoczne :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 mar 2008, 13:01

Moja.maja Ty chyba niedaleko teściowej mieszkasz, jak się źle czujesz, to dzwoń i powiedz żeby się Majka zajęła. Ty poleż i to koniecznie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 mar 2008, 13:14

Ja bedę uciekac, chyba mojej małej nie podoba się jak siedzę przy kompie, pisze teraz taki fragment pracy, a ona strasznie bryka (moze nie lubi szybkiego uderzania w klawiaturę :ico_noniewiem: ), ale kopie strasznie, aż czasmi zaboli :-)

Poza tym, za nie długo muszę sie zbierac, wpadnę wieczorkiem

[ Dodano: 2008-03-29, 12:16 ]
spinka pisze:A kurier w soboty raczej nie pracuje.


Dzięki, właśnie dzwonił m. i też tak mówił :ico_oczko:

mojamaja.corcia, koniecznie odpocznij, moze za duzo pracujesz lub dzwigasz Maję

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

29 mar 2008, 13:17

spinka, chciałabym, ale Majka wcale nie chce z nią siedzieć ostatnio :/

[ Dodano: 2008-03-29, 12:17 ]
NOWA, staram się jej nie nosić-jkuż z tydzień jej nie mialam na recach :(

[ Dodano: 2008-03-29, 12:21 ]
a poza tym ona jakby chciała mi trochę pomoc i posiedziec z Małą to sama by przyszła i ją wzięła chociażby na godzinkę. wie ze zle sie czuje. oni mieszkają pod nami wiec dalekko nie ma

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość