Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

10 mar 2009, 23:21

Fioletowa Ania też się cieszę że tylko palce ale czasami jak siedzę w gościach i jest ciepło to również czuję jak mi stopy puchną, ale nie jest jeszcze źle.

Kupiłam kolejny środek na te cholerne muszki w kwiatach rozrobiłam go podlałam kwiaty i patrzę że sprzedali mi przeterminowany :ico_puknij: 3 m-ce coś szczęścia nie mam do tych kwiatów, ciekawe czy pomoże.

Byłam z mamą u cioci pogadfałyśmy trochę i pojechałyśmy do mojej siostry, umówiłam się z nią na jutro na kupno nowych firanek do pokoju gościnnego no i może odrazu zachaczymy o dziecięcy to może też coś kupię.

A to są moje ostatnie zakupy dla Boryska jak byłam w mieście:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 mar 2009, 08:52

taa :ico_brawa_01: śliczne ciuszki, ja dziś bede prasować to Wam wstawie zdjęcie moich 56 cm :) dopiero za glowe sie zlapiecie - na dworze jak wieszalam to 2 sznurki takie dlugie zajęly :)

fioletowa aniu ja to mam mieszane uczucia, dzis mam wizyte, bede rozmawiać z lekarzem, bardzo zależalo mi na naturalnym porodzie, licze na to, ż maluszek jeszcze sie przekręci bo czasem tak jest, ale z każdym dniem jest coraz większy i szanse maleją. Zobaczymy wogóle co on powie teraz na te rozwarcie i na te skórcze bo no-spa tez nie pomaga. Dziwna ta moja ciąża.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

11 mar 2009, 09:00

dzien dobry :-D
ja dzisiaj tylko na chwileczke bo mam dzisiaj wazny dzien i bardzo sie denerwuje i wpadlam sie odstresowac :-D :-D mam nadzieje ze wszytko pojedzie dobrze i wpadne popludniu i albo sie pochwale albo wazale

ejustysia, co do cesarki to sie upewnij czy napewno nie moze byc przy Tobie meza bo w tym szpitalu co ja bede rodzila to jest taka mozliwosc :ico_brawa_01: wiec moze i u Was tez mozna

taa, sliczne ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi tez puchna ale stopy :ico_zly: :ico_zly: nawet mam juz problemy zeby buty zalaozyc :ico_zly: i tak mam wysokie stopy w podbiciu a teraz to juz zupelnie :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-11, 08:01 ]
a ja dzisiaj zaczynam 9 miesiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dobra lece pracowac
trzymajcie kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 mar 2009, 09:03

Hey!

taa śliczne ubranka :-D

ejustysia bądź dobrej myśli ja też myślałam, że moje już sie nie przekręci ale jeszcze sie udało ;) Jak to się mówi" wiara czyni cuda" ;)

Ja wczoraj pytałam męża czy już zdecydował na 100% czy będzie ze mną przy porodzie to powiedział, że TAK :ico_sorki: :-) Wczoraj moje dzieciątko było cały dzień dośc spokojne i mniej ruchliwe za to na wieczór jak się położyłam to troche pofiglowało ale już delikatniej niż zawsze.

[ Dodano: 2009-03-11, 08:06 ]
a ja dzisiaj zaczynam 9 miesiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

adka
Gratulacje teraz juz z górki ;) :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 mar 2009, 09:08

adka niestety nie może byc przy mnie mąż i nawet przez te 12 godzin po nikogo nie wpuszczą :ico_olaboga: - chore

Fioletowa Ania, ja jestem dobrej myśli przynajmniej staram się, wiesz bylabym spokojniejsza jakbym już wiedziala , że Wiktorek leży dobrze:)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

11 mar 2009, 11:18

Ejustysia na tym drugim forum dziewczynie też maluch przekręcił się dopiero teraz, a jest w 38tyg, Twoje dziecie też jeszcze ma czas

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 mar 2009, 11:59

Ja zbieram się do gina. po wizycie dam znać co i jak ;)

A to mój dzisiejszy brzuszek

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieję, że nie usnę w busie bo jestem dziś senna;)
Do potem mamusie :ico_ciezarowka:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 mar 2009, 13:03

Adka już 9 miesiąc :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale ten czas leci a dopiero co mówiłaś mi ,ze teścik masz na 2 kreski , gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fioletowa ania bardzo ładny brzuszek, bardzo zgrabny i kreska krzywa jak u mnie była hihihi

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 mar 2009, 13:13

Fioletowa Ania, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny brzuszek

misiunia ja wim, że jeszcze może sie przekręcic, ale ta mysl nie daje mi spokoju, nie chce strasznie tej cc.

Jeszcze jakby tego bylo malo dzis nie mam wizyty, musalam przelożyc na poniedzialek bo jutro i pojutrze nie ma lekarza

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

11 mar 2009, 15:20

Cześć mamusie
Właśnie wróciłam do domu. Kupiłam tylko firanki do pokoju, jutro wybieram się z mężem do sklepu dziecięcego po materacyk poduszki i takie tam inne rzeczy dla dziecka.
Fioletowa Ania ładny ten twój brzusio :ico_brawa_01: . Wydaje mi się że tylko brzuszek tobie się powiększył a w sobie nic nie przytyłaś, szybko wrócisz do statrej wagi. Ja trochę będę musiała się męczyć :ico_sorki: żeby do wagi wrócić bo boczki dostałam i trochę tyłek się powiększył za bardzo.
Ejustysia rozmawiałam z mojego męża ciocią ona miała też mieć cc bo dziecko było położone pośladkowo ale dzień przed spróbowała ćwiczeń z mężem i dziecko się obruciło w ostatnim dniu i rodziła naturalnie. Ćwieczenie polega na tym ze ty leżysz bierzesz nogi do góry na ramiona męża i robisz kółeczka. Spróbujcie może Wam też pomoże OBY. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość