Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

29 mar 2008, 09:23

Wow, emma, duży synio :ico_brawa_01:

Moja nocka znowu koszmarna...

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 mar 2008, 11:15

hejka a ja dzis nawet pospalam :ico_haha_01:
emma a ja juz myslalam ze ty rodzisz :ico_haha_02: synek duuzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale u nas pogoda nie ciekawa ,nibycieplo ale zachmurzone bez słoneczka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 mar 2008, 13:43

Witajcie,
Emma a mu tu myślałyśmy, że Ty już urodziłaś albo na dniach a tu takie rzeczy...
mam nadzieję, że ginek Ci przyśpieszy termin cc, a synuś sporaśny chłopak :ico_brawa_01:
mamamonia, czekamy na wieści z USG :ico_oczko:

ja nockę miałam taką sobie, bez przerwy goniłam do kibla, ale ogólnie czuję się o dziwo całkiem dobrze :-D ; niestety pogodę mamy dziś do dupki... szaro buro, niby ciepło ale leje i w dodatku co jakiś czas silny wiatr się zrywa a ja tak liczyłam na piękną pogodę w weekend :ico_noniewiem:

ja sprzątam, kuchnie już wypucowałam i łazienkę też, jeszcze kurze pościerać, pozamiatać, pomyć podłogi i przepastowac i finito na dziś a na wieczór do wypo po filma pójdziemy a potem namiętnego seksa zaplanowałam, a co se będe żałowac a chęci nie brakuje :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

miłego dnia kochane
:ico_buziaczki_big:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

29 mar 2008, 13:43

Witam!
Emma jaki duży ten synek :ico_szoking:
Magda pytała co Marek na brzuch- nie może się nadziwić jak ja wyglądam, że taka fabryka jestem hahaha.
Wczoraj poskakałam sobie i takie tam zabawy z bratanicą i czuję częstsze skurcze :ico_brawa_01: a dzisiaj nawet coś zaczęło gęstego ze mnie lecieć, taka odrobinka ale to już coś jak na mnie. Tak bym chciała już urodzić żeby Marek jak najwięcej czasu był z nami.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 mar 2008, 13:45

asika82 pisze:Tak bym chciała już urodzić żeby Marek jak najwięcej czasu był z nami.

to zaciskam jeszcze mocniej kciuki żeby synuś szybko wyskakiwał no i jak coś się będzie działo mam nadzieję dasz znac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-29, 13:16 ]
Dziewczyny kupowałyście smoczki??
Jeśłi tak to kupowałyście zwykłe czy te imitujące ruch sutka?
Bo ja się zastanawiam na takimi:
1. http://allegro.pl/item332700544_smoczek ... t_n_b.html
2. http://allegro.pl/item333444106_uspokaj ... _nieb.html

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

29 mar 2008, 15:58

asika82 pisze:a dzisiaj nawet coś zaczęło gęstego ze mnie lecieć, taka odrobinka ale to już coś jak na mnie.

o matko, a ze mnie to non stop coś leci, rano to Niagara w majtkach normalnie :ico_haha_02: takie gęste coś, bleeee

[ Dodano: 2008-03-29, 15:01 ]
zjadło mi część postu :-( No to jeszcze raz:
po pierwsze OGROMNE GRATULACJE DLA SłONECZKA Z OKAZJI URODZINEK MALEńSTWA!!!! Szok co to się z nami kwietniówkami dzieje-lista z pierwszej strony watku zupełnie nam się rozjeżdża :-)

po drugie Emma faktycznie synuś spory-pewnie silny chłopak z niego będzie :-)

po trzecie co do tych smoczków, to ja kupiłam taki jak Ewa miała rok temu i nam się sprawdził-był to Canpol Baby, rozm. A, lateksowy

[ Dodano: 2008-03-29, 15:15 ]
mamamonia pisze:Oj mi się dłuży jak nie wiem co... Na serio czasem mam wrażenie że już zawsze będę w ciąży i to nie ma końca...

Jutro USG, ciekawe jak wielka i ciężka jest moja córeczka :-D

A mi jak się dłuży, to już nawet nie mówię. Albo powiem-straaaasznie :-D I też mi się wydaje, że ja już całą wieczność w ciąży jestem (tym bardziej,że między jedną ciążą a druga jest tylko 6 mies. różnicy)

No i czekamy mamamonia na wieści od gina jak tam Juleczka

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 mar 2008, 17:07

AgaSza pisze:o matko, a ze mnie to non stop coś leci, rano to Niagara w majtkach normalnie :ico_haha_02: takie gęste coś, bleeee
to tak jak mi :ico_olaboga: dzis to juz co chwile sprawdzalam czy czegos za duzo mi nie wylatuje
mieszkanko posprzatane teraz chwilka na tt :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

29 mar 2008, 20:18

Witam.

Moja córa ma główkę o średnicy 96mm, waga 3370g :-D Termin z USG zaledwie 1 dzień szybciej niż OM...

Poszłam sobie rano jeszcze do fryzjera na modelowanie, bo moje włosy wymagają duuuużo pracy przy tym , ja sama jakoś siły nie miałam.

Byliśmy też u znajomych zobaczyć ich córeczkę Laurę, ur niecałe 2 tygodnie temu. Śliczna mała kruszynka. Teraz mi jeszcze jakoś gorzej, że chcę swoją i jakoś smutno.

W nagrodę, że była dzielna na USG, przy okazji kupowania prezentu dla koleżanki Laury, córcia dostała słonika z pozytywką i teraz jej puszczam :ico_brawa_01:

Asika to może Ci się uda przyspieszyć :ico_brawa_01: Ja już straciłam nadzieję... Ale Tobie życzę abyście mogli jak najwięcej czasu spędzić we troje :ico_haha_01:

Mam wszelkie objawy, które spać mi nie dają i nic z tego nie wynika.... Brakuje odejścia wód i regularnych skurczy. Stawianie sie brzucha, skurcze przepowiadające, ból jak przed okresem, ból pachwin, kłucie w dole brzucha od wpychającej się główki to bujda jakaś. To wcale nie oznacza, że poród tuz tuż... To się wyżaliłam...

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

29 mar 2008, 21:57

mamamonia pisze:Moja córa ma główkę o średnicy 96mm, waga 3370g :-D Termin z USG zaledwie 1 dzień szybciej niż OM...
to taka akurat ta Julcia, oby jednak nie czekała do terminu bo mama już taka za nią stęskniona.
U mnie bez zmian, może jedynie pojawiło się kłucie tak jakby w szyjce i nic więcej.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

29 mar 2008, 22:36

Biedactwa moje. Nie dziwie się Wam że nie możecie się już doczekać. A my po pierwszym wyjściu w wózku na dwór :) Aczkolwiek 10 minut na tarasie ale o już coś. Jutro jak pogoda dopisze kolejne 10-15 minut :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość