Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 11:25

tylko kase trzeba miec..
no tak.... ale nawet jak ssie ma to takie wahania sa bo za drogie itd

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 mar 2009, 11:25

navisin
wiesz że to tylko 3-4 dni można stosować?
moze mi da cos na to ulewanie
mi powiedziała ze nic nie ma na to, że trzeba układać wyżej i odbijać dobrze. i powiem Ci że odkąd go po każdym jedzonku odbijam to nie ma ulewania.
chłop miał wczoraj jakis lepszy dzień - także dogadywaliśmy się bez większych problemów
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziś plany jak zwykle :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: pogoda nie sprzyja innym planom, poza tym ten katar na razie nie przechodzi. gdyby nie ta infekcja to wpakowałabym go w samochód, zrobiła zakupy i raz że miałabym z głowy a dwa to inaczej bym sie poczuła po wyjściu do ludzi.ale jak ma katar to nie ma co chyba go narażać? jutro znowu do lekarza.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 mar 2009, 11:31

U nas noc też w porządku. Mały pierwszy raz zasnął o 20 po kąpieli na dobre, lekko dobudziłam go o 22 żeby dać mu Nystatynę, przy okazji najadł się i spał dalej, obudził się o 3 na jedzonko i zasnął, ale niestety o 5 zbudził go kaszel, a raczej chciał sie przenieść do mamy do łóżka, bo jedzeniu odmówił współpracy w zakresie powrotu do łóżeczka, dwa razy go odkładałam i dwa razy się budził. W końcu wzięłam go do nas i spał spokojnie, cwaniaczek mały :-D Ale co tam przy tej chorobie zrobię mu taryfę ulgową.

O 8 dostał Bactrim i Nystatyne, o 9 Deflegmin, potem inhalacja, a teraz od godziny śpi.

Marcia każde dziecko rośnie inaczej. Po prostu Twoja Milenka jest drobniutka.
Marcia77 napisał/a:
mma nadzieje ze jestem na tej liscie :-D :-D :-D
noo, jasne, że tak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D
no koleżanko :ico_nienie: to i mnie dopisz do listy, tym bardziej, że do Lubina to mam rzut beretem

[ Dodano: 2009-03-12, 10:33 ]
mi powiedziała ze nic nie ma na to, że trzeba układać wyżej i odbijać dobrze. i powiem Ci że odkąd go po każdym jedzonku odbijam to nie ma ulewania.
jest Debridat

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 11:33

wiesz że to tylko 3-4 dni można stosować?
nie wiedzialam! to dzis 4 dzien akurat mija i juz po poludniu daje mucofluid...a czemu tylko 4 dni?
pogoda nie sprzyja innym planom, poza tym ten katar na razie nie przechodzi. gdyby nie ta infekcja to wpakowałabym go w samochód, zrobiła zakupy i raz że miałabym z głowy a dwa to inaczej bym sie poczuła po wyjściu do ludzi.ale jak ma katar to nie ma co chyba go narażać?
u nas to samo ale wczoraj pojechala do babci i baba chora i wogole kurcze niech juz ta wiosna sie zacznie

[ Dodano: 2009-03-12, 10:34 ]
jest Debridat
to jest bardziej na kolki ja go dostalam wlasnie na koleczki a ulewac tak samo ulewa jak ulewala po nim

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 mar 2009, 11:37

no koleżanko :ico_nienie: to i mnie dopisz do listy, tym bardziej, że do Lubina to mam rzut beretem
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dopisuję :-D z wielka radością :ico_sorki: :-D :-D :-D głównie "stacjonować" będziemy w Polkowicach (gdzie mieszka moja mama), także to też niedaleko - kawę chlapniemy na pewno :-D najwyżej się gdzieś po drodze umówimy :-D :ico_sorki:
W końcu wzięłam go do nas i spał spokojnie, cwaniaczek mały :-D Ale co tam przy tej chorobie zrobię mu taryfę ulgową.
noo, mój też około 4-5 ląduje koło mnie :-D Krzysiek już wtedy zwalnia miejsce, bo wstaje teraz dużo wcześniej, ale wolę Alka mieć koło siebie, bo nad ranem już śpi jak zając i jak mu tylko smoczek wypadnie to się budzi :ico_sorki:

u mnie pogoda mieszana - jeszcze nie wiem, czy wyjdę, ale chyba tak, choc na chwilkę, bo inaczej Alutek będzie marudzil do sześcianu, już wpadł w taki rytm dni, że jak cos się zmienia bardziej, to kłopoty tylko wróży :-D :ico_oczko:

zaraz Wam pokażę moich chłopców z dziś rano :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 mar 2009, 11:41

a czemu tylko 4 dni?
chyba dosc mocno sluzówke nosa wysusza, nie wiem ale nawet u oli lekarka zawsze mowi ze górac 3-4 dni, teraz oskar tez ma nasivin i tez tak kazała.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 mar 2009, 11:43

noo, to moi chłopcy :-)

pies, jak zwykle wykorzystał okazję :ico_olaboga:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

to jest świetne :-) Starszak patrzy na psa, czy nie liże dziecka, pies patrzy na dziecko, dziecko patrzy gdzie?? w tv :ico_olaboga: :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 11:55

ananke, alez on ma dużo włosków :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

12 mar 2009, 11:57

ananke, alez on ma dużo włosków :ico_szoking: :-D
od urodzenia ma tyle :-) w sumie teraz to mu się wyciera ta czupryna :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 12:01

w sumie teraz to mu się wyciera ta czupryna :-D
no i beda nowe rosly te juz stałe :-D mojej troszke sie wytarly a tak łysolek z niej :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość