Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 mar 2009, 12:45

a kawka/herbatka lepiej by smakowala w realu... szkoda tylko, ze to niemozliwe :(
no szkoda, nie mieszkamy blisko siebie, a Ty i ja to wogole :-D

A Ty shoo gdzie mieszkasz w Giblartarze czy gdzies indziej??? :ico_wstydzioch:

ide po malego i go nakramie i zajrze jak skoncze

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 12:49

Maja właśnie popełzała do kuchni :ico_olaboga: przyniosłam ją do kojca, na razie się bawi, zobaczymy jak długo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 mar 2009, 12:50

Gie, hehe dobre to haslo, zeby siksa z kompa ugotowala mu obiad pewnie strzeli focha, jak mu tak powiesz...
On sie nie obraza, tylko wkurza, ze mu dogryzam...
aha, w ramach "zemsty" (tak jak Gie ogladala zdjecia nagich facetow), to ja wczoraj powlaczalam wszystkie messengery, jakie mam i wszedzie bylam dostepna, a na skype nawet ustawilam sobie tryb "skype me" (czyli chetna do rozmowy)... aa no i jeszcze wczoraj do mnie moj ex zagadal, takze juz mi lepiej, troche sie odegralam...
no i git-majonez :-D

a malych zemst moze byc duzo... jak kiedys ta kolezanka z drugiego forum (ktora mnie ostatnio zablokowala) miala problemy ze swoim facetem, to podalam Jej swoj nr tel i kazalam sobie wpisac jako jakiegos tam gacha z pracy... i wydzwanialam do Niej, puszczalam sygnaly, przysylalam sms-y... zeby wzbudzic zazdrosc w tym Jej facecie..., hhhheeehheee... a ona mi sie teraz tak odwdzieczyla... :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 12:51

a telefon wciąż milczy, ja chyba oszaleję za moment

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 mar 2009, 12:52

Maja właśnie popełzała do kuchni
łłłłłooooo matkoooo...

my z moim Panem tez jestesmy uparci, ale nieraz sie tak zdarzalo, ze po klotni nie odzywalismy sie do siebie caly dzien (nawet Wam pisalam ostatnio po tej akcji z mala w nocy), ja bylam przekonana, ze jak wroce z pracy, to nadal nie bedziemy sie odzywac, bo On nie ustapi i nie przeprosi, a tu czekal na mnie kwiatuszek, obiad i przeprosiny... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

moze i P. sie zastanowi...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 12:52

a malych zemst moze byc duzo... jak kiedys ta kolezanka z drugiego forum (ktora mnie ostatnio zablokowala) miala problemy ze swoim facetem, to podalam Jej swoj nr tel i kazalam sobie wpisac jako jakiegos tam gacha z pracy... i wydzwanialam do Niej, puszczalam sygnaly, przysylalam sms-y... zeby wzbudzic zazdrosc w tym Jej facecie..., hhhheeehheee... a ona mi sie teraz tak odwdzieczyla... :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
mam nadzieję że podziałało???
Kurczę może i ja tak zacznę robić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-12, 11:54 ]
moze i P. sie zastanowi...
wątpię, on zapewne uważa że nic sie nie stało, albo że taka ma pracę.

Ale juz kiedyś była taka akacja, powiedziałam że więcej ma tak nie robić, a tu proszę po miesiącu powtórka z rozrywki.
Prosiłam, błagałam, żeby tak nie robił i co, w nonono to ma!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2009-03-12, 11:56 ]
On nawet nie potrafi przyznać się do błędu i jeszcze nigdy mnie nie przeprosił za nic, on zawsze ma rację.
Twierdzi że to ja bez powodu sie fochuję i stwarzam problemy!!!


Maja juz wyje w tym kocju :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 mar 2009, 12:56

mam nadzieję że podziałało???
no zazdrosc wzbudzilysmy, ale Oni i tak sie w koncu rozstali, bo to juz bylo z gory skazane na niepowodzenie... ale przynajmniej powukrzalysmy faceta, hhehheee... nawet wkrecilam w to swojego a Pana (chociaz on nienawidzi takich intryg) i kazalam Mu byc zawsze blisko siebie, bo jakby ten Jej facet sobie spisal moj nr i zadzwonil ze swojej komorki, zeby sprawdzic kto ja jestem, to zeby pan odebral meskim glosem, zeby sie sprawa nie "rypła..." ale koles sie nigdy nie odwazyl zadzwonic... :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-12, 11:57 ]
Majka woli zwiedzac mieszkanko, a nie siedziec w kojcu :ico_oczko: tam jest zapewne nudno... :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 mar 2009, 12:59

HEJ
Wow, ale napisałyście
próbuję Was doczytać.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 mar 2009, 13:02

czesc IWONA :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 13:02

Majka woli zwiedzac mieszkanko, a nie siedziec w kojcu :ico_oczko: tam jest zapewne nudno... :ico_oczko: :ico_oczko:
no jacha, poczekaj ja Su zacznie śmigać :DD :DD :DD

no to dobrze że intryga sie udała!!!
Nie wiem jak mój P. by zareagował :ico_noniewiem:

Musiałabym cały wieczór pisać z kimś sms-y, a potem pod prysznic, a tel zostawić na stole - ciekawe czy by luknął!!!

[ Dodano: 2009-03-12, 12:03 ]
witaj Iw :-)

[ Dodano: 2009-03-12, 12:06 ]
telefon wciąż milczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
może powinnam mu coś napisać, coś co mu da do zrozumienia że nie dobrze się dzieje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość