Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 mar 2009, 16:19

A na jakie zajęcia chodzicie? :ico_noniewiem: Jeśli można wiedzieć :ico_oczko:
a chodzimy na rózne, czasem na zwykłe spotkanka mam z dzieciaczkami, tam sa rózne aktywności plastyczne, muzyczne, rózne zabawy, czasem na typowo plastyczne, tak zwany "bałaganik" :ico_oczko:
Fajne, Antek je uwielbia :-D

Ania no rzeczywiscie Kristi ma racje zdjęcie Kingi nie wyskakuje, a Patryczkowi dałam głosik :ico_oczko:

U mnie na obiadek rosołek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 mar 2009, 16:39

Ale paskudnie się zrobiło na podwórku... Ciemno jakoś.
U mnie na obiadek rosołek
Madziu, chętnie bym zjadła rosołku :-D
Już zmieniłam link do fotki Pyzy. Powinno załadować bez problemu.
Kurcze, baboski, za 2 dni imieniny małżowatego, a ja nie wiem, co kupić RATUNKU!!!

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 mar 2009, 17:30

Iwona H, Foteczki maluchów super. Wiesz, nie wchodzi mi link na bebiko. :ico_placzek:
A Iwona twoj link to mi sie wogule niechce otworzyc.. ???
Już powinno działać
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/789f ... b1a33f5cee

Aniu, głosiki dodane :-)

[ Dodano: 2009-03-11, 16:33 ]
Madziu, super macie te zajęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też chodziłabym na takie z Patrykiem ale chyba nie ma czegoś takiego u nas :ico_noniewiem: . Zresztą muszę popytać znajomych, może coś będą wiedzieć.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 mar 2009, 18:41

Iwonka nie mam pojęcia czy w PL takie są...ja mieszkam w UK :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-11, 17:41 ]
Acha zaglosowałam na dziecziaczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 mar 2009, 19:51

Acha zaglosowałam na dziecziaczki :ico_oczko:
dziękuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 mar 2009, 21:35

I ja tez zaglosowalam na dzieci wasze :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

11 mar 2009, 22:00

Kristi, Tobie również dziękuję.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 mar 2009, 15:56

Dzien dobry :)
A mi dzieci juz zasnely,a ja mam juz gotowy Obiadek.Magda mi zrobila smaka tym rosolkiem.. :-D i ugotowalam dzisiaj Rosol :-)
Mowie wam jaka Nicolka to jest Lobuz,normalny Urwis.. Im starsza jest tym bardziej taka jakas chocby Wulkan.. skad ona ma tyle energi.. lata po calym domu nie umie sie zajac 5 minut jedna zabawka.. pomaluje 10 minut i juz gotowa jest.. To niemozliwe.. a slucha sie chociaz troszke ale najfajniejsze ze wie ze nie moze ale jest taka przekorna i wszystko by tylko Po Swojemu robila.. i bardzo chce tak mi rzadzic.. jak nie pozwalam na to zaczyna plakac.. Taka Nicolka jest.. A Marcusek jest juz inny ale nie jest taki do konca spokojniutki.. Kochany jest chopczyk duzo sie usmiecha i ladnie sie umie pobawic sam ale krotko.. moze z 10 minut a pozniej szuka towarzystwa.. wogule moje dzieci to takie towarzyskie jak niewiem.. Ale to chyba po mezu bo ja raczej zawsze unikalam towarzystwa.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: I Marcusek teraz troche marudny jest i zmierzly bo ida mu zabki i to chyba dwa naraz bo caly czas paluszki i swoje gryzaczki ma w buzi :-) I smaruje mu tez dziaselka tym zelem Dentionx :ico_oczko: I jest mu troche lepiej :-)
Wogule pogoda u nas do Pupy.. Naprawde.. chcialabym wyjsc z dziecmi na spacer ale jak?? Jak nie sypie snieg to swieci slonce.. i wieje wiatr.. albo jest zimno.. taka glupia pogoda.. i taka pogoda jest bardzo zdradliwa.. :ico_noniewiem: mam na mysli ze sie mozna szybko przeziebic..

Gabi mam nadzieje ze bedzie fajnie na takich zajeciach tanecznych w Domu Kultury i ze Emilce sie bedzie podobac.. Trzymam kciuki :ico_haha_02:

No to do pozniej :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 mar 2009, 21:50

A propos zajec dla maluchow, to popytaj Iwonko w domach kultury albo prywatnych przedszkolach
dzięki za radę, będę musiała pochodzić i popytać. Takie zajęcia to świetna sprawa.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 mar 2009, 21:50

Gabi fajnie ze sie Emilce podobalo na tych zajeciach :-) To teraz mozecie smialo chodzic .. A masz racje moje dzieci to z jednej strony sa do siebie podobne a z innej calkowicie sie roznia :ico_oczko: ale kochane sa ze Hej.. i ja kocham je tak samo..

A teraz Marcusek spi,a Nicolka tu w lozeczku od malego udaje ze spi.. Przykrylam ja kolderka i sobie lezy i gada.. Normalnie Nicolce sie buzia nie zamyka.. ona nie mowi jeszcze tak zdaniami.. chociaz jej tez sie wyrwie.. ale caly czas mowi sobie po swojemu .. czasem to mysle ze dobrze ze jeszcze nie mowi bo by mnie chyba zagadala :-D Jak to mowia wszystko w swoim czasie :ico_haha_02: A wyglada na to ze Nicolka ma czas jeszcze na mowe.. ona jest troche wygodna..ale jeszcze sie Nicolka rozgada.. I podejrzewam ze Marcusek bedzie szybciej troche mowil.. bo jakos mu to latwiej idzie :-) Ale zobaczymy..
Bede uciekac zycze wam milej nocki dobranoc i do juterka papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość