Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 12:03

margarita83 pisze:Powiedział że jak się kłócimy to nawet jak się pogodzimy to on nie ma ochoty na seks, podobnie jak A. shoo, potrzebuje czasu na zregenerowanie psychiczne.


ale oni sa podobni... :ico_noniewiem:

margarita83 pisze:Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, Maja była bardzo dzielna i grzeczna, zamiączała tylko troszkę. Waży 7700kg i mierzy 74cm. Lekarka powiedziała że 3% populacji dziewczynek w tym wieku jest taka wysoka :ico_szoking: , a 10 % taka szczupła :ico_szoking:


to rzeczywiscie jest dluga i szczupla... moj ma 70 cm i 8 kg wagi..
ale skoro lekarka mowi, ze ok i ze to przez te aktywnosc, to nie ma najmniejszego powodu do zmartwien :-)

[ Dodano: 2009-03-13, 11:05 ]
margarita83 pisze:shoo, bardzo fajnie że wyjaśniliście sobie parę kwestii, my naprawdę jedziemy na tych samych wózkach, az nieprawdopodobne :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:


no wlasnie to samo pomyslalam... czyli jednak, gdzies w tym wszystkim wiek odgrywa wazna role.. bo to przeciez nie moze byc przypadek, ze mamy prawie tak samo... :059:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

13 mar 2009, 12:07

shoo pisze:to rzeczywiscie jest dluga i szczupla... moj ma 70 cm i 8 kg wagi..
ale skoro lekarka mowi, ze ok i ze to przez te aktywnosc, to nie ma najmniejszego powodu do zmartwien :-)

no jak zobaczyłam ile waga wskazuje to aż się wystraszyłam i od razu zapytałam lekarki czy nie jest za chuda, ale nie, mieści się w centylach i jest wszystko ok, najważniejsze ;-)

A co do Twojego A. i swojego P. to jestem bardzo często zaskoczona jak widzę ile ich łączy.
Dwoje ludzi z różnych krańców świata, z różnych kultur itp. a tacy podobni do siebie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , może to wiek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 12:30

SHOO, MARGARITA - no rzeczywiscie, macie duzo wspolnego, jesli chodzi o Waszych facetow...

MARGARITA - fajnie, ze Majka jest zdrowa i ladnie rosnie... bedzie wysoka dziewczyneczka z Niej :) i szczupla po mamusi... Ja ostatnio wazylam Su na tej mojej wadze elektronicznej, ale a ona jest chyba zepsuta, bo za kazdym razie pokazuje inne wartosci - wychodzilo, ze Su wazy z 7,6 kg, a ubranka na 74 cm sa takie akurat... musze dzisiaj ja zwazyc i sprawdzic w siatkach, bo cos mi sie zdaje, ze mala za malo wazy, chociaz niby przybiera... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 12:44

margarita83 pisze:A co do Twojego A. i swojego P. to jestem bardzo często zaskoczona jak widzę ile ich łączy. Dwoje ludzi z różnych krańców świata, z różnych kultur itp. a tacy podobni do siebie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , może to wiek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


mnie sie wydaje, ze tu glownie chodzi wlasnie o wiek i o to, ze oni przez cale zycie byli kawalerami (w sensie: nie mieszkali z kobieta).. stad to ich egoistyczne podejscie do zycia i te cholerne nawyki... a z drugiej strony fakt, ze sa starsi, liczy sie na plus (przynajmniej w moim przypadku.. podejrzewam, ze w Twoim tez), ze sa odpowiedzialni, zrownowazeni (przewaznie ;-)) i ze ich priorytetem jest teraz rodzina, bo
a) juz sie wyszumieli (od kumpli i piwa wola dom, spokoj i rodzine)
b) w pracy osiagneli juz duzo, o ile nie wiekszosc tego, co mogli osiagnac

aha, mialam Was zapytac, bo nie orientuje sie dokladnie, jak to jest z tymi tabletkami, ktore biore (te,gdzie bierze sie opakowanie, pozniej 7 dni przerwy i od nowa)... pytanie brzmi: czy podczas tych 7-miu dni, kiedy sie nie bierze tabletek, mozna zajsc w ciaze??
bo teoretycznie wtedy jest "przerwa" na @, ale @ nie trwa bite 7 dni..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 12:52

shoo pisze:aha, mialam Was zapytac, bo nie orientuje sie dokladnie, jak to jest z tymi tabletkami, ktore biore (te,gdzie bierze sie opakowanie, pozniej 7 dni przerwy i od nowa)... pytanie brzmi: czy podczas tych 7-miu dni, kiedy sie nie bierze tabletek, mozna zajsc w ciaze??
bo teoretycznie wtedy jest "przerwa" na @, ale @ nie trwa bite 7 dni.....


SHOO - tabsy zabepieczaja nawet w ciagu tych 7 dni, nie martw sie... mozecie isc na calosc :ico_oczko: :ico_oczko: i nowe opakowanie zawsze rozpoczyna sie tego samego dnia tygodnia... Ja ostatnia tabse biore zawsze w srode, wiec kolejna w nastepny czwartek...

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 mar 2009, 13:10

Dziewczyny dobrze ze wyjasnilyscie sobie wszystko ze swoimi Panami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo nie ma to jak spokojna atmosferka w domu nawet dzieci sie wtedy inaczej zachowuja :-) S grzeczniejsze i spokojniejsze.Bo dziecko to taki maly barometr zawsze wyczuje jak cos jest nie tak i wtedy marudzenie przez caly czas :ico_olaboga:

No Margarita z Majki juz duza dziewczyna :ico_brawa_01: Moja Jula ma dopiero 68cm i 7,2kg.
A u nas pogoda w kratke wiec siedzimy juz w domku .Rano tylko szybkie zakupki byly.Zaliczylam jeszcze pchli targ u nas w kosciele.A ze dzis pierwszy dzien byl to bylo tyle ludzi :ico_szoking: , ze sie ciezko bylo z moja dwojka przepchac.Ale jakies zabawki(zbieracze kurzu) dla Wiki sa :-)

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

13 mar 2009, 13:20

Cześć dziewczyny
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale też jestem sierpniówką 2008 i razem z wami przeżywałam przyjście na świat naszych maleństw. Dawno nie zaglądałam na tt i dzisiaj w przypływie wolnego czasu postanowiłam was odnaleźć. Jejku jakie macie śliczne dzieci a jak już one urosły :ico_brawa_01: Pamiętam jak były w brzuszkach a teraz już takie duże i cudowne.
My z Zuzią czujemy się świetnie. Zuzia już pełza i rozrabia - śmiesznie to wgląda. Musze się też pochwalić wam moją kochaną córeczką i przesłaym zdjęcie :-)

ma 6 miesięcy i 2 tygodnie
Obrazek

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 13:29

Gie pisze:nowe opakowanie zawsze rozpoczyna sie tego samego dnia tygodnia... Ja ostatnia tabse biore zawsze w srode, wiec kolejna w nastepny czwartek...


z tego, co pamietam, to u mnie wyszla ostatnia tabsa w pon. pozniej 7 dni przerwy i nastepna we wtorek... tzn. chyba to byl pon, nie wtorek... teraz juz zglupialam :ico_olaboga:
ale na 90% to byl pon... wkurza mnie to, ze musze to pamietac i codziennie wieczorem przypominac sobie, czy wzielam tabletke, czy nie.. no, ale u nas to jedyne wyjscie, bo gumki nie wchodza w gre (z powodu A.), a innych "trickow" nie chce nam sie praktykowac ;-)

[ Dodano: 2009-03-13, 12:30 ]
micia26, ja Cie chyba kojarze :-) ale czemu pozniej zniknelas??

coreczke masz sliczna! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 13:35

shoo pisze:z tego, co pamietam, to u mnie wyszla ostatnia tabsa w pon. pozniej 7 dni przerwy i nastepna we wtorek... tzn. chyba to byl pon, nie wtorek... teraz juz zglupialam
ale na 90% to byl pon... wkurza mnie to, ze musze to pamietac i codziennie wieczorem przypominac sobie, czy wzielam tabletke, czy nie..


SHOO - no trzeba tego pilnowac i nie mylic dni... poza tym - przeciez na tabsach jest napisane (tzn. na listku) jak dzien tygodnia, wiec wiesz czy danego dnia wzielas juz tabletke... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Czesc MICIU - oczywiscie, ze Cie pamietamy... Ciesze sie, ze u Was wszystko ok i przybij piatke, bo ja tez mam Zuzie :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 mar 2009, 13:38

Gie pisze:SHOO - no trzeba tego pilnowac i nie mylic dni... poza tym - przeciez na tabsach jest napisane (tzn. na listku) jak dzien tygodnia, wiec wiesz czy danego dnia wzielas juz tabletke... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


no wiem wiem, spoko, chyba sie nie pomylilam... ale z pierwszym opakowaniem, to spapralam sprawe, bo nie bralam zgodnie z tymi dniami na listkach :/
teraz juz biore...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość