małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

29 mar 2008, 12:38

Jezu dziewczynki ile Wy piszecie! Kiedy ja to nadrobię?! :ico_haha_01:
Przyszłam pochwalić się zmianą fryzury :-D ścięłam włoski z długości ok. 30cm na 1,5cm :-D Zresztą same zobaczycie na spotkaniu. A propos spotkania, to coraz więcej się rodzinek zgłasza. SUPER! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 mar 2008, 13:32

czesc dziewczyny

malolata gratuluje odwaznego fryzjerskiego kroku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pokaz jakas fotke bo ja cie na zywo nie zobacze

abegano witaj
jesli chodzi o cyca to lelek w ogole sie go mnie domaga
ja mu daje raz dziennie wlasnie ok 16tej
a tak to wczesnie rano
tylko w nocy cycek musi byc bo jak soe obudzi to tylko tego szuka i z tym musi zasnac
od kilku miesiecy tak mu sie ubzduralo i co zrobic
dla mnie to wygoda
bo na lezaco karmie wiec spimy i jemy hehe

a na noc od 5tego miesiaca dostaje butelke
i od poczatku pil bez problemu...

musze spadac
pospalam do 10, chlopaki rano wstali wczesniej ale zajeli sie soba
a teraz pojechali na zakupy do polskiego sklpeu i jakies rachunki poplacic
wiec mam luz
ale obiecalam salatki na wieczor zrobic bo mamy gosci
adama dalsza kuzynka z chlopakiem
po latach sie za granica odnalezlim dzieki naszeh jkasie
u okazalo ze bardzo blisko mieszkamy :ico_brawa_01:

abegano a moze wpadnij na imprezke po 20. chyba zrozumieja
a jak nie to sprobuj jednak sciagnac mleko i zostawic mala z mezem
kiedys musi byc ten pierwszy raz
powodzenia

uciekam papa

p/s na czerwcowkach napisalam wczoraj wieczorem druga czesc przepisow dla maluchow
tym razem rybne
polecam

papa

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

29 mar 2008, 13:59

Obrazek

Coś w tym stylu :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 mar 2008, 14:27

Małolata świetnie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lubię takie fryzurki!!!!!


madziorka u mnie jest ten problem.... że MILENA nie chce nic z butelki...nie ma żadnych szans!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: uparta i już! :-D

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

29 mar 2008, 16:38

Hej, ja własnie odpoczywam przy komputerku u mami. Babcia małego rozrabiake uspiła. Wiecie on w ogole nie chce mi pic mleka jadl by to co my. Dzisiaj jak wypil o 5 rano butelke. pozniej robilam dwie proby o 10 i o 12 i nic nie wypil. Dopiero u mamy zjadl zupke rosol z mieskiem marchewke i pietruszke podrobilam nawet nie miksowalam i wcinal az mu sie uszy trzesly. Cały czas byl mi niespokojny a byl po prostu glodny, tylko nie mleka. Bede musiala wymyslac cos na sniadanko, kaszka odpada bo tez tego nie chce.
Fajna fryzurka małolata. lubie tez takie. Violu sprobuj moze urwij sie z imprezki na chwile nakarm Milenke i wroc z powrotem. Jak niedaleko imprezka. Miłej zabawy zycze.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 mar 2008, 17:54

u nas dzis pogoda w kratke ale chyba małemu odpowiadała, bo jak zasnał to trzy godzinki na ogródeczku spał :-D wiec zdarzyłam cały domek posprzatac :-D i teraz laba :-D zastanawiam sie czy jakeis ciasteczko upiec, ale w sumie na dietce jestem a jak jest to zawsze kusi :-D

Małolatka zabójcza fryzurka, gratuluje odwagi :-D ja to juz mam prwie do pasa i z jednej strony poszłabym do fryzjerka poszalec a z drugiej mi troszke szkoda, bo takich długich to ja jeszcze nie miałam :-D

Madzia brawa dla mezulka :ico_brawa_01: , ja to tylko taki rarytasik mam w niedzile ze moge sobie dłuzej pospac, bo mezulek w domu :-D
a jak tak kucharzysz to podrzuc jakas sałateczke kolezankom :-D

Malhyn u nas to samo mleko tylko raz dziennie, no czasmi sie na druga butle skusi, ale mój uwielbia kaszki wiec nie ma problemu :-D ale moze spróbuj budyn mu ugotowac i z jakimis owockami dac zawsze to przemycisz troche mleka :-D i przepisik prosty:

150 ml mleka modyfikownanego, zagotowac i dosypac, łyżeczke mąki ziemniaczanej i mieszac aż do zgestniania, pózniej wyłozyc do miseczki i smacznego :-D ja zawsze dodaje jakieś owocki ze słoiczka i wcina az mu sie uszy trzesa, wiec polecam :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

29 mar 2008, 21:37

Hejo, Kobietki!

Melduję się posłusznie :-D

Wcinam bezy (dopadła mnie ochota na coś słodkiego :-D :-D ) i relaksuję się wieczornie, bo dziecko wreszcie śpi... Dziś była jazda bez trzymanki... Janek jak wstał o 13., tak usnął dopiero przed 20 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: To chyba jego rekord! Na koniec dnia przy kolacji zwymiotował z taką mocą, że byłam w szoku :ico_szoking: W sumie nie wiem czemu tak, bo bawił się ładnie przed jedzeniem i po nim :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: No ale najważniejsze, że wreszcie śpi :ico_oczko:

Małolata, gratulacje! Ładnie wyglądasz, twarzowa fryzurka :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 mar 2008, 21:54

Hej ja tez witam
Doczytalam w komncu.
Ula zakup super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Malolata brawa za odwage :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I zdiatko super to czarno biale naprawde cos w sobi ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale czemu bez usmiechu? :ico_oczko:
Dla Natalki za 9 m-cy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A my dzis w koncu wyprobowalismy rowerek na dworze :ico_brawa_01: Bo tak to po domku tylko jezdzilismy.Juli w siudmym niebie jezdzila z glowa do gory.No i musze powiedziec ze dzis zrobila sama kilka kroczkow choc nie mozna nazwac tego jeszcze chodzeniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu udanego spotkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

29 mar 2008, 21:55

Ula fajny przepis wyprobuje dzieki wielkie. DOBRANOC WSZYSTKIM

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 mar 2008, 21:57

Malhyn przesli te ptasie mleczko po kabelku i Dobranoc :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość