Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 mar 2009, 13:43

oj nudności mam potworne. Właśnie puściłam pawia do kosza na pieluchy, bo nie wytrzymałam widoku kupy :ico_noniewiem: my dobrze że już się wystaraliśmy, bo wieczorami jak już uda mi się iśc do łóżka to zupełnie nie w głowie mi przytulanki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 mar 2009, 16:02

oj nudności mam potworne
no ja tez ale dlatego ze się strułam bo zjadłam ost białą ale tak mnie teraz strasznie mdli że wytrzymać nie mogę pewnie paskudna mi zaszkodziła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
No i mambii Niunia prześliczna i nie zostawiaj nas już nigdy na tak długo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 mar 2009, 20:16

Nie mam dziś siły, pół nocy nie mogłam spać. Muszę się zabrać za pranie, bo dalej nie mam pralki. Tyle dobrze, ze kolezanki wypiora mi posciel :-D z kołdrą byłoby ciężko
kilolek biedactwo, ale nie martw się, przejdą Ci nudności. Ja w sumie nie mialam, tylko herbaty nie mogłam rano pić.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

13 mar 2009, 20:51

Hejka
Jak ja bym chciała mieć już nudności :ico_brawa_01: może za jakiś czas, zobaczymy.
Nie uwierzycie ale moje dziecko wstało dziś o 6:25 co się nigdy nie zdarza bo należy do śpiochów. Bawiła się do 11 i poszła spać na godzinkę, później znów zabaw i spanie od 15. Przespała aż 3 godziny, czyli łącznie 4 godziny. Zaczęłam się zastanawiać co jest. Ciekawe czy jutro powtórzy ten wyczyn bo już nie pamiętam kiedy spała po 2 razy dziennie. Ale dzięki temu trochę odpoczęłam :ico_szoking:

Dziewczyny czy też macie problem z kręgosłupem ???
Dziś odebrałam wyniki rezonansu magnetycznego kręgosłupa, nic nie wyczytałam a mój lekarz nie bardzo chce coś powiedzieć i skierował mnie na tomograf komputerowy. Stwierdził, że po tomografie będzie miał rozeznanie w miękkich takankach :ico_szoking: i wtedy postawi diagnozę. Kompletnie jestem skołowana. Cały ten tydzień chodziła jak bym zjadła bombę zegarową a teraz muszę czekać kolejny tydzień na następne badania. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 mar 2009, 20:55

mambii82, ja mam od momentu romnsu ze skolioza-chociaz byla mala i sama przeszla to bardzo malo potrzebuje zeby strasznie bolalo mnie w krzyzu.
To i tak super ze masz ze vza tydzien tomografia bo czesto czeka sie 3 miesiace

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

13 mar 2009, 21:07

Cieszę się, że nie muzę długo czekać na to badanie, ale z drugiej strony ten czas oczekiwania jest najgorszy. Przychodzą mi do głowy najgorsze rzeczy. Najbardziej to boję się operacji. Niepotrzebnie naczytałam się na tych forach o przepuklinie kręgosłupa itp. Bo wstępnie jak mi strzeliły plecy mojego męża drużyny trener odnowy biologicznej mi nastawiał plecy i powiedział, że to wygląda na przepuklinę z wysuwającym się dyskiem. A ja oczywiście głupia baba od razu siadłam na net i zaczęłam czytać. :ico_szoking: Chyba za bardzo panikuję.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 mar 2009, 21:11

hihi widze ze Julce tez dolne dwojki po wszystkich czworkach wychodza, tak jak Lence :-D
Nic sie nie martw, bedziesz sie martwic po badaniach.

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

13 mar 2009, 21:12

opowiem wam jak mnie wczoraj ktoś wystraszył , siedzimy z mężem , godz.23.15 , a tu telefon stacjonarny dzwoni , poszłam odebrać zdziwiona kto może o tej porze dzwonić i mówię słucham a tam taki jakiś dziwny męski głos w dodatku jakby szeptem odpowiada cześć ja znowu słucham a on znó to samo , tak się wystraszyłam że rzuciłam słuchawką , serce mi waliło jak szalone i jeszcze chyba przez godzinę nie mogłam się uspokoić , ale na szczęście już więcej nie dzwonił , ale najbardziej ciekawi mnie co to miało być , żart ? jak tak to mało śmieszny

ja na szczęście nie mam żadnych poważnych schorzeń kręgosłupa :-)

kilolek, już pewnie niedługo się skończą te twoje poranne mdłości , musisz wytrzymać , czego się nie robi dla dzidzi , nie ?
ja nie miałam przy ani jednej ciąży i całe szczęście ale niestety każdy jest inny i trzeba przez to przejść

[ Dodano: 2009-03-13, 20:14 ]
mambii82, najgorzej to sobie natłuc głupot do głowy zanim się usłyszy diagnozę , bo to przesłania normalne myślenie , wiem że to trudne ale poczekaj na wyniki i nie martw się będzie dobrze , trzymamy kciuki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 mar 2009, 00:09

mysiorka023 pisze:kilolek, już pewnie niedługo się skończą te twoje poranne mdłości , musisz wytrzymać , czego się nie robi dla dzidzi , nie ?
ja nie miałam przy ani jednej ciąży i całe szczęście ale niestety każdy jest inny i trzeba przez to przejść
hihihi cąłodobowe mdłości chciałaś powiedzieć..... :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 mar 2009, 00:25

kilolek pisze: cąłodobowe mdłości
ojej! Ale nie martw się, jeszcze trochę i będzie OK.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość