Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 mar 2008, 23:15

Barbara pisze:co Ty tu jeszcze robisz zamiast spac? :ico_oczko:

już uciekam dobranoc papa :516:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 mar 2008, 23:22

Dzien dobry i Dobry wieczor :ico_oczko:
Ja dzisiaj nie umialam wejsc na TT, jak mi w polodnie dzieci spaly to nie umialam wejsc.. :ico_placzek: a pozniej to nie mialam jak bo przy takiej zywej Nicolce nie da sie popisac :-D
Ale teraz jestem i mam tez czas i luzik.
U nas dzien minal ok,bylysmy sobie z Nicole i Marcusem na spacerku,bylismy na placu zabaw troche kawalek trzeba bylo isc ale Nicole ladnie i dzielnie wytrzymala cala droge i fajnie bylo,porobilam zdjecia i pozniej wam je wkleje :ico_oczko:
A Marcus ladnie spal caly nasz spacer,a jak ledwo weszlismy do domku to sie obudzil i odrazu chcial zjesc kochane dzieciatko moje :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
No i tak troche pracowicie minal dzien,bo upieklam ciasto ugotowalam zupe i zawsze cos robilam,a pozniej sie bawilam z Nicole i juz jakos zmeczona jestem :ico_wstydzioch: :ico_oczko: i Marcus tez byl dzisiaj duzo obudzony malo spal w dzien ale za to cala noc przesypia te 5-6 godzin to i tak duzo jak na miesieczne dziecko :ico_brawa_01:
Dzisiaj wykapalam Nicolinke i tez juz spi sobie slodko :ico_oczko:
A jesli chodzi o zabawe.. to mala nie lubi sie za bardzo sama bawic,lubi sie bawic z kims.. ale jak juz sie musi sama pobawic to bierze swoja lalke i sie nia bawi,a to ja chusteczkami myje,a to ja wklada do wozka Marcusa i nasladuje mnie a dokladnie patrzy co ja robie z malym Marcusem i Nicole robi to samo ze swoja lalka.. ??
A mala tez mowi na mnie Mimi i Mami a przewaznie Mama :ico_oczko: :ico_brawa_01:
No to wkleje wam teraz na szybko pare foteczek z naszego spacerku dzisiaj a i nie napisalam ze maly Marcusek tez juz sobie spi spokojnie i slodko :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Ok to sa fotki z naszego spacerku :
Tutaj razem z Nicole na hustawce jestesmy tylko hustawki nie widac :-D :
Obrazek
A tutaj Nicolinka na zjezdzalni :ico_haha_02: :
Obrazek
Nicolinka prowadzi wozek z Marcusem :
Obrazek
A tutaj Marcusek w wozku na spacerku :
Obrazek
I tak moje dzieci dzisiaj wygladaja(wygladaly) bo teraz juz slodka spia :ico_oczko: :
Obrazek

Ok zycze wam milej nocki i dobranoc ja tez uciekam do lozka bo trzeba sie wyspac w miare a niewiem czy malutki sie nie obudzi na jedzonko w nocy... zobaczymy jak bedzie :ico_haha_01: Papatki do juterka

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 mar 2008, 09:27

Dzien dobry dziewczynki, ja tylko sie wpadlam przywitac i die sobie pietro wyzej na :ico_kawa: do rodzicow :-) .
Dzisiaj w nocy byla,m w szoku, bo Asia spala mi bardzo dobrze (tylko 2 razy do niej wstawalam, co jest wielkim szokiem a zarazem sukcesem :ico_szoking: :-)

mama-emilki pisze:bierze swoja lalke i sie nia bawi,a to ja chusteczkami myje,a to ja wklada do wozka Marcusa i nasladuje mnie a dokladnie patrzy co ja robie z malym Marcusem i Nicole robi to samo ze swoja lalka.. ??


Wielkie :ico_brawa_01: dla Micole, jest bardzo madra dziewczynka!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 mar 2008, 11:36

Dzien dobry w niedzielke ;-)
U nas nocka ok,maly obudzil sie o 5 a wiec w calosci spalam 5 godzinek a juz o 7 30 bylismy wszyscy obudzeni :ico_oczko:
Ja wlasnie koncze robic obiadek,zupe mamy ze wczoraj a dzisiaj zrobilam tylko udka w piekarniku i ziemniaki z fasolka zielona :ico_oczko:
U nas dzisiaj piekna wiosenna pogoda jest naprawde super cieplutko i jak przyjemnie jak sie Mala Nicole obudzi to idziemy wszyscy cala rodzinka na spacerek,oczywiscie zjemy najpierw :ico_oczko: Maly Marcusek tez sobie spijusia :ico_oczko:
A i moze wstapimy do tesciow na kawke,wezme moje ciasto upieczone bo naprawde mi dobre wyszlo nawet sie moj maz nim zajada .. a normalnie nie je slodkiego :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D
Ok to zycze wam milego dzionka i wszystkiego najj

Mama_Emilki - dziekuje raz jeszcze za milusie slowka,ty tez napewno bys sobie poradzila z dwojka dzieci,wiem ze zalezy duzo od tego jakie dziecko jest czy spi w ciagu dnia itd..ale nie martw sie poradzisz sobie :ico_oczko:

Basia super ze Asia ci tak ladnie spala w nocy wielkie :ico_brawa_01: dla Asienki

A to fakt mala Nicole jest bardzo madra i sprytna dziewczynka,nawet wczoraj swojej lalce wziela chusteczki te takie nawilzajace co ja ich uzywam do zmiany pampersa Nicole i Marcusa i mala tymi chusteczkami wycierala swojej lalce pupe .. bylam w szoku ale bardzo pozytywnym bo taka mala a taka madralinka :-D :ico_brawa_01:
No nic uciekam papaa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 mar 2008, 19:20

Oto moje małe Diablątko .... :-D :-D :-D

Obrazek

Obrazek


no i dziś zauważyłam maleńksie ledwo przecite "3"- 3 sztuki i "4" - 2 górne sztuki .... więc może jeszcze kilkanaście dni i słonko się choć troszkę upokoi

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 mar 2008, 20:04

Aginka, Malwinka nawet z różkami wyglada cudnie :ico_brawa_01:

Aginka pisze:zauważyłam maleńksie ledwo przecite "3"- 3 sztuki i "4" - 2 górne sztuki ....


to moze dlatego jest taka marudna.....

mama-emilki, sliczne zdjecia :ico_brawa_01: , widze, ze u Was byla podobna pogoda do naszej :-)

Mysmy tez byly na spacerku i to bardzo dlugim, bo pogoda typowo wiosenna. Asia gonila zaby, bo tak gdzie bylysmy, bylo ich mnostwo, jaos wyszly do sloneczka :-)

[ Dodano: 2008-03-30, 20:06 ]
mama-emilki pisze:Emi dzisiaj w nocy tez ładnie spała - a to tez u nas rzadkosc i sukces :ico_oczko:


dokladnie :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 mar 2008, 20:07

Śliczne fotki Emi i Malwinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja juz po pracy i spacerek też zaliczyliśmy :ico_oczko: :-D zaraz po pracy :-)

Taka pogoda już by mogła zostać a nawet cieplej byle by sie znowy nie popsuła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 mar 2008, 20:33

cześć dziewczynki
wczoraj nie miałam czasu zajrzeć bo jeszcze po fryzjerze i tym targu przyszli do nas znajomi, ale był bardzo fajnie.
to ja w nowych włoskach:
Obrazek
a tu tuz po fryzjerze:
Obrazek

A na tym targu to było fajowo, dużo ubranek...często jeszcze z mętką...nnowe i w mimimalnych cenach...1 funt, 1.50....najdroższe widziałam za 4 funty :ico_brawa_01:
Nakupiliśmy tosiaczkowi ciuszków...w wiekszości z obrazkiem Thomas and friends, bo to ulubiona bajka Antosia.
Za bawki, puzzle takie drewniane, fajne, Antos to bardzo lubi, książeczki . Chciałam kupić też takie zabezpieczenie nałóżko, żeby Antlek nie spadł...bo śpi już teraz na dużym łóżku, ale niestety jakaś kobitka wykupiła przede mna a był tylko jeden :-D
ale spoko kupię na e-bayu :one:

A jeśli chodzi o fryzurkę to też się dobrze w niej czuje, lubię te moją grzywke, tylko jeden mały problemik , musze ja prostować codzinnie :ico_szoking:

Kristi i Aginka foteczki mniodzio. Aginka cudaczny diabełek z Malwinki, a jak tam Kapik, ostatnio małlo o nim piszesz...
Gabi i Basia, och te Wasze ranne ptaszyny :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-30, 20:36 ]
:ico_brawa_01: dla Emilci za nowe słówka :ico_brawa_01:
Antoś wczoraj nauczył się imienia swojej kumpelki Hanna mówi na nią Ania :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 mar 2008, 21:03

Dzien dobry wieczorkiem :ico_oczko:
U nas super minal dzien,bylismy na dlugiiimm spacerku bo az nie bylo nas okolo 2 godzin i pozniej wzielismy ciasto i poszlismy na ogrodek do tesciow mala sie wyszalala i juz byla taka zmeczona,ze sobie wyobrazcie ze w ciagu 15 minut zasnela,i juz moja Nicolinka kochana od 20 00 sobie smacznie i spokojnie spi.. :ico_szoking: Ale mala Nicole malo spala dzisiaj w polodnie bo tylko 1 godzinke i dlatego szybko zasnela i byla zmeczona i sobie spi.
Pozatym u tesciow na ogrodku bylo fajnie i milo,a teraz maly Marcus probuje tez zasnac,i niewiem czy zasnie.. tak ladnie dzisiaj sobie spal na swierzym powietrzu narazie sobie lezy i oglada sypialnie :ico_oczko:

Maggie swietna fryzurka i slodka grzywka :ico_brawa_01: Ciesze sie ze targ sie udal i ze Antos ma tak duzo nowych rzeczy i zabawek :ico_brawa_01:

Mama_Emilki ja mam to samo przez caly tydzien chodze na spacerki z dziecmi sama a dzisiaj bylismy wszyscy dwoma wozkami i bylo pieknie niema to jak rodzinne spacerki :ico_brawa_01:

Moge wam wkleic fotki z naszego spacerku dzisiaj ok :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Aginka piekna Malwinka z rozkami :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 mar 2008, 21:37

dzięki dziewczynki.
Kristi fajowo ze się dzionek udał
a my tez dzisiaj bylismy na fajowym, nowo odkrytym placu zabaw
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości