fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 mar 2009, 22:04

Dussia popieram cię w sprawie kołyski bo też ją widziałam w sklepie i jest malutka. Co do wózków wielkofunkcyjnych to ja oglądałam firmy breaker i chciałam kupić ale waży 16 kg a ja mieszkam na 3 piętrze w bloku bez windy. Dlatego mam trzykołową spacerówkę Graco z wkłądem dla noworodków i waży 7,8 kg. Więc wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz,jaki masz duży samochód i gdzie będziesz spacerowałą. Po jakim terenie.Ja mam kombi, dobre chodniki przy domu ale musialam miec lekki wózek i mam na pompowanych kołach. Monika leżaczek super czegoś podobnego szukam. A matę odbieram w niedzielę albo poniedziałek bo mi kumpela sprezentowała.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 mar 2009, 22:10

jeśli chodzi o kołyskę to wiem ze nie posłuzy długo ze 3 miesiace
potem można odsprzedać :-)
mamy łóżeczko po Magdzie w bradzo dobrym stanie i matreac też juz kupiliśmy :ico_oczko:

Dussia jesli chodzi o wózek to ja bym była za wielofunkcyjnym
i tak jak fortunata_fofa, pisze wazne jest jaki masz samochód,gdzie bedzie spacerować noi gdzie mieszkasz

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 mar 2009, 22:15

Wielofunkcyjnie są super. Ja bardzo chciałam i bardzo mi się podobają. W sklepie też je ogladałam ale niestety mieszkam gdzie mieszkam i musiałam zrezygnować.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

13 mar 2009, 22:19

jeśli chodzi o kołyskę to wiem ze nie posłuzy długo ze 3 miesiace
potem można odsprzedać :-)
mamy łóżeczko po Magdzie w bradzo dobrym stanie i matreac też juz kupiliśmy :ico_oczko:

Dussia jesli chodzi o wózek to ja bym była za wielofunkcyjnym
i tak jak fortunata_fofa, pisze wazne jest jaki masz samochód,gdzie bedzie spacerować noi gdzie mieszkasz
A to zmienia postać rzeczy, bo duże łóżeczko też masz. To super. Dzidzia w takiej kołysce będzie uroczo wyglądać i myślę dobrze się czuć.
No tak nie napisałam a to ważne jest. Mieszkam w domu jednorodzinnym więc wózka taszczyć po schodach nie muszę, mamy duży samochód Xare Picasso na osiedlu na którym mieszkam jest droga asfaltowa ale jeśli wybiorę się dalej to z chodnikami jest gorzej, więc rozumiem że koła raczej pompowane powinny być ? No i do lasu mam rzut beretem tam jest bita droga myślę, że to również dokonałe miejsce na spacery.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 mar 2009, 22:25

DUSIA555, a jeśli masz takie warunki mieszkanie to jak najbardziej polecam wielofunkcyjny wózeczek

x-lander wiele osób ma i sa bardzo zadowolone
http://www.allegro.pl/item581449683_woz ... ys24h.html

my kupiliśmy cos takiego też z pompowanymi kołami gondola plus spacerówka super

http://www.allegro.pl/item577483878_atl ... urier.html

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

13 mar 2009, 22:26

Ja też przyglądałam sie wózkom breaker na allegro jest mnóstwo kolorów do wyboru. Pozatym jedna z moich szwagierek ma taki wózek i jest z niego zadowolona.

[ Dodano: 2009-03-13, 21:36 ]
Dziękuję dziewczyny za Wasze opinie dla mnie jako laika w w tych tematach są one bardzo cenne. Pewnie jeszcze niejedna rzecz przyjdzie mi do głowy, jako że oprócz wanienki, ciuszków i wspomnianego łóżeczka które przygotowały dla nas szwagierki nie kupowałam jeszcze żadnej rzeczy to pozwolę sobie zawrócić Wam głowę moimi pytaniami. Spokojnej nocki Wam życzę do jutra :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 mar 2009, 08:42

wpadłam sie przywitac !! melduje ze wszystko odczytałam :ico_sorki: ! ale sie wczoraj nameczyłam :ico_olaboga: jak kładłam sie spac to bardzo bolało mnie biodro :ico_placzek: no ale na szczescie juz jest ok :ico_sorki: zaraz ide pomóc mezowi w malowaniu wiec bede dzis z doskoku .pozdrawiam serdecznie moje kochane majóweczki :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

14 mar 2009, 09:34

Witam sobotnio. Dussia spokojnie większość z nas pierwszy raz zostanie mamami. Więc też ekspertami nie jesteśmy ale pytaj jeśli potrzebujesz rady. Wózki Breaker są super przynajmniej wg mnie. Wszystkie wielofunkcyjnie działają na tej samej zasadzie, różnią się ceną i firmą.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

14 mar 2009, 09:53

powitac w sobote :) niestety dzis z mezem mamy tyle planow ze bede mogla chyba pogadac z Wami wieczorkiem milego dnia buziaki

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

14 mar 2009, 10:08

czesc dziewczyny

wpadam na chwile, mam dola.
wczoraj bylam u adwokata, wszystko jest ok- 1 sprawa bedzie juz 20 kwietnia o 9 rano.
ale przed tym jeszcze mam spotkanie z mezem takie pojednawcze, czy oby napewno tego chcemy- 27 marca czyli piatek na 10 rano. ja juz jestem pewna. mam nadzieje ze z tych emocji za szybko nie urodze, bo stres mam jak nic. jeszcze te stany depresyjne.


witam nowe kolezanki na forum, a reszte serdecznie pozdrawiam. przyznam sie ze posty czytam po lebkach, bo naprawde nie mam sily na nic. najchetnie zwialabym z tego kraju gdzie na pustynie, gdzie nie ma telefonow i calej tej szopki.
z Niunia wszystko ok, bardzo jest ruchliwa i kochana- dla niej zyje.
stawiam zaleglego torta :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ejustysiu gratulacje z 34 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buziaczki, nie wiem kiedy sie odezwe. jak moze troszke sie u mnie uspokoi wtedy bede na tt czesciej :-) brakuje mi was, ale jest mi ciezko. to takie trudne i straszne. jestem taka mloda a wszystko weali mi sie na glowe.
w poniedzialek mam spotkanie z psychologiem na 11.
buziavczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość