Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

13 mar 2009, 15:32

ja z ostatniego usg mam termin na 16 sierpień
płeć chłopaczysko :-D

w ogóle to z moim męzem wczoraj wojnę miałam o głupie łożeczko... ja nie wiem jak sie z nim dogadac. To nasze pierwsze dziecko i pewnie łóżeczko się jeszcze kiedyś przyda więc myśle że nie ma co oszczędzac. w związku z tym, że będziemy zajmowac z Synkiem 1 pokój to chciałam by jakoś współgrało z pozostałymi meblami, chcialam zamowic razem z materacem i pościela... fakt koszt od 350-500... ale w sumie kupując najzwyklejsze sosnowe to mamy np. 150 + 90 na materac+ 220 na posciel... wiec wychodzi na to samo !!!
Ale nie... bo jego znajomy kupił od kogoś uzywane za 30 zł i oznajmił to mojemu mezowi wczoraj... wiec moj pomyslal ze doszczętnie zgłupiałam.
Ja wiem, że mozną kupic uzywane, ale z najblizszych na chwile obecna nie mamy od kogo... a mimo wszystko to moje pierwsze dziecko i chcialabym by mialo nowe i takie jakie chce... Widzę, że on z wózkiem też zaczyna kombinowac - choc na wózek daje mój tato _ :ico_haha_02: ale on uwaza ze kupujac uzywany to nadwyzke mozmey wydac na co innego na dzidziusia... W sumie prawda, ale nas stac na nowy wozek, nowe łozeczko... moze to ja jestem rozrzutna? :ico_noniewiem:

Z drugiej strony wiecznie odmawiam sobie czegoś, bo to remont, bo to dziecko, a wczesniej byl slub... i w sumie moja wypłata była odkładana...

[ Dodano: 2009-03-13, 14:34 ]
Tweety123 widzę, że termin mamy bardzo zbliżony :)

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

13 mar 2009, 16:03

sierpniówka, tak, ciekawe jak to będzie w praktyce :-D te terminy zwykle się zmieniają :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

13 mar 2009, 16:27

terminy wpisane w pierwszym poście. Na razie zajęty sam środeczek sierpnia. No i na razie wiemy tylko tyle, że mamy jednego chłopca. Ja na USG ide 29 marca wiec moze wtedy płeć dojrze.

[ Dodano: 2009-03-13, 15:59 ]
łóżeczka ja mam takie:
http://www.hk-herkules.com.pl/go/_info/ ... f2a679ef30

generalnie jestem zadowolona, jedynie płozy okazały się bardzo nie praktyczne i szybko je zdemontowałam. Asia ciągle leżała z buzią w szczebelkach, bo się łóżeczko przechylało i bidulka nie umiała sie odwrócić.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

13 mar 2009, 17:46

rybcia82,specjalnie dla ciebie foteczka w nowych wlosach (czyt.bez odrostu :ico_haha_01: ) i do tego z brzusiem

Obrazek

dla porównania 8tc

Obrazek

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

13 mar 2009, 18:45

olala, kochaniutka szkoła rodzenie czy to strata czasu nie sądze, po pierwsze i tak siedzimy w domach i nic sie nie robi, chyba ze jeszcze pracujecie to wracam honor :ico_sorki: , a ksiazce nie zadam pytania i mi nie odpowie,
poznam położne przejde sie po szpitalu, pozawieram nowe znajomości... chyba nie bedzie tak żle :) zapowiada się świetnie ;)
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: za 1 strone :)

betina, rośnie rośnie :) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-14, 10:57 ]
witam dziewczyny u mnie wiosna na całego słonko swieci ślicznie jest
ja niestety nie wyjdne bo nadal :ico_chory: , ale zawsze milej przez okno popatrzeć,
zycze wam udanego weekendu ;)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

14 mar 2009, 12:00

olala, moj termin wg OM 3 sierpień,a wg usg tydzien wczesniej...prawdopodobnie dziewczynka,bo gin nie widzial siurka:)...ale nie mam 100% pewnosci bo to wiercipieta :-D
wiec co do plci to po nastepnym usg dam znac:)
betina, uuuuuuuuuuuuu ale fryzurka i make-up niczego sobie,a tatuazyk sie powieksza,rosnie ,rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beata_Tychy, myslalam o szkole rodzenia,ale chyba sie nie zdecyduje,nikt z moich znajomych nie chodzil i kazda urodzila bez problemow to i ja dam rade :ico_haha_01: ,z reszta personelu nie musze poznawac,bo moja siorka cioteczna jest polozna w tym szpitalu ,w ktorym mam zamiar rodzic,wiec sprawa zalatwiona :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-14, 11:01 ]
moze wrzucimy fotki brzusiow jak betinka,bo od ostatniego ich ogladania to troche czasu uplynelo-mnie osobiscie wywaliło:)_

[ Dodano: 2009-03-14, 11:40 ]
Obrazek
Obrazek
no to ja:)
no i przyblize wam moja lazieneczke:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 mar 2009, 13:26

rybcia82, śliczna łazienka , przyjemnie kolorki

[ Dodano: 2009-03-14, 12:27 ]
rybcia82, ładna masz piłeczke no no ;)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

14 mar 2009, 13:35

Beata_Tychy, dziaaaaaa
normanie ja za 2 dni polowe ciazy zalicze:)))))))

[ Dodano: 2009-03-14, 12:36 ]
a co do kolorkow lazienki-to w rzeczywistosci sa o wiele zywsze

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 mar 2009, 14:11

ojoj dziewczynki co wy sie tak rozpisałyście??? :-D :-D :-D super wreszcie ruszyło troszke na naszym wątku

witam sie z rana z kluseczkami :ico_brawa_01:

dzis rano wstałam z impetem, wyszłam od razu z psem i poszłam na zakupy, co prawda troche sie nadźwigałam, ale tak już jest jak Przemcio teraz każdą sobote i niedziele w pracy jest...

obiadek już gotowy, dziś zupka jarzynowo-koperkowa z lanymi kluseczkami i sałatka z gyrosem :ico_brawa_01:

olala super ze Ci smakowała sałatka, jak narazie nie było osoby która by jej nie pokochała od pierwszego wejrzenia :-D
mój termin wstępnie na 25-27sierpnia, chyba walnełam sie z datą OM, okaże się na usg i już sie nie moge doczekać aż sie dowiem kogo nosze w brzuszku

Beatko slicznie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Rybcia tobie tez slicznie brzuszek już widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a łazieneczka pierwsza klasa :ico_oczko: :ico_oczko:

Beata_Tychy, ja musze uważać na nadżerki, boje sie tego strasznie, moja mama zmarła z powodu raka szyjki macicy, nie wyleczyła nadżerki po moim porodzie, zaraz po ciazy chcę się zaszczepić...
kiedyś o tym nie myślałam, ale teraz nie chce zeby sie historia powtórzyła i żeby moje dziecko oglądało takie cierpienie jakiego ja doswiadczyłam w dzieciństwie, może panikuję ale nic dziwnego po tym jak widziałam na własne oczy przez tyle lat cieżką chorobę mojej mamy...
od tamtego czasu chodzę regularnie do lekarzy i wole dmuchac na zimne...

dobra ale dość tych smutasków, rano był taki śliczny szron na gałązkach, ale dobrze że szybko zniknoł, balkon mam otwarty, zaraz rozwiesze pierwsze pranie :ico_oczko: :ico_oczko:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

14 mar 2009, 14:49

witajcie;)
nie miałam zabardzo dostępu do netu , bo zmienialiśmy mieszkanie i były problemy ..

Termin mam na 25 sierpnia , nie znam płci, nawet znać nie chcę bo przez całą ciążę mówiono mi przy Julci że będzie chłopczyk i naprawdę przeżyłam szok przy porodzie :ico_szoking:

nie odpiszę wszystkim , bo nie jestem na bieżąco , lecz postaram się być ;)

odpiszę tylko Beacie Tychy bo nie umię sie powstrzymać , masz CUDOWNego psiaka;) ja też mam Amstaffka i jest cudownym przyjacielem mojej córki;)
miłego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość