Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

15 mar 2009, 10:12

Beatris60 pisze:pokażesz nam coś ze swoich dzieł???

ja sie w ogole nie wysilam, robie takie badziewie jakiego pelno na polskim allegro no ale tutaj "hand made" jest w cenie, wiec nie narzekam :-D

Marcia77 pisze:teraz tez po jedzeniu piastki zajada..juz nie wiem co robic
czy to mozliwe ze przez talbetki anty zanika mi to mleko

a jestes pewna, ze malutka jest glodna? moze najzwyczajniej ma ochote possac? Moj Antos, (ktorego karmie buteka, wiec wiem ile dokladnie zjada) po wypiciu swojej porcji tez ssie paluszki i mlaszcze na potege. Do tego uklada jezyk w taka rurke jak przy jedzeniu ale jak daje mu nastepna porcje, to nie chce wiecej jesc. Robi tak juz mniej wiecej od dwoch tygodni. Czasem wystarczy jak go poprzytulam do siebie i pobujam przez chwile to wtedy przestaje.

Moi panowie zabrali sie we dwojke na zakupy do miasta, wiec mam wolne trzy godziny na totalne obijanie sie. W planach na wieczor mamy wypad do koreanskiej knajpki :-D a mnie juz na sama mysl slinka cieknie. Caly czas jestem na diecie i tylko w niedziele sobie pozwalam na wyzerke. Musze sie Wam pochwalic, schudlam przez te dwa miesiace 15 kg :-D :ico_brawa_01: Za jakies dwa tygodnie wybieram sie na silownie, bo cos mi skora na brzuchu i udach zrobila sie zwiotczala, trzeba sobie miesnie tam dorobic, zeby miejsce tluszczyku zastapily :ico_haha_01: Co do miesni, cale zycie mialam bardzo slabe rece a teraz po dwoch miesiacach mam takie bicepsy dzieki Antosiowi jak nigdy w zyciu :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-03-15, 09:16 ]
ide farbowac wlosy, bo jak maluszek jest w domu to nie moge, bo smierdzi ta farba w calym domu a ja nie zamnkne sie w lazience, bo chyba bym sie tam udusila.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

15 mar 2009, 10:45

hejka
my weekendujemy się u tesciów. Wczoraj nawet nie było zle bo przyjechaliśmy popoludniu i poszlismy na spacer. A potem to już jedzonko i spanko.
Nockę też ładnie mała przespała. :-)

[ Dodano: 2009-03-15, 10:46 ]
jedwabna pisze:jak ja moglam zapomniec.... oczywiscie stawiam :ico_kawusia: i zapraszam na :ico_tort: z okazji pierwszego miesiaca mojego syneczka :-D :-D :-D

Sto Lat dla Dawidka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-15, 10:51 ]
donatka26 pisze: dziewczyny, które karmią z butli, jakie kupki robią Wsze dzieciaczki?? bo mój robi zielone, nieraz mieszane, rzadko żółte :(

Moja jest karmiona mieszanym mlekiem:cyc+sztuczne i robi zółte kupki. Jak będziesz miała długo zielone kupki to lepiej pójśc do lekarza. My mieliśmy ten problem na początku z małą i wylądowaliśmy pod kontrolą lekarki z oddziału zakaźnego.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 mar 2009, 11:00

plum Laseczki i Maluszki :-)

ja jeszcze na chwilkę, bo od bladego świtu "walczę" :-) teraz schnie mi druga warstwa lakieru na pazurach, bo mały raczył jeszcze przysnąc, więc ze 3 minuty mam :ico_haha_01:

chłop dziś w pracy, więc będę miała po kościółku jeszcze chwilkę wolnego dostępu do kompa, to cos bazgrnę :-D

a jak Wasze pociechy reagują na pokazywane zabawki? :ico_noniewiem: :-)

miłego przedpołudnia :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 mar 2009, 11:58

ananke pisze:a jak Wasze pociechy reagują na pokazywane zabawki?
moja wodzi za nimi z szeroko otwartymi oczkami, zwłasza za grajaca kaczucha i zółtym wielbładem z czerwonymi kropami :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 mar 2009, 13:20

milutka pisze:ale to prawda ze kobieta karmiaca piersia ma trudniej butelka jest prosciej, dalam butle to przespala mi od 19 do 24:30, potem juz tylko cycopwanie i to co 2 godziny ehhh czyli mam ciezki rzesy dzis
a ja uważam odwrotnie - niczego nie muzę szykować, daję cyca, mały zasypia na nim, a ja po chwili też :-)

Marcia ja od dwóch tygodni też biorę Azalię i pokarm mi od tego nie zanika. Na razie nie mogę założyć spirali, bo zakłada się ją podczas miesiączki, a gin mówi, że na razie jeszcze przez jakiś czas to jej nie dostanę.

[ Dodano: 2009-03-15, 12:22 ]
ananke pisze:a jak Wasze pociechy reagują na pokazywane zabawki? :ico_noniewiem: :-)
patrzy aż mu oczka wychodzą i okrutnie macha nóżkami i rączkami.

A Bartek wczoraj odkrył, że ma uszy i teraz podczas karmienia wolną ręką próbuje wyrwać to coś , co mu z boku głowy wystaje :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 mar 2009, 13:24

gaga22, ja już miałam 2 razy okres;/ a z tym karmieniem to tez teraz biore mała do łozka ona zssie a ja spie :-D a wiec dziecko prawie wogole ze mna spi w wozku do 24 lub 2 w nocy nie w lozeczku bo jest w drugim pokoju a tam ja nie spie

a wogole to ja jade do restauraji chłop mnie zabiera na obiad \:) a mała u babci a katarek nadal nie przechodzi ! spacerek juz zaliczony :)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 mar 2009, 13:33

cześć
u nas nocka super, 2 budzenia na jedzonko, ok 7 starszak już przyszedł i nie śpimy. teraz ola z m pojechali mój samochód do czyszczenia dać, mały usnął i zamierzam mieszkanie wywietrzyć porządnie.
poza tym plany...takie jakie mogą być - w domku, gotuje właśnie pomidorową, później makaron ze szpinaczkiem M sobie zażyczył.

marcia moja koleżanka bierze tabletki i nie ma problemu z pokarmem ale pewnie każdej kobiety organizm może inaczej zadziałać, lepiej zapytaj ginka. a naciskałaś na sutek - pewna jesteś że nie było? mój nieraz odrywa sie z płaczem od piersi i ssie kciuka, ale jak naciskam to leci więc wiem że chce tylko possać, zwykle smoka załapuje wtedy.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 mar 2009, 13:41

plum :-)

my juz po :-) heh.. powiem Wam, że tutaj to ja mogę co niedzielę chodzić do kościoła :-) dzis było jeszcze fajniej, bo ksiądz obchodził 50lecie swojej służby duszpasterskiej i msza była krótsza, a po mszy ciacho i kawa, herbata i wszyscy stali i gadali :-D a zamiast kazania ksiądz opowiadał swoje największe wpadki i cały kościół rechotał, a on najgłośniej :-D

gaga22 pisze:A Bartek wczoraj odkrył, że ma uszy i teraz podczas karmienia wolną ręką próbuje wyrwać to coś , co mu z boku głowy wystaje :-D :-D :-D
heh.. mój to uszy juz sobie powyciągał, teraz rwie włosy z głowy :ico_olaboga: czekam tylko, aż odkryje, że sam sobie tyle bólu sprawia :ico_sorki:

milutka204, ja też uważam, że z cycem wygodniej - ja to muszę wstać jak mały zaczyna się wybudzać i juz włączyć podgrzewacz, czekać na tę wodę (o którejś tam w nocy te 3 minuty czekania na podgrzanie wody to wieczność), potem dopiero wsypuję mleko, a nie zawsze zdążę zanim się rozwyje na pół osiedla :ico_placzek: :ico_olaboga:

Marcia77, mój też paluszki testuje :-) o to w każdym momencie, jak tylko się oddalam :-) wypluwa smoczka i zasysa, wczoraj próbował czy mu się obie piąstki zmieszczą w buzi i się wściekał, że nie :ico_brawa_01: :-D no i po jedzeniu, jak go biorę do odbicia to od razu też pcha łapki do buzi :ico_olaboga: :-D ale piszą w kilku miejscach, że w ten sposób dziecko poznaje swoje ciało i odkrywa rączki :ico_sorki: więc mu czasem pozwalam chwilkę się pobawić łapkami

[ Dodano: 2009-03-15, 12:44 ]
oo, pokażę Wam :-) gość 5 minut po jedzeniu, poszłam butelkę namoczyć :ico_olaboga: :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 mar 2009, 14:10

milutka204 pisze:a wogole to ja jade do restauraji chłop mnie zabiera na obiad \:) a mała u babci
no to masz randkę z mężem :-D

ananke pisze:heh.. mój to uszy juz sobie powyciągał, teraz rwie włosy z głowy :ico_olaboga: czekam tylko, aż odkryje, że sam sobie tyle bólu sprawiaże :ico_sorki:
dobrze, że mój ma króciutkie włoski, bo już widzę co by się działo :ico_olaboga:

ananke pisze:oo, pokażę Wam :-) gość 5 minut po jedzeniu, poszłam butelkę namoczyć :ico_olaboga: :-D
widzę, że pies znowu w kadr wskoczył :-D :-D :-D no piąstka wyraźnie zagrożona pożarciem

Bartek też czasami po jedzeniu pcha rączkę do buzi, ze o pieluszce już nie wspomnę

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 mar 2009, 14:17

gaga22 pisze:Marcia ja od dwóch tygodni też biorę Azalię i pokarm mi od tego nie zanika. Na razie nie mogę założyć spirali, bo zakłada się ją podczas miesiączki, a gin mówi, że na razie jeszcze przez jakiś czas to jej nie dostanę.
ja tez to biore i kurka dostałam jakies plamienia..a brzuch bolał jak na okres..
ler
a co do tego niedojadania to moja jeszcze malska no i nie usypia w ncy orzy cycu a tak to zawsze usypila i twardo przeypioała pare godzin..teraz dałam butle-wypiła ok 70 ml i spi jak aniołek..cholreka mam nadzieje ze mi sie porawi z tym pokarmem bo tak bardzo chce karmic cycem:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość