Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 mar 2009, 10:38

witam i ja już po śniadanku ale z :ico_kawa:

Shoo bardzo się cieszę że ochrzcicie Jaspiego :ico_brawa_01:

Muszę wam powiedzieć że Maja wstawanie w łóżeczku albo przy bujaczku opanowała do perfekcji, czasy kojca się skończyły, czas chyba na ten drewniany, ośmiokątny :-|
Ona jest wprost niesamowita, zaczyna coś robić jednego dnia a następnego potrafi to już bez mrugnięcia oka :ico_olaboga:
Wczoraj poszła na drzemkę a my jedliśmy obiad, P. juz zjadł to mówię zajrzyj do niej, a on nagle mówi choć szybko choć, no to lecę, patrzymy a Maja stoi sobie w łóżeczku, taka cichutka, grzeczniutka :ico_olaboga:
Jak pelza po podłodze to wszędzie, tylko nie na kocyku, wszystkie kable, szczotki, klamki, świecące elementu chyba wyautujemy z domu :ico_noniewiem:

no nic miłego dzionka :-)


Jagna napisz co u Ciebie :-)



aaaaaaaa
Majce wysmykło się kilka razy takie mmmmmmmm .. mmmaammma :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-15, 09:41 ]
aha
shoo P. stwierdził, że to nie koniecznie on i Twój A. sa bardzo podobni, a może to my jesteśmy takie same ;-)
Majka właśnie wyrznęła przy bujaczku, bez szoku i krzyku, podniosła się znowu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 mar 2009, 10:42

Kurcze Emilka znowu mi choruje...zaczęła kaszleć i ropieje jej oczko... :ico_placzek: Jutro muszę isć z nią do lekarza.
Ząbek jeszcze jej nie wyszedł...ale już ładnie go widać... :ico_haha_01:

Co do wagi...Em ważyła 7,700 g...u nas nie mierzą dzieci...nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: Mierzyłam ją sama i wyszło mi 73-74 cm.Ubieram jej bodziaki roz. 80. :ico_oczko:


SZKRAB-Twoja Julka ma takie zajebiaszczo długie włoski.... :ico_brawa_01: jak ja bym juz chciała robić kucyki mojej Emi.... :-D

[ Dodano: 2009-03-15, 09:47 ]
Aaaaaa.....MICIA! miło,że sobie o nas przypomniałaś...zaglądaj częściej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 mar 2009, 11:08

Jagna30, calkiem mozliwe, ze kartka doszla... ale gdzies nam sie zapodzial kluczyk od skrzynki :ico_noniewiem: musze go dzisiaj poszukac :ico_noniewiem:
wkladalam tam reke (jest taka waska szpara) i cos moglam wyczuc, wiec COS tam jest... pewnie Twoja kartka... ale nie umialam jej wyciagnac.
zaraz zabieram sie za szukanie kluczyka :-)

oj i znowu cos z Emi... jak nie anemia, to brak apetytu, teraz oczko.. biedna ta Twoja malutka :(

margarita83, wiesz.. my pewnie jestesmy troche podobne (imie zobowiazuje hehe)... tylko wydaje mi sie, ze ja jestem mniej impulsywna/nerwowa, za to Ty jestes pewnie lepiej zorganizowana :-)
a nasi faceci.. no coz, zwalaja wine na nas, ze sa, jacy sa... ale trzeba to zrozumiec, w koncu to tylko faceci ;-) ...hehe, ale feministycznie zabrzmialo :580:

aha, Jagna30, mnie tez krew zalewa, jak pisze te posty o A. (jak jestesmy pokloceni)... mam wrazenie, ze on w swojej glowie jest ciagle kawalerem, takie myslenie osoby, ktora dba o siebie na pierwszym miejscu.. czasami oczywiscie przejawia oznaki wiekszej troski o rodzine, ale pozniej znowu bach i wracamy do punktu wyjscia :ico_noniewiem: chyba musze dalej nad nim pracowac.. oby nie do konca zycia :ico_noniewiem:

jakie plany macie na niedziele? my chyba pojedziemy wypolerowac samochod - recznie.. A. mnie prosil, zebym mu pomogla, a w sumie nie mam nic innego do roboty i chetnie sie przewietrze...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 mar 2009, 11:22

ja mam plan sie na razie lenic, a jak Pan wstanie, to pewnie wezmiemy mala na spacerek...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 mar 2009, 11:46

Ja planów nie mam...pogoda raczej nas nie rozpieszcza...zresztą mała chora... :ico_noniewiem: Pewnie pognijemy w wyrku....

Obiad dzisiaj robi moja mama....mmm,pachnie cudnie....zraziki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 mar 2009, 13:19

margarita83, wiesz.. my pewnie jestesmy troche podobne (imie zobowiazuje hehe)... tylko wydaje mi sie, ze ja jestem mniej impulsywna/nerwowa, za to Ty jestes pewnie lepiej zorganizowana :-)
a nasi faceci.. no coz, zwalaja wine na nas, ze sa, jacy sa... ale trzeba to zrozumiec, w koncu to tylko faceci ;-) ...hehe, ale feministycznie zabrzmialo :580:
hehe pewnie masz rację ;-)
to tylko facet i nie ma się co dziwić że zrzuca winę na mnie/nas ;-)
a my faktycznie, też jesteśmy trochę podobne, ale jestem przekonana że nie tak jak nasi panowie ;-)

plan na niedzielę, no cóż P. walczy z kablami :ico_zly:
pogoda pasqdna...
może teściowa wpadnie po południu, P. miał taki plan :-/

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 mar 2009, 13:23

Witam ja na chwilke .My juz po obiadku i leniuchujemy :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jaspiego za zabki.U nas pewno tez niedlugo wyjda bo Jula robi sie coraz bardziej w nocy marudna :ico_olaboga:
Zmykam poczytam potem co naskrobalyscie :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 mar 2009, 14:07

My juz tez po obiadku..... :-D

Ale sie napchałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 mar 2009, 18:22

ojej, ale dzisiaj zamulony i spiacy dzien... pewnie przez cisnienie... u nas dzisiaj cieplutko, chociaz bez slonka... poszlismy na spacerek, myslalam, ze sie nieco orzezwie, ale zamulilam sie jeszcze bardziej, wypilam "enerdżajzerka" i kawe mrozona, ale nic nie pomoglo... Pchalam wozek i normalnie oczy mi sie zamykaly... tak sobie marzylam, zeby ktos mnie wsadzil do takiego wozka, tak by mnie telepalo delikatnie, byloby mi cieplutko i spalabym sobie oddychajac swiezym powietrzem... mmmm.... szkoda, ze czlowiek nie pamieta, ze tez mial tak kiedys dobrze jak byl niemowleciem... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


Pan juz pojechal do pracy, Su zjadla dzisiaj caly sloiczek jagnieciny z warzywami i kaszka jaglana i nawet ladnie jej szlo... :ico_sorki: :ico_sorki: teraz lezy w kojcu i chyba przymierza sie do spania...

a ja dostalam przed chwila @ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo juz sie martwilam...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 mar 2009, 18:41

Hejka
witaj Gie :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość