fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 12:48

avanti ja też się ciągle gapie na łóżeczko tylko takie puste jest. Już tak strasznie chciałąbym urodzić. Dluży mi się ten czas niemiłosiernie. Niedługo zaczną się częstrze wizyty u lekarza to jakoś szybciej zleci. Do tej pory najpierw czekałam na pierwsze ruchy, potem na brzuszek a teraz chce już maleństwo przy sobie.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 mar 2009, 12:53

Do tej pory najpierw czekałam na pierwsze ruchy, potem na brzuszek a teraz chce już maleństwo przy sobie.
dokladnie

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 12:56

Wszystkie znajome mi mówiły, że końcówka ciąży się dłuży i marzy się tylko o tym żeby urodzić i rzeczywiście zgadza się.Już bym chętnie zamieniła brzuszek na malutką istotkę na rękach ale wiem, że jeszcze troszeczkę musi w brzuszku pomieszkać dla swojego dobra. ok idę sprzątać a potem do fryzjera. Trzeba sobie podreperować urodę.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

16 mar 2009, 15:18

Witajcie moje drogie.
Jaki miałam wieczór i noc koszmar po prostu. Najpierw w ciągu dnia zaczeło mi w uchu "szumieć" i nie wiele na to ucho słyszałam. A wieczorem to już tak mnie zaczeło boleć..........masakra i jeszcze potej stronie gdzie mam zęba do wyrwania - więc ból ucha promieniował do tego zęba. Włożyłam sobie więc do ucha wacika nasączonego olejkiem kamforowym i po jakimś czasie zasnełam. W nocy ból nie dał mi spać myślałam, że zwariuje. Zmieniłam sobie okład, pewnie mineło sporo ponad godzinę zanim zasnełam. Rano obudziłam się na szczęscie bez tego okropnego bólu ale za to dalej słabiej słyszę. Kuruje się narazie domowymi sposobami jak mi nie pomoże to będę musiała jutro wybrać się do specjalisty.
Avanti pytałaś o wymiary pościeli tak jak pisała ejustysia do łóżeczka 120x60 może byc pościel 120x90 a do łóżeczka 140x70 - 135X 100.
Mnie osobiście bardzo podobają się komplety pościeli jakie można zamówić na allegro np 11 czy 13 -sto czy kilku elementowe w tej samej tonacji kolorystycznej. Niestety mieszkam w małej miejscowości więc na zakupy wybieram sie do pobliskiego wiekszego miasta gdzie wybór naprawdę skromny. I np. kolory przedmiotowej pościeli to może pięć w porywach do sześciu. To dla mnie żaden wybór. Jako że mam "gołe" łóżeczko najprawdopodobniej zamowię cały komplecik na allegro. Do wózeczka nie potrafię Ci podpowiedzieć jakie rozmiary są najlepsze, chętnie sama się dowiem. :-)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 16:06

Ja mam narazie 2 komplety pościeli ale jeszcze nie ubierałam, wypełnienie do pościeli też leży w szufladzie żeby się nie kurzyło. Ja mam pościel chyba firmy Drewex w wymiarach chyba 120x90.Bo mam łóżeczko120x60. Ja mam jedną pościel 3 elementową a drugą 2 i osobno ochraniacz.Prześcieradła kupowałam osobno, takie do łóżeczka z gumką i one nie mają rozmaiaru są uniwersalne.Dusia bólu zęba i ucha współczuje to chyba najgorsze co może być.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 16:09

dziewczyny, ale mam fatalny dzień, oczy mnie pieką i bolą ciągle spać mi sie chce, głowa boli i wszystko mnie denerwuje, do tego te krocze i jeszcze wargi sromowe mi tak spuchły, że czuje sie jakby zaraz miała mi skóra popękać, jedyne co mnie cieszy to to, że wiktorek leży boczkiem (CO BARDZO BOLI). ale jest szansa, że przewróci sie lada moment glówką w dól, mało tego boli mnie podbrzusze tak jakbym miała kolke, męża wygoniłam bo nie mam ochoty na nikogo patrzeć, ciąża trwa o miesiąc za długo :ico_placzek: ja już wymiękam, nie daje sobie z tym rady

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 mar 2009, 16:15

ja dzis znow strasznie "rozdygotana jestem" serducho mi strasznie szybko bije chyba z tym cisnieniem cos jest nie halo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 16:28

avanti może i to ciśnienie, bo ja tak sie chyba źle to nigdy nie czułam, rano mi jeszcze wiktor jakąś niezidentyfikowaną część ciała wsadził pod prawe żebro :ico_olaboga: myślałam, że umre z bólu. Nie wiem, nie podoba mi sie to już - ja taki kryzys mam od soboty wieczora i coraz gorzej ze mną :(

avanti a ty jak masz problem z tym serduszkiem to ty sie może skontaktuj z lekarzem, ja też miałam iść do lekarza dziś, ale nie ide , wcale nie rodze i nic sie nie dzieje więc nie chce mi sie tam jechać bez sensu

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 16:47

ejustysia :ico_pocieszyciel: jakoś dotrwasz do końca to wkońcu dla dobra Wiktorka. Ale ja też już bym chciała nie być w ciąży ciężkie te ostatnie tygodnie a jeszcze zaczęłam puchnąć :ico_placzek: . Nie moge spać bo mi niewygodnie a jeszcze tyle przede mną. Ale pocieszam się, że wy macie tak samo ciężko i też jeszcze musicie się pomęczyć :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 16:53

pocieszam się, że wy macie tak samo ciężko i też jeszcze musicie się pomęczyć

no ładnie, hhahahah

ja robie sobie właśnie paznokcie i dalej mnie wszystko doprowadzado szału, chyba musze sie przespać, u mnie z tym na szczęście nie ma problemu, choć przy każdym przewróceniem z boku na bok sie budze i ciagle śpiąca jestem

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość