Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 17:08

Jagna30, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 17:49

witam z domku...

myslalam, ze sobie odpoczne, a tu zaraz przychodzi do Pana jakis koles na tatuaz, wiec musze sie zajac mala... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

co do rozwoju dzieci - moja Su jest w takim samy stadium jak Emilka - nie siedzi, nie pelza, nie raczkuje, na brzuszku polezy chwilke i zaraz sie przewraca na plecki, z plecow na brzuszek juz gorzej - kilka razy Jej sie udalo... kladzie sie na boki, w ogole jest bardzo ruchliwa, macha nozkami, raczkami, wygina sie, ciezko mi cokolwiek przy niej zrobic, ale NIC poza tym... tez sie czasem zastanawiam czy nie jest troche w tyle...

[ Dodano: 2009-03-16, 16:52 ]
SHOO - zebalek sliczny, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Japiego... :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 17:57

SHOO - zebalek sliczny, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Japiego... :-D
:ico_sorki: tez mi sie podoba :-D

a ze tak spytam, to Twoj Pan ma jakies tatuaze?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 18:06

a ze tak spytam, to Twoj Pan ma jakies tatuaze?
hheehheee, nie, nie jest az taki glupi... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-16, 17:10 ]
eeejjj, moja tesciowa dala dzisiaj malej herbatnika do jedzenia... nie jakiegos specjalnego dla dzieci, tylko takiego normalnego Petit Beurre - czy dzieci moga jesc takie herbatniki?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 mar 2009, 18:10

shoo, super zębolek i nowe zdjęcie Jaspiego też cudne.
Tak patrzę na niego, on taki śliczny, delikatny - na pewno nie będzie chciał zwrócić uwagi na mojego szałaputa roztrzepanego ;-)
tez sie czasem zastanawiam czy nie jest troche w tyle...
oj dziewczyny, cieszcie się że są zdrowe dzieciaczki a reszta przyjdzie powoli ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 18:13

aaaa, no wlasnie, bo wylecialo mi z glowy - sliczne nowe zdjecia Jasperka w podpisie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MARGARITA - Panu bardzo sie podobal pokoik, najbardziej kacik z naroznikiem...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 mar 2009, 18:16

tę kanapę mieliśmy w sypialni tylko rozłożoną ;-)
no ale teraz mamy łoże małżeńskie więc kanapa przeszła do saloniku ;-)
jest naprawdę świetna i bardzo wygodna, polecam, Ikea do tej pory je produkuje (P. kupił ją z jakieś 5 lat temu). A obłożona jest kocami bo Maja nadal ulewa :-/

[ Dodano: 2009-03-16, 17:17 ]
ide bo bin ladenek rozrabia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 18:22

a moj Pan taki biedny, przychodzi co chwila z sypialni do mnie do pokoju i szepcze, ze temu kolesiowi co przyszedl na tatuaz ostro sypie ze skarpet... :626:

ojej, musze powiedziec, ze czseto przychodza do nas takie zapocone schaby... fuj...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 19:03

a ze tak spytam, to Twoj Pan ma jakies tatuaze?
hheehheee, nie, nie jest az taki glupi... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
czemu glupi? :ico_noniewiem:
ja mam tatu i mysle o kolejnym, a glupia nie jestem ;-) zreszta, Ty tez masz :P
eeejjj, moja tesciowa dala dzisiaj malej herbatnika do jedzenia... nie jakiegos specjalnego dla dzieci, tylko takiego normalnego Petit Beurre - czy dzieci moga jesc takie herbatniki?? :ico_olaboga:
nie wiem, czy moga.. wydaje mi sie, ze tak.. bo nasze maluchy juz moga jesc produkty z glutenem (przynajmniej tutaj, od 6 m.z)
tylko pytanie: po co? ani to nie jest odzywcze, ani niezbedne w diecie malucha :ico_noniewiem:
chyba, ze tak na sprobowanie tylko, to ok, raz mozna podac.. pewnie i tak Zu nie zjadla calego tego herbatnika... lepiej zamiast tego podac tarte jabluszko, moim zdaniem :-)

aaaa, no wlasnie, bo wylecialo mi z glowy - sliczne nowe zdjecia Jasperka w podpisie...
:ico_sorki: :ico_sorki:
shoo, super zębolek i nowe zdjęcie Jaspiego też cudne.
Tak patrzę na niego, on taki śliczny, delikatny - na pewno nie będzie chciał zwrócić uwagi na mojego szałaputa roztrzepanego
:ico_sorki: :ico_sorki:

hehee, on poki co, to zwraca uwage tylko na: butle z mlekiem, szeleszczace papierki, TV, miche z jedzeniem, swojego pluszaka i rodzicow robiacych glupie miny :-D
ale za kilka(nascie) lat, kto wie, kto wie... jezeli bedziemy dalej w kontakcie (a byloby super), to pewnie bedzie widzial zdjecia dziewczyn i sam sobie wybierze narzeczona :-D
a moj Pan taki biedny, przychodzi co chwila z sypialni do mnie do pokoju i szepcze, ze temu kolesiowi co przyszedl na tatuaz ostro sypie ze skarpet...

ojej, musze powiedziec, ze czseto przychodza do nas takie zapocone schaby... fuj...
a feee... ! :633:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 19:12

no i zostalam sama... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości