Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 mar 2009, 16:19

A jak tam u Was zabki,bo u nas ani pol,nawet sladu na dziaslach.Ja juz od 3 miesiaca o tych zebach,a tutaj sie okaze ze bedzie miala 8 miesiecy jak pierwszy wyjdzie :ico_noniewiem:
u mnie to z wiadomych powodow jeszcze nie ma zebaczy, bo dopiro 4 miesiace przeszlo, ale sa i takie przypadki :-)
A wczoraj kupilam krzeselko do karmienia,nie wiem czy juz ja sadzac?Wy sadzacie czy moze lepiej jeszcze poczekac?
nie mam zdania, ale jak jeszcze sama nie siedzi to moze poczekac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2009, 16:30

nie mam zdania, ale jak jeszcze sama nie siedzi to moze poczekac
Siedzi juz sama,ale wyglada na taka malenka w tym krzeselku ze mi sie serce kraje jak na nia patrze. Same zobaczcie jaka malenka w tym foteliku:
Obrazek

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

16 mar 2009, 16:58

A wczoraj kupilam krzeselko do karmienia,nie wiem czy juz ja sadzac?Wy sadzacie czy moze lepiej jeszcze poczekac?
Mówią że jak sama nie siedzi to nie sadzać. Moja rwie się do siedzenia (a do kulania nie bardzo :ico_olaboga: ) ale jeszcze jej nie sadzam. Nie licząc paru sekund np. do zdjęcia. Krzesełko bardzo ładne :ico_brawa_01:
Same zobaczcie jaka malenka w tym foteliku:
No maleńka ale przecież bedzie rosła a krzesełko juz nie urośnie :-D a ma służyć długo. :ico_oczko: Widać ze małej też sie mebel podoba. Ślicznie.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2009, 18:33

Mówią że jak sama nie siedzi to nie sadzać. Moja rwie się do siedzenia (a do kulania nie bardzo ) ale jeszcze jej nie sadzam. Nie licząc paru sekund np. do zdjęcia. Krzesełko bardzo ładne
Nie,nie Natalia juz siada sama od jakiegos czasu,bawi sie na siedzaco,ja tylko sobie mysle czy do karmienia sadzac na krzeselko skoro i tak ja ja karmie.Wydawalo mi sie ze te krzeselka to bardziej dla dzieci jedzacych samodzielnie,ale moze jest inaczej.
Widać ze małej też sie mebel podoba. Ślicznie.
No zachwycona,ale interesuje ja na nim wlasnie wszystko procz jedzenia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-16, 17:43 ]
a siedzi i pluje moj kaczorek tak :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 18:56

miszka kochana Natalie jest cudna i faktycznie malutka w tym krzeselku, ale moj Eryk wyglada tak samo, jego to nie widac z tego krzeselka, moj nie siedzi jeszcze,a le ja mam pozycje pol lezaca wiec ja sadzam do jedzenia w pozycji pol lezacej

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2009, 19:07

kochana Natalie jest cudna i faktycznie malutka w tym krzeselku, ale moj Eryk wyglada tak samo, jego to nie widac z tego krzeselka, moj nie siedzi jeszcze,a le ja mam pozycje pol lezaca wiec ja sadzam do jedzenia w pozycji pol lezacej
Moze faktycznie dobrze przyzwyczajac do jedzenia w krzeselku,nie?Ja kupilam taki bez pozycji polsiedzacej bo po prostu byl tanszy,a ze ona siedzi to mysle ze to nie szkodzi?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 mar 2009, 19:24

hej moje panie ale jestem happy by;iśmy w szpitalu i lekarz powiedzial ze z siuraczkiem Kacperka jest wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jedno jajeczko mu ucieka i we wrzesniu mamy isc na kontrol i jak mu nie zejdzie to malty zabieg mu zrobia :ico_noniewiem:

moja glupia landrotka sie nie odzywa a w piatek przeprowadzka :ico_zly: :ico_zly:

miszka super to krzesełko gdi kupiłaś :ico_sorki: , a kaczorek slicznie siedzi

my dalej chorzy i to jeszcze bardziej tylko Kacperek się usmiecha mimo zagilowanego noska :ico_sorki:
ja dalej podaje witamine d mi lekarki mowily ze do 3 latek sie daje ja wkraplam 5 kropelek na lyrzeczke z czego maly dwie moze zlize :-D

zdrowka dla naszych dzieciaczkow :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2009, 19:34

hej moje panie ale jestem happy by;iśmy w szpitalu i lekarz powiedzial ze z siuraczkiem Kacperka jest wszystko dobrze jedno jajeczko mu ucieka i we wrzesniu mamy isc na kontrol i jak mu nie zejdzie to malty zabieg mu zrobia
No to super ze nasz Kacperek zdrowiutki :ico_brawa_01:
A krzeselko kupilam na e-bayu,bo troche mnie ceny zabily.
my dalej chorzy i to jeszcze bardziej tylko Kacperek się usmiecha mimo zagilowanego noska
Ja tez umieram,zobaczymy jak dlugo uda mi sie utrzymac w zdrowiu Natalke :ico_sorki: Dawno nie bylam taka przeziebiona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 mar 2009, 19:35


Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2009, 19:41

my chcemy to kupić
rewelacyjne :ico_brawa_01: No jest duzo fajniejsze od tego mojego,nie ma o czym mowic,no i zolte,a ja uwielbiam zolty :-D Nie widzialam go u nas w Toysie :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość