fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 16:56

Mnie strasznie boli jak przekręcam się z boku na bok. Ja poprawiłąm sobie humorek wizytą u fryzjera. Ja to wogóle nie mogę spać bo mnie strasznie kości nóg bolą. W biodrach dokłądnie i budzę sie z powodu bólu.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 mar 2009, 17:00

ejustysia w czwartek bede sie widziala z kardiologiem mam nadzieje ze do czwartku wytrzymam jakos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 17:18

avanti83, :ico_nienie: nawet bez takich myśli, że nie wytrzymasz :ico_nienie: :ico_nienie:

fortunata_fofa, mnie bolały kości miednicy i biodra, ale tak 2 miesiące temu i już dawno o tym zapomniałam, lekarz dał mi środki przeciwbólowe i powiedział, że kości nie są przyzwyczajone do takiego ciężaru i nawet jakby najlepszemu instruktorowi sportu założono 16 kg plecak to po całym dniu też by go wszystko bolało :) mi na szczęście przeszły te bóle, kręgosłup nie bolał mnie wcale ze skurczami nóg tez problemu nie mam, nic mi też nie puchnie ( nie licząc tych warg sromowych a to straszny bóóóóóll)

[ Dodano: 2009-03-16, 16:21 ]
dziewczyny jeszcze mi 45 dni zostało - w najlepszym wypadku 31 :ico_szoking: to dla mnie szmat czaaaasu ( i tak licze na te 31 dni do porodu - jak nie to za 31 dni zaczynam biegać po schodach itd.)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 20:34

ejustysia widze, że ty tak jak ja. Jak na razie to robię wszystko żeby szybciej urodzić.Miałam leżeć ileżałam a teraz jak wiem, że maluchowi nic już nie grozi to chodze po sklpach, sprzątam,spaceruje, często przytulam się z mężem.Dlatego też nie licze ,że zostało mi 59dni bo urodze wcześniej bo się ostatnio nie oszczedzam.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 mar 2009, 21:06

Witam!!!! Nie bylo mnie dawno ale net mi nawala jak cholera i nie moge sie dostac tutaj, foteczke usg zamiescilam w sobote na pazdzierniku dzidzia ma 1,7 cm i ma piekne serduszko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do was to nie przesadzajcie z tym przyspieszaniem ciaza ma miec 9 miesiecy i koniec i nie przeginac zebyscie potem nie zalowaly - a poza tym to jeszcze mozecie nacieszyc sie tym jedzonusiem co mozecie wcinac bo jak chcecie karmic piersia to nie wiele sobie pojecie tego co lubicie hihihihi
a to ze inne urodzily i dzidzia nic nie bylo to nie powod do szybszych porodzikow oj dziewczyny ale wy nieceirpliwe jestescie a co ja mam powiedziec zaczynem od poczatku a juz bym byla przed koncem ......

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 mar 2009, 21:46

dziewczynki cos dzisiaj pesymistycznie nastawione do zycia :ico_nienie:
a ja wam powiem ze ja sie tam ciesze ze jest połowa marca ...ejustysia, pociesz sie tym ze u Ciebie to tylko miesiac a u mnie praktycznie 2 .....wiecie jak to szybko zleci :ico_sorki:

mam dobry nastrojek bo juz koncóweczka remontu -duzo przede mna jeszcze pracy ale to juz w zasadzie kosmetyka i sprzątanko mysle ze do soboty sie uwine tym bardziej ze mama ma przychodzic do pomocy :ico_sorki: mezus własnie podłącza wode w kuchni :ico_brawa_01: takze jutro juz moge działac :ico_brawa_01:
martwie sie tylko ze schudłam trosze bo wiecie jak to przy remoncie wiecej ruchu i człowiek tez nie zje jak powinien :ico_olaboga: wydaje mi sie ze mam mniejszy brzuszek a nie moge sprawdziac ile waze do waga jest gdzies na strychu ....moze jutro znajde :ico_sorki:
Sabcia, juz biegne podczytac pazdziernióweczki i obejrzec Twoja fasolke

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 mar 2009, 21:54

zoola27, tylko musisz sie troszke cofnac hihihi ale tylko pare stron

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

16 mar 2009, 21:54

hej kochane moje jekołki- to prawda kryzys ciążowy w ostatnich tyg dopada,ale nie jest tak źle co ja mam teraz powiedzieć jak tu końcowka ciąży moja ukachana coreczka, ktora ostatnio weszła w jakiś okres przekory cigle piszczy złosci sie jak nie jest tak jak ona chce trzeba mysleć o wychowaniu do tego idą kolejne zeby juz zapomniałam kiedy udało mi sie przespać noc bez pobudki bo albo Oleńka,albo ból budzi

Jesli chodzi o rzeczy do szpitala to na pewno potrzebne są podkłady poporodowe, majtki jednorazowe, raczej polecam zebyście wzieły do szpitala zel do higienny intymnej uzywany przez was bo TantumRosa jest bardzo dobre ale już w domu w szpitalu nie bardzo jest jak to rozpuszczać i zwykle szare mydełko do krocza, przydaja sie tez czasem wkladki laktacyjne, maść bepanten do piersi oczywiście koszule nocne dobrze żeby miały duże rozpiecie wygodniej sie karmi, szlafroczek pantofelki, plyn Enama O zeczy dla dzidziusia spytajcie w szpiotalu w ktorym bedziecie rodzić bo tylko w niektorych ich wymagają, a tak to spakujcie męża torbę na wyjscie ze szpitala dzidziusia i ubraniem dla was na wyjscie :-)
Do pupki maluszka nalepszy jest sudokrem starcza na dość dugo, puder nie jest polecany wszystkim dzieciom szczegolnie tym alergicznym niesty, do kąpieli na początek najlepszę jest Oliatum ja na początku tez zamiast Oliwki użwyałam zwykłej parafiny wodnej, skora noworodka jest bardzo sucha iłuszczy sie dlatego te specyfiki pomagają ja natuścić - szampon jest zbędnu, mydełko moze byc lae też niekoniecznie. Oczka myjemy albo rozworem soli fizjologicznej albo przegotowaną woda, do noska mozna używać soli morskiej jest taki specjalny dla noworodkow Nasyvin.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 mar 2009, 21:54

dziewczyny a co sadzicie o banku krwi pepowinowej ??? bo my sie z meze zastanawiamy czy nie pobrac krwi przy nardzinach ....chociaz to troszke kosztuje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-16, 20:57 ]
barbara123, barbara dzieki za rady napewno sie przydadza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

17 mar 2009, 07:09

barbara123, sol zakupiona woda morska tez podklady sa moge rodzic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: (zarcik) mlody niech jeszcze posiedzi w brzuszku :ico_oczko:
co sadzicie o banku krwi pepowinowej
slyszalam owszem ale jak dla mnie troszke zbyt droga taka imprezka...zeby chociaz to byla kwota jednorazowa a z tego co wiem placi sie chyba co miesiac :ico_olaboga:

ja juz na nozkach obudzily mnie ptaszki i kopniaki synka i tak przysiadlam na chwilke pozniej jade do firmy podbic ksiazeczke i zapytac czy przysluguja mi "wczasy pod grusza" a potem zajrze do mamy :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość