Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 mar 2008, 22:27

hejka!!!
witam cory marnotrawne, choc ja tutaj tez z rzadka zagladam :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Carmen je ladnie, to jest je praktycznie wszystko, co jej przygotuje, zreszta je to samo co my. No ale ze chodzi do przedszkola, to tam tez je i to nawet takie ochydne obiadki jak tunczyk z ryzem i algami :ico_szoking: ja bym chyba tego do ust nie wziela... :ico_noniewiem: Je raczej sama, tylko ze straaaaaaaaasznie wolno, ale raczej zjada wszystko, zreszta, ja jej do jedzenia nie zmuszam. I chyba gruba nie jest, bo w ciagu roku przytyla... 0.5 kg (teraz wazy 14,5 kg).
Jutro idziemy na plaze, ktos sie pisze??? :ico_brawa_01: Pierwszy raz mala w tym roku zabieramy, wiec bedzie miala otwarcie sezonu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

30 mar 2008, 10:58

dzień dobry....
osita coś nas ostatnio bardzo zaniedbałaś :ico_nienie: :ico_nienie:


ja z kawusią,bo coś sie obudzić nie mogę,obiadek się gotuje,jeszcze tylko ziemniaczki wstawię,później małe pranko zrobię :ico_wstydzioch: i będę czekała za moja niunia bo dziś przywiozą Ją moi rodzice :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 mar 2008, 12:31

Witam przy niedzieli :))) Ja mam dzisiaj trochę luzu bo Kubuś pojechał na cały dzien do babci. :ico_brawa_01: Malutka cały czas śpi a ja się wzięłam trochę za porządki i zrobiłam przegląd w szafie bo już miałam taki bałagan, ze nie wiedziałam gdzie rękę wsadzić hihi.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 mar 2008, 17:05

hihihiii, dzis ruch jeszcze wiekszy :ico_oczko: witam w niedziele! U nas plaza zaliczona ale wialo ze hej, tak wiec szybciutko ucieklysmy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

30 mar 2008, 17:18

kwiatunio pisze:Kathrin, Ty się przemęczasz,wrzuc troszke sobie na luz :ico_olaboga: :ico_sorki:

Kwiatunio ja się nie przemęczam bo zwykle ogarniam bo jakoś nie mam głowy do robienia porządnych porządków. Wiesz póki nie poracuję to tak źle nie jest bo jak pójdę do pracy i potem będe miałą to robic co teraz to sama zresztą wiesz jak jest. To wtedy powiem że jestem zmęczona :-)
dziewczyny a mój to kaszy manny ani żadnego mleka do buzi nie weźmie :ico_olaboga:

Mój Wiki to chyba jak miał 1,5 roku to nie chciał mleka i koniec, ani butli na noc a nic z tym związane. Ale prxetwory mleczne je i chyba w przedszkolu zupe mleczną też je. Poza tym je wszystko od bardzo dawna :ico_oczko: Wiktor sam je bardzo łądnie ale cóż się dziwić jak on miał cchyba z pół roku to sam butle trzymał. Ja zaczynał sam jeśc i czasami go chchiałam podkarmić to nie dało rady był krzyk i tyle. Noi ślęczałam z godz aż zję :-D
Co do pieluchy to z moim dzieckiem to jest różnie czasami potrafi się zsikac mi do łóżka :ico_noniewiem:
Jola_85 współczuję ci sytuacji z mężem ale bardzo dobrze wiem o czym piszesz. A Ty do tego masz jeszcze dwójke dzieci. Ci faceci są strasznymi egoistami chyba :ico_zly:
My byliśmy dzis na działce z Wikim i z moimi rodzicami. Wróciłam to zrobiłam obiadek teraz piję kawkę i chyba idę się zaraz położyć bo nawet mnie kawa nie chce postawić na nogi :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

31 mar 2008, 07:39

hejka

wiecie moze kto wymyslil zmiane czau i krotsze spanie???????? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly:

lilo

31 mar 2008, 09:00

lidziasc pisze:wiecie moze kto wymyslil zmiane czau i krotsze spanie????????

lidziasc, proszę Cię bardzo - tu jest cały artykuł na ten temat http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,5063226.html
Ale obawiam się, że gość już nie żyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

31 mar 2008, 09:04

O jej ale tu pusteczki. Ja tylko na chwilke usiadłam z kawka i ide ogarnąć chałupkę .
Kwiatunio tylko nie pisz że się przemęczam :ico_haha_01: Robię to dla siebie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

31 mar 2008, 09:14

dzień dobry....
kathrin w domku zawsze jest duużo pracy :ico_oczko:

ja w końcu mam Julkę w domku :ico_brawa_01: :-D dziś jedziemy do tego ortopedy :ico_noniewiem: zobaczymy co nam powie,wieczorem jadę do fryzjera :ico_wstydzioch: w końcu wiosne mamy :ico_oczko:
od wczoraj próbuje Julkę oduczyć smoczka i muszę powiedzieć,że pierwsze usypinaie w miarę bezproblemowo mineło,zobaczymy jak to pójdzie....

A wczoraj wyciągnął Suzi a garażu i miał pierwszą jazdę i zrobił sobie 100 km :ico_oczko: ja własnie rezerwuje nocleg na 20.04 na tą częstochowę lilo a Wy jedziecie?????????????????????????????????

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 mar 2008, 10:46

hej dziewczyny
no i po weekendzie. Dzisiaj taka senna jestem, ale na szczęście jutro wolne :ico_brawa_01: muszę Tomka zameldować do teściowej, no i w końcu złożyć do przedszkola podanie. Bo trzeba równoczesnie zaświadczenie o zameldowaniu. No i wyśpię się :ico_brawa_01:
Szukałam butów dla siebie na szybko. Ale niestety nie udało się z Tomkiem i głodnym PAwłem :ico_zly: muszę chyba z pracy się zerwać któregoś dnia w tym tygodniu by połazić po sklepach. Nie mam wiosennych butów.
W zasadzie mam już jedne upatrzone ale to bardziej letnie ale i tak chce je kupić - skechersy. aniulek, beatris, Justyna wiecie gdzie w centrum jest sklep ze skechersami?
A do tego gdzie się mogę przejść za wiosennymi butami?

[ Dodano: 2008-03-31, 10:49 ]
Obrazek
o taki mam typ na letnie buty - tylko że czarne.

No a wiosenne jeszcze nie wiem jakie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość