Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

17 mar 2009, 19:08

adka pisze:FioletowaAnia wiesz u mnie w rodznie jest tak niestety i to bez wyjatkow ze zawsze jak ktos umiera to tez sie ktos rodzi , albo odwrotnie


adka ja myślę, że takie jest po prostu życie jedno umierają inni sie rodzą i tak wkoło zatacza się krąg. Czasami zauważamy jednak zbiegi okoliczności np. nasi bliscy odchodzą na wiosnę a za rok na wiosnę rodzi sie nowe życie. Troszkę mi się na refleksje zebrało, to chyba przez ta pogodę ;) Nie wiem czy mówiłam Wam ale pisze wiersze juz od dawna i dla mnie to wspaniały sposób wyrażania swoich uczuć i emocji, ich odkrywanie i wydobywanie z wnętrza.
a Wy macie jakieś swoje sposoby na wewnętrzną rozmowę? hmm? :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

17 mar 2009, 20:27

Fioletowa Ania, brawo ja niestety nie mam zadnych zdolnosc , jestm wstretna materialistka ktora twaro stapa po ziemi i jakos nie umiem sie sie oderwac od rzeczywistosci , przypuszcam ze jest to spowodowane moja sytuacja i tym ze nie jestm pewna jutra, ale coz moze to sei kiedys zmieni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

17 mar 2009, 20:32

adka pisze:jestm wstretna materialistka ktora twaro stapa po ziemi


adka w dzisiejszym świecie to dobra cecha stąpać twardo po ziemi bo wciąż trzeba patrzeć pod nogi, u mnie od tego jest mąż, a ja mogę czasem pobujać w obłokach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

17 mar 2009, 20:41

FioletowaAnia przykro mi z powodu babci.Oby nie cierpiała.Ja kiedyś pisałam jakies tam teksty ale już dawno tego nie robiłam
taa ja na zgagę piję mleko i mi pomaga ale najgorzej jest na noc bo potem znowu wstaję często siku.A marchewkę jem prawie codziennie lubię sobie chrupać
Dziewczyny czy też tak wam puchną nogi.ja w nocy jak się obudziłam na siku to normalnie byłam w szoku jak mi spuchły.Teraz też mam znowu napuchnięte.No i zauważyłam ze teraz waga najwiecej mi wzrasta i brzuszek bardziej rośnie.Ale co się dziwić wieczorami mam taki apetyt że mogłabym na okrągło jeść

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

17 mar 2009, 20:44

Agnieszka pisze:czy też tak wam puchną nogi.
oj puchna puchna :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i rece tez :ico_olaboga: :ico_olaboga: wygladam jak balon :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

17 mar 2009, 20:58

U mnie więcej nogi.chociaż jak obudziłam sie w nocy to miałam lewą dłoń napuchniętą pewnie dlatego ze na tej stronie spałam.Mma nadzieję ze rano nie będą takie opuchnięte bo jak ja wyjdę na fotkach

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

17 mar 2009, 21:13

Agnieszka to jutro ta oczekiwana sesja?? SUPER

Nie martw się opuchlizną ja też mam :-) obrączki już nie noszę 2 tydzień, a swoich stóp to czasami nie poznaję :ico_sorki: :ico_sorki: nawet mówię do Andrzeja "to nie są moje stopy" wyglądają czasami jak u sumo.

Fioletowa Ania życzę zdrówka babci a tak na marginesie to masz żywotną babcię ja niestety nie miałam tyle szczęścia. Moi dziadkowie szybko zeszli z tego świata.
Ja podobnie jak Adka nie piszę wierszy. Kiedyś pisałam pamiętnik ale to stare dzieje.

Jak tak dalej będę jeść to nie tylko moje stopy będą wielkie ale cała ja. Przesadziłam dziś, czuję się teraz okropnie. Za dużo ostatnio sobie pozwalam. Muszę się opamiętać z jedzeniem. Jak weszłam ostatnio na wagę to się przeraziłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

17 mar 2009, 21:16

taa na pewno nie jest tak źle.
Kurcze ale mój synek figluje cały brzuch mi skacze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

17 mar 2009, 21:40

Cześć Mamusie!

Nie przeczytałam wszystkich wątków bo wróciłam dzisiaj i zmęczona jestem , ale szczęsliwa.
Przywiozłam Tomkowi prezent na dzisiejsze urodzinki w postaci Córci :ico_ciezarowka:

Jestem zmęczona i obolała ale jak patrze na nia becze ze szczęscia jest taka jak sobie wymarzyłam :-D

Wkleje wam fotki .

Całuje ide karmić małego głodomorka.

Buziaki gorące

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

17 mar 2009, 21:43

Dora super że już jesteście w domu.Czekamy na fotki Zosi i relację z porodu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość