Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

18 mar 2009, 12:35

Shoo jest polska edycja prowadzi jakis Sroka i z polskimi babkami.
http://film.wp.pl/idPhoto,186091,idGall ... leria.html

A co do szpary miedzy zebami moja Wiki ma.ALe pediatra mowila ze to moze sie zarosnac a jak nie to stomatolog moze naciac wiezidelko pomiedzy zebami i sie zsuna.
Wybierzemy sie do dentysty to sie dopytam.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 mar 2009, 12:42

Shoo jest polska edycja prowadzi jakis Sroka i z polskimi babkami.
http://film.wp.pl/idPhoto,186091,idGall ... leria.html
hmmm ciekawe :-) obejrzalabym polska wersje, ale nie mam jak... brytyjska byla ciekawa (ale te Brytyjki niektore to byly ohydne! ...az musialam tv wylaczac, jak na koncu chcialy sie rozbierac :ico_noniewiem: afeee :/ )

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

18 mar 2009, 13:02

Ja widzialam narazie jedyen odcinek byla matka z corka.Takie nawet w miare babki.Troche im zmienili fryzury i styl ubierania. Na tej samej zasadzie co Gok.

A ja wlasnie obdzwaniam lekarzy dentysta i ortopeda dla Wiki musze zrobic przeglad zanim pojedziemy na dluzej do Polski:)

[ Dodano: 2009-03-18, 13:48 ]
Ale tu pusto :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-18, 13:49 ]
Nikt nie chce wskoczyc na 600 setna strone :-D

[ Dodano: 2009-03-18, 13:50 ]
To ja tez zmykam nie bede pisac sama ze soba.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 mar 2009, 14:57

Witajcie
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Jasperka

Gie, dużo zdrówka życzę.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 mar 2009, 14:58

mimo przespanej nocy czuje się jak z krzyza zdjeta...
zrobiłam zakupy...teraz wzięlam sie za obiad....robie udka pieczone z ziemniakami.

Młoda śpi....biedna odsypia te zarwane nocki.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 mar 2009, 15:06

Margarita, jak się tak bardzo martwisz, to może udaj się z Majką do lekarza, neurologa dziecięcego (chyba taki lekarz zna się na rozwoju fizycznym dzieci). Po badaniu stwierdzi czy Majka jest na tyle silna,że może tak robić.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 mar 2009, 15:18

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Jasperka
czesc Iwona, :ico_sorki: :ico_sorki: za pamiec!
zrobiłam zakupy...teraz wzięlam sie za obiad....robie udka pieczone z ziemniakami.
ja to wczoraj zrobilam i dzisiaj nie mam juz (znowu!) pomyslu.. :ico_noniewiem:

my tradycyjnie - po spacerku.. teraz od godziny Jasper zamiast spac, to kreci sie w lozeczku i co chwile nogi mu miedzy szczebelkami laduja i musze przychodzic na ratunek :/
jeszcze nie powkladalam kocykow miedzy szczebelki, bo chce je najpierw wyprac... 100 lat w szafie lezaly.. poza tym ten pomysl nie spodobal sie zbytnio mojemu A... bo on jest uczulony na punkcie tych ochraniaczy na lozeczko i ilosci maskotek.. i w ogole, jest caly chory, jak zaczyna mowic o smierci lozeczkowej .. robi wszystko, zeby zminimalizowac ryzyko.. i bardzo dobrze, ale moim zdaniem kocyk miedzy szczebelkami nie zaszkodzi... jak tylko je wypiore, to je wplote :-)

[ Dodano: 2009-03-18, 14:21 ]
ooo wlasnie zajrzalam do niego i spi :-D widocznie zmeczyl sie tym wierceniem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

18 mar 2009, 15:24

moja Su jak sie obudzi w lozeczku, to notorycznie mi rozwiazuje tasiemki wlasnie od tych ochraniaczy...
ochraniacze sa stosunkowo cienkie, wiec tez wlozylam za nie kocyk, zeby mala nie uderzala sie w glowke...
maskotek do lozeczka nie wkladamy...

boshe, czuje sie fatalnie, juz zapowiedzialam Panu, ze wracam z pracy i klade sie spac... On spal wczoraj wieczorem, wiec dzisiaj moja kolej...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 mar 2009, 15:29

ochraniacze sa stosunkowo cienkie, wiec tez wlozylam za nie kocyk, zeby mala nie uderzala sie w glowke...
maskotek do lozeczka nie wkladamy....
my nie kupowalismy ochraniaczy po tym, jak polozna w szpitalu nam odradzila.. i powiedziala, ze tak wlasnie stracila swoje pierwsze dziecko, bo maluch wlozyl glowke w rog, jakos sie zle przekrecil i nie obudzil sie :ico_noniewiem:
to nam wystarczylo, zeby nie zakladac tego na lozeczko...

a co do miskow, to maly ma poki co 2 i zawsze zasypia przytulony do jednego ;-)

[ Dodano: 2009-03-18, 14:31 ]
boshe, czuje sie fatalnie, juz zapowiedzialam Panu, ze wracam z pracy i klade sie spac... On spal wczoraj wieczorem, wiec dzisiaj moja kolej...
wiesz co by Ci pomoglo? zaczyna sie na "CZ", konczy na "K" i rymuje ze slowem pierwiosnek :-D :-D

ja sie tak ostatnio wyleczylam, bez zadnych tabletek, lekarzy itp...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 mar 2009, 15:42

zaczyna sie na "CZ", konczy na "K" i rymuje ze slowem pierwiosnek :-D :-D
dobre
zdaje się,że Gie już kiedyś to próbowała, może i teraz się skusi :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość