Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 mar 2008, 22:29

Gabi, :ico_brawa_01: dla Emi za nowe słówko.
Asia mi mowi "inne" jak chce np. odladac inne zdjecie lub film :-)

Maggie, fryzurke masz superowa. Bardzo ładnie Ci jest z grzywka. I rzeczywiście wyglądasz w niej tak kobieco :ico_brawa_01:
Az Ci zazdroszcze tego targu :ico_oczko: , uwielbiam takie zakupy, super ze tyle ciekawych rzeczy udalo sie Wam kupic.
A fotki Antosia rewelacja! Na zjezdzalni taki powazny wyszedl, a na huśtawce ma taka fajna minke :ico_brawa_01:

Kristi, jaka Nicolinka zadumana na tej hustawce :ico_brawa_01:

ja jeszcze nie zgralam zdjec z dzisiaj, ale jutro zgram i tez sie Wam pochwale :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 mar 2008, 23:37

Maggie, śliczna fryzurka ... mnie też czeka fryzjer - ale ja z moją długością włosów nie nawojoję .. :ico_oczko: -Antoniu - ślicznniuteńki ....

Kristi, :ico_szoking: ale Wy już wyletnieni :ico_szoking: jejku - zazdroszczę pogody :-) u nas też dzis było cieplutko - ale pomimo wszstko swererek na bluzkę + wiosenna kurtka i obowiązkowo czapka .. zreszta podobnie jak Emilka mama-emilki, Emilce chyba usmiech nie schodzi z twarzy ...przynajmniej tak ślicznie wygląda na zdjęciach

Maggie pisze:a jak tam Kapik, ostatnio małlo o nim piszesz...


Kacperek do tej pory był mega nieśmiałym i grzecznym dzieciątkiem ... aż mnie to martwiło - jak sobie poradzi w życiu - ale od pewnego czasu postanowiłam rzucić go na głęboką wodę ... i skutkuje - Kapik zaczyna pokazywać rogi ( - także za jakiś czas jemu zrobię fotke z rogami :ico_haha_01: ) Kacper jeździ na basen na naukę pływania (głównie dlatego by oderwać go od bajek i komputera i by własnie troszkę się ośmielił - spróbował zaufać obcym ludziom - choć troszkę- a nie trzymał się mamy za nogę wiecznie i płakał bo się boi czy wstydzi ) oczywiście na basenie pojawiają się łzy - ale przełamał strach do innych ludzi i dzieci- tylko boi sie powiedzieć "nie " gdy czegoś nie chce zrobić czy poprostu boi sie tego zrobić - ale pomalutku - da radę ... ale widzę ogromne postępy i co najważniejsze przenosi się to na życie codzienne - poprostu się rozbrykał .... w zerówce idzie mu - o- tak sobie .... powoli zaczyna go krecić czytanie .... tłumaczę mu że jak będzie umiał czytać to na kompie sobie da radę i w dziecięcych gazetach już będzie wiedział o co biega .... - jakoś staram się go zachęcić .... bo wogóle nie ma motywacji ... ale krótkie wyrazy czyta - z dłuższymi jeszcze walczymy - szczerze mówiąc fajny z niego chłopak - Malwinka go uwielbia - dla niej li czy się tylko tatus i Niuniu (Kapik)- a on - jak to wyraziła się pewna osoba po kilkugodzinnym pobycie u nas - "ma z nia przewalone " :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no ale wkońcu jest starszym bratem - dzis narzekał na siostrę - mówił ze łzami w oczach - cytuję " - TAK !!! Miało być tak że jak bedę miał siostre do będzie za mnie sprzątać .... pomagać mi - i namówiliście mnie na siostre - bo brat miał mi zabierać zabawki - I CO ?? Malwina zabiera mi zabawki - grandzi w pokoju - bije - gryzie - mam z nią przewalone , ale i tak kocham tego łobuza "


No to sie spisałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-30, 23:41 ]
:ico_spanko: dobrej nocki :ico_spanko:
jejku ja mam jutro na 7 godznę - so na stary czas jakby na 6 :ico_szoking: - uciekam

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2008, 00:24

Barbara pisze:ja jeszcze nie zgralam zdjec z dzisiaj, ale jutro zgram i tez sie Wam pochwale :ico_wstydzioch:

Czekamy Basieńko
Aginko, możesz być dumna z synka, przełamać nieśmiłość to trudna sztuka, super sobie radzi... :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 mar 2008, 06:30

dzien dobry - ja już z Niunią na kolanach.... czekamy na nianie i jade do pracki
Maggie pisze:Aginko, możesz być dumna z synka, przełamać nieśmiłość to trudna sztuka, super sobie radzi...


oj uwierz ze jestem dumna..

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 mar 2008, 07:15

mama-emilki pisze:Kochany starszy brat

oj życzę wszystkim takiego starszego brata ... zresztą ja miałam takich samych super starszych braci :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 mar 2008, 07:26

Uciekam popracować .... dziś niestety koniec miesiąca więc z papierów nie wyjdę .... ale fajnie zabrzmiałao ... przecież i tak od 10 lat nie wychodzę z nich .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 mar 2008, 08:29

Ja tylko przyszlam sie przywitac i pedze do Asi, bede potem.

Milego dnia dziewczynki

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 mar 2008, 09:51

hej hej ahoj!

Hura! Wiec mamy juz kalendarzowa wiosne ! Dzien o godzine dluzszy ! :509:
I mojemu smerfowi poprzestawialo sie i obudzil sie dzis o 6 :-/


Maggie ... slicznie wygladasz w nowej fryzurze :ico_brawa_01: a ja Tobie zazdroszcze tych lokow :ico_oczko: sama mam wlosy proste i grube jak druty :ico_noniewiem: A co do kopytek to jeszcze wieczorkiem zjedlismy podsmazane i na drugi dzien troche zostalo na obiadek z sosikie m ... mniam :-D nastepnym raze, wysle :ico_oczko: :ico_haha_01: A Antos wyglada bajerancko :ico_brawa_01: :ico_sorki: maly przystojniak i jaki juz duzy chlopak z niego :ico_brawa_01:

Kristi ... Alez Marcusek rosnie jak na drozdzach ... szybko czlowiek zapomina jakimi kruszynkami byly nasze dzieciatka ... ladnei wyugladacie jako rodiznka ... widze , ze tez juz wiosna do was zawitala :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Aginka pracusiu :-) Malwinka wyglada diabelsko ... niewinnie ... mi ta slodka buzka cos nie pasuje do takiej psotnicy :ico_noniewiem: :-D :-D moze za ... kilka lat sie uspokoji :ico_smiechbig: zarty zartami ... chyba Malwinka nadrabia za Kapika i za siebie co? Ja tez tak sobie gdybam, ze to moje drugie dzieciatko to chyba bedzie psocilo sporo ... bo Kourosh jest anielsko spokojny .

[ Dodano: 2008-03-31, 09:56 ]
Aginka ... wielkie brawa dla Starszego Brata za pokonywanie niesmialosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I dla Ciebie kochana, ze jestes tuz przy nim i jego motywujesz :ico_sorki: troche sie usmialam czytajac '' co Kapik powiedzial'' :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 mar 2008, 10:11

Aginka, Malwinka jest szczesciara ze ma takiego kochanego starszego brata. A Ty mozesz byc dumna mama!!! :ico_brawa_01:

I mojemu smerfowi poprzestawialo sie i obudzil sie dzis o 6 :-/


Asia mi tez tak wstaje... :ico_olaboga:
Wczoraj tylko cos mnie zaskoczyla, bo niedosc ze bardzo dobrze spala w nocy, bo i obudzila sie o 7:45 :ico_szoking: co w jej przypadku jest cudem!
Hura! Wiec mamy juz kalendarzowa wiosne ! Dzien o godzine dluzszy ! :509:


no nareszczie! Wczoraj u nas byla superowa pogoda, dzisiaj tez zapowiada sie, ze bedzie cieplutko :064:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2008, 11:28

witam :-D :ico_brawa_01:
U nas dziś wiosna huuuuuura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: idziemy niedługo z Adą na spacerek :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości