Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

30 mar 2008, 17:52

:ico_olaboga: :ico_olaboga: HEJ KOCHANE --- MAM OGROMNY PROBLEM Z KARMIENIEM KUBUSIA, NIE JEST JUZ NA PIERSI OD MIESIACA, na poczatku jadl pieknie kaszke ryzowa z utelki przez smoka do papek, teraz mu sie ostatnio porobilo ze nie chcial jesc z butli tylko rano i wieczorem karmilam go lyzeczka !! teraz nei chce jesc wcale ;/ do tego to uczulenie na buzi, ehh.. problem mam z tym karmieniem...mleko tez mu juz nie idzie..


jesli mozecie to napiszcie mi jak moj mlody powinien jesc, to jest moje pierwsze dziecko i nie potrafie ustalic godzin karmienia.. pamietajcie ze ma skaze bialkowa... !!! prosze o podanie co i w jakich ilosciACH wstaje o 6 lub 7 daje mu kasze a on nie chce jej jesc potem za godiznie mleko nie chce, :ico_placzek: jakos przez sen uda m isie mu dac.. o 12 obiadek... nie wiem czy nei za malo je,.. ehh mleko powienien jesc 3 razy na dobie po 210 ml a on zjada 4-5 razy mleko po 15o ml nie wiem czy tak mozna.. w nocy je raz o 12 czasem o 1 mleko i pije z 2 razy no i rano to ejst dziwne ze nie jest glodny... jutro chyba do lekarza sie wybiore i pogadam na ten temat... :ico_noniewiem:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

30 mar 2008, 18:44

Dzięki dziewczynki :ico_wstydzioch: Bez uśmiechu, bo nie lubię w ogóle zdjęć sobie robić,a co dopiero z uśmiechem, a że prosiłyście, tak więc zrobiłam wyjątek :-)

[ Dodano: 2008-03-30, 18:44 ]
Sylwia, współczuję :ico_olaboga:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

30 mar 2008, 21:52

Witam wieczorkiem. Bratowa urodziła chłopczyka wazy 3550 i 56 dł. Oboje czuja sie dobrze. Zycze dobrej nocki.

[ Dodano: 2008-03-30, 21:59 ]
Sylwia tez mam podobny problem. Damiankowi juz zaczyna to uczulenie na mleko mijac daje mu od czasu do czasu nawet danonka. Powoli tez inne wczoraj jadł makaron z rosołkiem i bardzo mu smakowało. Nie chce mi w dzien ani mleka ani kaszki. Najchetniej je to co my. Trzymaj sie Kubusiowi tez minie skaza wyrosnie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 mar 2008, 22:07

malhyn pisze:Witam wieczorkiem. Bratowa urodziła chłopczyka wazy 3550 i 56 dł. Oboje czuja sie dobrze. Zycze dobrej nocki.


Gratulacje dla szczęśliwych rodziców !!!!!! :ico_prezent:

a ja dziś dałam Milenie trochę naszego rosołku :ico_obiadek:
i bardzo jej smakował :-D
Danonka też już jej dawałam..i serek Danio...

małolata pisze:Dzięki dziewczynki Bez uśmiechu, bo nie lubię w ogóle zdjęć sobie robić,a co dopiero z uśmiechem, a że prosiłyście, tak więc zrobiłam wyjątek


małolatko nie widzę tego zdjęcia z Uśmiechem...
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2008, 22:40

hej hej

tak dlugo czekalam na upragnione slowa lelka i dzis nas zaskoczyl wreszcie hehe ot tak rzucil: MAMA TATA BABA DADA :ico_szoking: KARUZELA hehe :ico_puknij: chyba sie zapedzilam hehe... nie no na ostatnie slowo przyjdzie czas... nie?
a tak na serio... slodkie to bylo na maxa...
a potem jakby przekornie (po mamusi zapewne) kiedys adas mowil do niego MAMA ten powatrzal TATA i na odwrot hehe
maly kochany szkrabek!!!!

co do spania.. hmm
mialo byc godzinke krocej a ja chyba ze trzy dluzej spalam hehe

wstalam dopiero po 13tej na nowy czas :ico_szoking: :ico_wstydzioch:
pod koniec adas dolaczyl bo biedny niedospal z lelkiem
i kiedy drzemalismy sobie to lelek ponad godzinke pieknie sam w lozeczku sie soba zajmowal
dopiero kiedy minela pora obiadowa glosno nas obudzil.. na rosolek :ico_brawa_01:
tatus zrobil lelkowi na sniadanko jak zwykle w niedziele jajecznice na maselku na parze, czy wy tez swoim maluchom cale jajko czasem podajecie?

no wiec wracajac do dnia... leniwie minal
no ale potem pojechalismy do centrum do kosciola
po nim na pyszna kawke
i odwiedzilismy jeszcze znajomych
od godziny jestesmy wdomu
lelek wykapany. mleczko wypil i wyl w lozeczku
wiec siedzi teraz obok i operuje kabelkami w oczekiwaniu na znuzenie hehe
tatus dziala w kuchni
mialam dzis zrobic obiadek nowy, udka faszerowane sliwka suszona i owiniete boczkiem. zapiekane
no ale wybylismy w porze obiadowej z domu.
wiec adas cos na jutro takiego przygotowuje hehe
tzn mieso marynuje hihi

a pogode mielismy dzis boska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu kochana ta twoja Milenka :ico_brawa_01:

Anulaf a gdzie ty mieszkasz?
a moj mezulek tez w 9 miesiacu juz biegal. hehe a ja dopeiro w 15tym
wiec moze lelek sie wysposrodkuje i okolo roczku zacznie smigac
choc u niego nic nie wiadomo
bo on zywy i silny chlop
hihi


malhyn gratulacje ciociu :ico_brawa_01:

joanna basenik super sprawa dla maluchow, my zaczynalismy z lelkiem jak mial 3 miesiace, nurkowal z usmiechem hehe i w ogole on to maly amator wdnych szalenstw
tyle ze od dwoch miesiecy (po przeprowadzce) w ogole na basenie nie bylismy
bo kazdy weekend mielismy zajety i w ogole nie moglismy sie zorganizowac
tak mi zal. mam nadzieje ze szybko nadrobimy stracony czas...

sylwia hmm nie wiem co ci poradzic
moj lelek je tak
7-8 cyc
10 sniadanie-kaszka lyzeczka
13 obiad,owoce
16cyc
18owoce
20 mleko z butelki
w nocy cyc

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 mar 2008, 22:51

madziorka hihi pisze:mialam dzis zrobic obiadek nowy, udka faszerowane sliwka suszona i owiniete boczkiem. zapiekane


madziorka, ale z Ciebie kuchareczka.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: smaka mi narobiłaś na te udka hahaha hahaha :-D

madziorka hihi pisze:Violu kochana ta twoja Milenka


dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Leoś też super facet!!!!! jest cuuudny!!!! aha i powiem Ci, że bardzo mi sie podobają wszystkie wasze zdjęcia...zawsze są świetne... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sylwia pisze:jesli mozecie to napiszcie mi jak moj mlody powinien jesc,


Sylwia my z mleczka to tylko cyc....
ale tak rano ok. 7-8 cyc...potem ok. 10 tez cyc...w sumie wtedy Milenka zasypia...
po przebudzeniu deserek owocowy...lub banan...
ok.13 też cyc...
ok.15-15,30 zupka
ok.18 znowu cyc..a potem to juz o 20..po kąpanku...
no i w nocy....tak przez sen ...hahaha :-D
w między czasie flipsy...
ale z tym cycem to róznie bywa...są dni, ze Milena je częściej...a czasem rzadziej...
kaszki jak narazie nie chce!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2008, 00:54

Viola jaka ze mnie kuchareczka hehe ja po prostu lubie urozmaicenia i testuje do tego niebanalne przepisy, ale proste hehe
takich typowo polskich dan nie zrobie hehe

a lelkowi gotuje z fajnej prostej tutejszej ksiazki dla dzieci

dzis testuje

Kurczak z winogronami i cukinia
1 piers z kurczka lub 2 udka, bez skory i kosci
150 ml wywaru z kurczaka
8 bialych winogron
1 cukinia
1 lyzka kaszki ryzowej

wszystkie skladniki oprocz ryzu, zagotowac i na malym ogniu utrzymywac przez 10min. wymieszac z ryzem i gotowe

Viola pisze:Leoś też super facet!!!!! jest cuuudny!!!! aha i powiem Ci, że bardzo mi sie podobają wszystkie wasze zdjęcia...zawsze są świetne...

dziekujemy !!! :ico_brawa_01:
a tymczasem dobrej nocki papa

[ Dodano: 2008-03-31, 00:56 ]
Viola duzo tego cyca u was :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 mar 2008, 08:46

witajcie w piękny wiosenny poranek!!!!!

madziorka hihi pisze:Viola duzo tego cyca u was


no kochana przez to karmienie....to taką mam mleczrnię, że ho, ho, ho....żadne zapinane bluzki nie są na mnie dobre...wszystkie sie rozchodzą na piersiach...ha hahhahahha :-D :-D :-D

najgorsze, że Milena nie chce pić nic butelki...soczków, herbatki...i dlatego też tak często jest przy cycu...

a co do przepisów...to również uwielbiam eksperymentować.... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 mar 2008, 10:24

no witam z rana :-D widze ze naklikałyscie sporo :-D super

ja wczoraj cały dzionek spedziłam we wrocławiu na zakupkach :-D najbardziej mi sie spodobało na giełdzie ubraniowej, gdzie kupiłam super bluzeczki za 10 zł :-D wiec poszalałąm troszke, tylko chłopaki nas poganiały wiec i tak nie mogłam za bardzo poszalec :-D ale pózniej poszalelismy troszke na bielanach :-D

kupiłam maluchowi kilka drobiazgów bo przeciez bez tego by sie nie obeszło :-D
i kupilismy w koncu brameczki na schody zeby maluszek nam juz nie zwiewał :-D

A oczywiscie gratulacje udanych imprezek :ico_brawa_01: ja czekam z niecierpliwoscia na naszą majowa :-D

Sylwia co do mleczka, to mój Pawełek jeszcze nigdy nie wypil na raz 210 ml mleka :ico_szoking: jak wypije 125 ml to jestem szcześliwa, ale to sie zdarza moze raz dzinnie w sumie to moze 210 ml w ciagu dnia wypija :-) ale nadrabia kaszkami i budyniami :-) wiec nie martw sie na zapas bo maluchy wcale juz nie musza tak duzo mleczka pic, zawsze mozna jakies zamienniki dawac :-)

Madziu oj ty spioszku zeby mój maluszek keidys tak do 13 pospał :-D ale u nas to niesety nie mozliwe bo my z rodzicami mieszkamy i nie wchodzi w rachube takie długie leniuchowanie :ico_noniewiem: wogóle to sobie nie wyobrazam zeby maluch godzine w łóżeczku posiedział, no chyab zebym mu dała telewizor i śrubokret zeby sobie mógl zobaczyc co w środku jest :-D
a co do jajeczka to Pawełek juz jadł kilka razy jajeczniczke i strasznie mu smakowało wiec :-D zreszta jak wszytskie nasze jedzonko

Aniu a to ci nowi sąsiedzi u was byli????? mam nadzije ze jacys fajni i bedziesz miała z kim pogadulic i Amalia bedzie miała nowego kolege :-D

Malhyn brawa :ico_brawa_01: dla bratowej i super bo Damianek bedzie miał kuzyna do zabawy :-D u mnie cos brat sie nie pali do roboty :ico_noniewiem: a szkoda :-) chyba trzeba mu bedzie prezerwatywy igła podziurawic :-D

małolata pisze:Dzięki dziewczynki Bez uśmiechu, bo nie lubię w ogóle zdjęć sobie robić,a co dopiero z uśmiechem, a że prosiłyście, tak więc zrobiłam wyjątek


Dzieki :-D i czekamy na wiecej takich foteczek :-D
:-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 mar 2008, 11:08

ULA_TOMEK pisze: u mnie cos brat sie nie pali do roboty a szkoda chyba trzeba mu bedzie prezerwatywy igła podziurawic


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Ula super, że zakupki się udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ULA_TOMEK pisze:sobie nie wyobrazam zeby maluch godzine w łóżeczku posiedział, no chyab zebym mu dała telewizor i śrubokret zeby sobie mógl zobaczyc co w środku jest


a mojej Milenie najbardziej pasują piolty...i tel.komórkowe :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość