Awatar użytkownika
catherinepd
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2018
Rejestracja: 23 gru 2008, 22:07

18 mar 2009, 23:06

slonko2008 pisze:Dziewczyny mam pytanie czy któraś wozi juz w spacerówce ???
że się tak wtrące, moja Emilka od kilku dni jeździ już w spacerówce. W gondoli strasznie się denerwowała i płakala a teraz jak widzi świat jest spokojna.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brava dla Igi i jej pierwszego ząbka!
Agusia1982 pisze:dana kochana tak to prawda że zamiast tej herbatki wolałabym dawać jemu cycusia ale kurcze on nieraz nie chce dziś z nerwów dałam mu butelke,bo przed spaniem powinien jeść a on w płacz dwa razy za cycka i w ryk i tak w kółko zrobilam mu butele chwycił i wypił 80ml aż zanął
a może to na ząbki Twój dzieciaczek nie chce cycusia? Moze dziąsełka swędzą a z butli łatwiej się pije!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 mar 2009, 00:16

mmarta81 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Igola za zębaczka Hm coz powiedziec taki wzrost świadczy że będzie z niej niezła lasia oj bedzie tatus gonił chłopców oj bedzie :ico_oczko:
Agusia1982Wiem kochana że ciezko jest jak mały nie chce ciagnać i się wscieka ale wierz mi przy cycuniu trzeba cierpliwosci i moze dziewczyny maja racje bo przy zebaczkach tak dzieci sie zachowuja no w kazdym badz razie trzymam kciuki zeby bylo tylko lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 mar 2009, 09:44

witam! :-)

:ico_kawa: z ranka
dzieki dziewczynki za pocieszenie,też mam nadzieje że będzie ok :ico_sorki:

yoanna a ja mam pytanko,ty w dzień karmisz butelką i kaszką ale w nocy nadal cycuś?? bo tak mnie to zastanawia czy jak będe go podkarmiac czy w ogóle mi to mleko nie zaniknie??
miłego dnia życzę,ja muszę zacząć wkońcu pakowanko,niestety samo sie nie spakuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 mar 2009, 09:45

Witam :ico_kawa: slonko my juz od miesiaca jezdzimy w spacerowce.Natalia bardzo szybko zaczela mi wisiec poza gondola.No lapala sie za brzegi i siadala w tej gondoli,wiec sie przesiadlysmy szybciorem.Teraz ciagle jezdzi na pollezaco,bo uwazam ze nie ma potrzeby tak malemu dziecku przeciazac kregoslupa dlugotrwalym siedzeniem,ale moze teraz bezpiecznie sobie siadac jak ja cos interesuje,pozapinana w pasy :ico_sorki:
marta :ico_brawa_01: dla Igusi :ico_brawa_01: widze ze slicznie je kaszke :ico_brawa_01: No teraz jak ma zabka to juz duza dziewczynka,moze jesc kaszki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 mar 2009, 10:25

Witam my dzisiaj pospaliśmy nawet w nocy było mniej cycowania :-D :-D Antek już szaleje na mteracu a ja pije kawe
miszka pisze:slonko my juz od miesiaca jezdzimy w spacerowce.Natalia bardzo szybko zaczela mi wisiec poza gondola.No lapala sie za brzegi i siadala w tej gondoli,wiec sie przesiadlysmy szybciorem.Teraz ciagle jezdzi na pollezaco,bo uwazam ze nie ma potrzeby tak malemu dziecku przeciazac kregoslupa dlugotrwalym siedzeniem,ale moze teraz bezpiecznie sobie siadac jak ja cos interesuje,pozapinana w pasy
no to Natalka musi być bardzo zadowolona ze ma wszystko na widoku , my moze wytrzymamy do 6 miesiąca a to tylko dlatego ze nie chodzimy na spacedrki bo mały dalej jest chory a pogoda paskudna

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 mar 2009, 10:31

Witam

u nas nocka bardzo dobra, maly przespal cala noc, a o 6 dostal butle na spiocha.

Stawiam :ico_tort: za skonczony 6 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agusia1982 moj Eryk tez pewnie juz od miesiaca jezdzi w spcerowce na pollezaco, bo nie miescil sie juz w gondoli, a bardzo mu sie podoba, bo wszystko widzi i jest bardzo zdowolony :ico_brawa_01:

U nas zimno, jakies przeblyski slonca, nic mi sie nie chce, wlasnie zjadlam sniadanko

Milego dnia!!!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 mar 2009, 10:34

hej dziewczynki my dalej walczymy z katarem i kaszeliem noc była straszna pobudka co chwile no i od 6 koniec spania :ico_olaboga: mały ma właśnie swoja pierwsza drzemke :ico_szoking:
My wlaśnie wczoraj pierwszy raz spacerówki użyliśmy i było super mały na pół leżąco pozapinany w pasy cały zadowolony że świat ogląda :ico_brawa_01: a pogoda wczoraj piękna prawdziwa wiosna wszędzie kwiatkik pachnialo skoszoną trawa pieknie :ico_brawa_01:
za to dzis już mgla :ico_noniewiem:
Marta fajne zdątko Igola widać że kaszka smakuje :-D
miszka pisze:bo uwazam ze nie ma potrzeby tak malemu dziecku przeciazac kregoslupa dlugotrwalym siedzeniem

też tak myśle

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 mar 2009, 11:01

slonko2008 pisze:no to Natalka musi być bardzo zadowolona ze ma wszystko na widoku , my moze wytrzymamy do 6 miesiąca a to tylko dlatego ze nie chodzimy na spacedrki bo mały dalej jest chory a pogoda paskudna
Do spacerowki chyba najlepiej przelozyc malucha albo jak sie juz po prostu nie miesci w gondoli albo jak zaczyna siadac :ico_sorki: Ja szczerze mowiac wolalam gondole bo moglam na nia patrzec teraz to ona patrzy na swiat,a ja jej juz nie widze,brakuje mi tego :ico_placzek: Zawsze sobie szlam i sama do siebie sie usmiechalam ,patrzac na ten moj cud.W moim wozku nie moge przelozyc raczki zeby ja miec przodem do siebie,strasznie bym chciala :ico_sorki:
Pati85 pisze:Stawiam za skonczony 6 miesiac
100 lat dla Ericzka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Nooooooo to juz kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adia26 pisze:hej dziewczynki my dalej walczymy z katarem i kaszeliem noc była straszna pobudka co chwile no i od 6 koniec spania
Matko,biedny Kacperek-duuuuzo zdrowka zycze :ico_sorki:
U nas niestety tez w nocy slyszalam zatkany nosek a rano kaszelek,oby na tym sie skonczylo.My tez dzis mimo pieknej pogody siedzimy w domu,bo stasznie sie boje,zeby jej sie z tego nie zrobila jakas powazniejsza infekcja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 mar 2009, 11:05

miszka pisze:awsze sobie szlam i sama do siebie sie usmiechalam ,patrzac na ten moj cud.W moim wozku nie moge przelozyc raczki zeby ja miec przodem do siebie,strasznie bym chciala :ico_sorki:


w mojej spcerowce moge przkladac, lubie patrzec na Eryka jak spi, pogadam do niego, posmieje sie, ale na pewno przyjdzie czas, kiedy nei eb dzie chcial mnie juz ogladac i bede musiala go odwrocic calkwoicie wstrone swiata :-D

miszka pisze:100 lat dla Ericzka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Nooooooo to juz kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 mar 2009, 11:18

Agusia w nocy caly czas, i to ostatnio co godzine, dwie, a w dzien juz sie przyzwyczaily moje cycki do jednego, dwoch karmien :/ nie wiem jak to dziala, ale poki co nie zanosi sie na brak pokarmu. Oby! Bo ja bym pokarmila w nocy dopoki mala mi ich nie przesypia :/ dzisiaj dala koncert od 2.30 do 4.00 plakala i plakala :/ a ja juz nie mialam sily, nie wiem czy to zabki, cycek ja uspokajal na chwile, ale nie slini sie jak kiedys wiec nie wiem o co chodzi:/ no ale zel na zabki dostala i po 15 minutach kima ale nie wiem czy od zelu czy ze zmeczenia

Najlepszego dla Eryka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość