Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

19 mar 2009, 11:19

Witam

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Ericzka :ico_zdrowko:
Nocka ciężka, Maja co chwila się budziła z płaczem, nie wiem czemu. P. spał od brzegu ale mimo wszystko się budziłam :-/
A w ogóle wiecie co nie mogę się doczekać pierwszego ząbka :-|
Może przez to,że ząbek w drodze, to Majka budzi się w nocy i płacze.

Co do chorób to i mnie coś bierze, wczoraj dostałam kataru - sama woda z nosa leci :ico_olaboga: na szczęście nic poza tym mi nie jest, czuję się całkiem dobrze.

A mam pytanko - wiecie może czy mrozi się kluski śląskie? jeśli tak to surowe czy lekko podgotowane? O 8.30 Paula mi zasnęła a ja w tym czasie zrobiłam kluski bo wczoraj zostały mi ziemniaki z obiadu i dużo tego wyszło jak dla nas. Chciałam trochę zamrozić ale nie wiem czy można :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

19 mar 2009, 11:22

witaj IWONKA :)

co do klusek - mysle, ze mozna zamrozic ugotowane... to tak, jak z kopytkami chyba... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

19 mar 2009, 11:24

co do klusek - mysle, ze mozna zamrozic ugotowane... to tak, jak z kopytkami chyba... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
hej :ico_oczko:

Poza pierogami jeszcze nic nie mroziłam, ale to przecież bardzo podobne ciasto, to zamrożę.

[ Dodano: 2009-03-19, 10:26 ]
U nas świeci pięknie słoneczko tylko nadal wieje :ico_olaboga: , u Was też?

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 mar 2009, 12:17

U nas świeci pięknie słoneczko tylko nadal wieje :ico_olaboga: , u Was też?
u nas tez :-D :-D :-D
a co do klusek, to nie wiem, ale ja bym zamrozila ugotowane, nie surowe...

margarita83, nie boj nic, doczekacie sie tych zabkow :-) a 14-miesieczne dziecko i pierwszy zabek? :ico_szoking: przeciez w tym wieku, to maluchy juz powinny umiec gryzc... :ico_noniewiem:

Gie, ja tez mam dosc tego wiecznego wstawania w nocy - a raczej budzenia sie i podawania smoka... ale co zrobic.. u mnie A. w nocy nie wstanie, bo spi, jak zabity :/
nie ma ratunku... :-D

aa wyobrazcie sobie, ze poszlam kupic ten krem i zel do kapieli dla Jasperka - ciagle ma sucha skore na nozkach (teraz juz tylko na lydkach), az mu sie na prawej nozce strupki porobily, bo on to drapie za kazdym razem jak mu zmieniam pieluche, albo nie ma ubranka na sobie... myslalam, ze padne, jak babka mi cene powiedziala w aptece :ico_olaboga: :ico_szoking: 36 euro na to wydalam :ico_olaboga: :ico_olaboga:
oczywiscie na moj krem juz mi nie starczylo :ico_placzek:
zel i krem sa firmy Trixera... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-19, 11:18 ]
aha, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Erika - polroczniaka! :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

19 mar 2009, 12:55

w aptece :ico_olaboga: :ico_szoking: 36 euro na to wydalam :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
I powiedzcie czy pieniądze nie są ważne w życiu....
albo,że zdrowia nie kupi się za pieniądze.......

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 mar 2009, 13:01

I powiedzcie czy pieniądze nie są ważne w życiu....
albo,że zdrowia nie kupi się za pieniądze.......
no wlasnie.. jak sie ma pieniadze, to praktycznie wszystko mozna zrobic..

chociaz... nawet, jak sie ma pieniadze, to maslanki sie tu nie kupi ;-) a tak za mna chodzi jakas truskawkowa maslanka.. albo z owocow lesnych... mmmm... niestety, tutaj tego nie ma :(

[ Dodano: 2009-03-19, 12:06 ]
aha, w markecie w Gibraltarze widzialam nasze polskie golabki z Pudliszek :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

19 mar 2009, 13:41

Hej:)

Margarita my tez jeszcze bezzebne jestesmy :-D Pewnie juz niedlugo bo dziasla rozpulchnione i mozna zobaczyc ze sie zabki pchaja.

Shoo no to ceny powalajace.A nie ma jakiegos innego tanszego preparatu ktory tez by skotkowal,albo jakas masc na recepte?

A dziewczyny bierzemy udzial w konkursie i prosimy o glosiki nawet codziennie link jest w podpisie. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

19 mar 2009, 13:43

no spokojnie czekamy na ząbki, ale z niecierpliwością ;-)
Dzisiaj dzwoniłam do swojego pediatry bo miałam umówioną wizytę w celu oglądnięcia pupki, ale po co mam iść jak pupcia już dobrze, 50 zyli w kieszenie zostanie :-)
ale zapytałam ja o tę aktywność Majki (zresztą po raz kolejny) - ona powiedziała że jeżeli Maja sama tak robi to znaczy że tak ma być i należy się tylko cieszyć a nie martwić, niektóre dzieci chodzą już w wieku 8-9 m-cy i Majka pewnie do nich należy :ico_szoking:
Jak będzie zmęczona to sama usiądzie a póki jej nikt nie pomaga to znaczy że ma na tyle mocne kości że sobie sama daje radę :-)
Więc kamienie nam z serc pospadały - uff uff

[ Dodano: 2009-03-19, 12:45 ]
szkrab, juz sie robi :-)
Jula leci samolotem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: slicznie :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 mar 2009, 13:50

margarita83, no widzisz! nie ma sie czym martwic, tylko cieszyc sie nalezy :-)

szkrab, wiesz, nazwe tego zelu i kremu, pediatra napisal mi na kartce (nawet to recepta nie byla) :ico_noniewiem: moze na recepte by bylo taniej... a w aptece, tu w Hiszpanii, nie zapytam nikogo o cos podobnego, tylko tanszego, bo nie mowie po hiszp., a oni nie znaja angielskiego :ico_noniewiem:
mam wielka nadzieje, ze ten preparat zadziala... bo uzywalismy Oilatum i co prawda troche pomogl, ale nie do konca...

[ Dodano: 2009-03-19, 12:51 ]
szkrab, a ja chcialam zaglosowac, ale 2 razy wyskoczylo mi, ze zly kod wpisalam (no, a nawet sprawdzilam i byl dobry) :ico_noniewiem: chyba slepa jestem, albo cos ta strona zle dziala..

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

19 mar 2009, 13:56

Szkrab, głosik oddany

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość