Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

14 mar 2009, 09:23

Madzia dziękuję za milusie przywitanie i gratulacje, pozdrawiam cieplutko :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

14 mar 2009, 23:04

DUSIA555, witam cie serdecznie na tym forum.Zawsze miło jak jest jakaś nowa osoba.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

14 mar 2009, 23:48

ana30 pisze:DUSIA555, witam cie serdecznie na tym forum.Zawsze miło jak jest jakaś nowa osoba.

Dziękuję :ico_haha_02: Byłam na kilku portalach ale wreszcie znalazłam ten właściwy. Cieszę się bardzo że znalazłam tę stronę. :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

18 mar 2009, 23:00

DUSIA555, to fajnie ze do nas dolaczylas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wybralas wlasciwie a naprawde sa tu wsapaniali ludzie :ico_oczko:
jest cieplo i bardzo swojsko wiec nie zapominaj o nas :ico_sorki:

a u mnie bez zmian Daniel siedzi w domu ma indywidualne nauczanie a i ciezko jest sie dostac do ortopedy termin na lipca a mi potrzeba juz bo to nie przelewki :ico_haha_01:
a ja na dzien dzisiejszy jestem zakatarzona i Gabi tez dobrze ze Daniela nie dopadlo :ico_brawa_01:

a tak wogole to co u Was?
Pozdrawiam cieplutko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

18 mar 2009, 23:40

Witam
Wpadłam na chwilę i zmykam do spanka bo mąż mnie "goni" sprzed komputera.
W niedziele wieczorem miałam okropny ból ucha pierwszy raz w życiu, więc za radą mamy nasączyłam sobie delikatnie wacik olejkiem kamforowym i po jakimś czasie zasnełam. W nocy ból mnie obudził zmieniłam sobie wacik na nowy i chyba za ponad godzinę z trudem zasnełam. A co gorsze ból promieniował do zęba który mam do wyrwania. No naprawdę myślałam, że zwariuje. Na szczęście rano obudziłam się bez bólu ale za to został mi problem ze słuchem. Jeszcze wczoraj cieszyłam się, że moje problemy z uchem (a dokładnie z niedosłyszeniem na lewe ucho) mam z głowy, już było lepiej niestety to była tylko chwilowa poprawa. Dzisiaj więc odwiedziłam specjalistę który oznajmił mi że to zapalenie ucha :ico_placzek: Skąd mi sie to przyplątało to naprawdę nie wiem. Przepisał mi antybiotyk w kroplach i do tygodnia ten dyskomfort ma minąć. Oczywiście powiedziałam mu że jestem w ciąży zresztą tego nie da się niezauważyć. Wracając do domu kupiłam to lekarstwo i przeczytałam na ulotce , że kobiety w ciąży muszą się skonsultować z lekarzem przed zażyciem. Tak więc dzisiaj dałam sobie spokój z uzyciem tego leku akurat jutro mam kolejną wizytę u lekarza prowadzącego więc jego zapytam czy aby napewno zastosowanie tego leku jest bezpieczne dla maleństwa. Ostrożności nigdy za wiele.
Pozatym samopoczucie mam bardzo dobre (odpukać), mała boksuje na wszystkie strony. :ico_oczko: W poniedziałek wybrałam i zamówiłam kilka rzeczy na allegro jako że z zakupami jestem daleko w tyle czytając wypowiedzi innych dziewczyn. Poza wanienką łóżeczkiem i ciuszkami które dostanę od moich kochanych szwagierek nie mam nic więcej. Mam jeszcze trochę czasu do porodu ale postanowiłam spokojnie kompletowac pozostałe potrzebne rzeczy. Tak więc zamówiłam sobie 12 elem. komplet pościeli plus poszewka i poszwa i prześcieradełko na zmianę, ręczniczki z kapturkiem, kocyki polarowy i akrylowy. Dostałam już potwierdzenie, że na dniach przesyłka powinna do mnie dotrzeć. Mieszkam w małej miejscowości a w pobliskim większym mieście w którym mozna zrobić konkretne wydawałoby się zakupy niestety nie ma dużego wyboru. Dla mnie więc zakupy na allegro są bardzo dobrym rozwiązaniem. Czekam z niecierpliwością na kuriera żeby móc przejrzeć zamówione rzeczy. Za jakiś czas kolejna "porcja" zakupów. Ależ się rozpisałam ale tak juz mam jak nie piszę przez jakiś czas to później mojego wywodu końca nie widać :ico_noniewiem: Pozdrawiam zajrzę jutro. :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

19 mar 2009, 22:35

DUSIA555, to współczucia z tym uchem.Ból ucha rzeczywiscie jest bardzo okropny.Jakie przepisał tobie lekarz krople(jaka nazwa).A dostałaś jakiś doustny antybiotyk,bo niektóre antybiotyki można brac w ciąży.Ja jak byłam w ciąży to pod koniec ciązy rozchorowałam się i dostawałam antybiotyk.Pytam się tak,bo pracuję w aptece i trochę wiem coś na ten temat.Życzę ci dużo zdrówka.
A ja byłam dzisiaj na kontroli u lekarza z moją Weroniczką,bo była mi cały tydzień chora-już jest dobrze.W poniedziałek pójdzie do przedszkola.
Dobranoc.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

19 mar 2009, 23:53

DUSIA555, bol ucha ojej wiem cos o tym
ja ostatno czesto chorowalam na bol ucha a wlasciwie od malego chorowalam i przez to mam dziure w uchu i nie moge wpuszczac kropelek :-D
kochana zdroweczka zycze aby ucho przestalo bolec :ico_oczko:
Ana30 super ze ze zdrowkiem Weroniczki dobrze :ico_haha_01: ciesze sie razem z Toba :-)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

20 mar 2009, 01:05

Byłam dzisiaj na kolejnej wizycie u lekarza prowadzącego i spytałam go o przepisany przez laryngologa lek. Stwierdził, że koniecznym jest używanie tych kropli jeśli mam wyleczyć zapalenie ucha. Krople nazywają się DICORTINEFF.
Pozatym mała rozwija się jak najbardziej prawidłowo, ja czuję się bardzo dobrze. Lekarz zlecił mi zrobienie morfologii, mocz i odczyn Coombsa. Leki pozostawił takie jak do tej pory tj. witaminki :-D A jutro mogę spodziewać się dwóch kurierów z przesyłkami zamówionych na allegro rzeczy. Bardzo się na to cieszę. Pozdrawiam Was moje drogie. Dziękuję za Wasze życzenia mam nadzieję, że szybko odzyskam w pełni słuch. :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

20 mar 2009, 14:58

DUSIA555, Te krople Dicortineff są bardzo dobre-powinno ci szybko pomóc.
Wczoraj oprócz tego,ze byłam a Weroniką na kontroli-wcześniej byłam na zebraniu rodziców w przedszkolu.Byłam bardzo dumna z mojej Weroniczki-jakiś czas temu jej wychowawczyni wysłała rysunek Weroniczki na konkurs plastyczny ;no i moja Weroniczka zdobyła 1 miejsce.W niedzielę jedziemy po odbiór nagrody.
Pa ,życze wam miłego dzionka.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

20 mar 2009, 18:27

ana30 pisze:DUSIA555, Te krople Dicortineff są bardzo dobre-powinno ci szybko pomóc.
Wczoraj oprócz tego,ze byłam a Weroniką na kontroli-wcześniej byłam na zebraniu rodziców w przedszkolu.Byłam bardzo dumna z mojej Weroniczki-jakiś czas temu jej wychowawczyni wysłała rysunek Weroniczki na konkurs plastyczny ;no i moja Weroniczka zdobyła 1 miejsce.W niedzielę jedziemy po odbiór nagrody.
Pa ,życze wam miłego dzionka.


Dziękuję Ci bardzo za informację na temat kropli. Cieszę się, że są skuteczne bo to niedosłyszenie jest denerwujące.
Pięknie !!! moje serdeczne gratulacje dla Twojej córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość