Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 15:47

" Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne, ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie rozpoznaje ofiarę tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie – czy jego siostra żyje? Jaką tajemnicę skrywa milczący las? Co naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej nocy?"

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
zapowiada sie ciekawie... ;-)

[ Dodano: 2009-03-20, 14:48 ]
Gie :ico_papa:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 mar 2009, 15:50

Ostatnio czytalam Nore Roberts "Wizje smierci" , "Smiertelna ekstaze", "Podniebny taniec", "Nie ma jak w domu" Mary Higgins Clark, no a teraz tego Cobena...

[ Dodano: 2009-03-20, 14:51 ]
SHOO - no dokladnie,\to juz wiesz o co kaman... ale ksiazka jest naprawde wciagajaca i trzyma w napieciu, super...

dobra, pppaaaaa :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

20 mar 2009, 15:52

no proszę spożywane jabłko może mieć aż tak różne znaczenie, wierzyć mi się nie chcę że akurat zjedzone cale a starte na szklanej tarce robi taka różnicę - sorry ale uważam to za bzdurę :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Tak bierze mnie coś, wszystko mnie boli, jestem taka osłabiona i mam ochotę przypieprzać się do P. o byle co ;-) ale nie odzywam się bo jest ok :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 mar 2009, 15:53

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a co Cie tak zdziwilo...?? nie lubisz takiego typu ksiazek??

[ Dodano: 2009-03-20, 14:54 ]
MARGARITA - tez mi sie wydaja jakies dziwne te onformacje o jablku...


lyknij sobie cos antygrypowego, ja juz praktycznie jestem zdrowa, nawet katar zniknal... :ico_sorki:

dobra, teraz juz naprawde lece.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

20 mar 2009, 16:51

a ja mam mega ból dyni.... :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

20 mar 2009, 17:58

łyknęłam ferwex i tabcin, pomyśle o czosnku, zapytam co P. na to ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 mar 2009, 18:31

a ja mialam pierwsza scysje z tesciowa, ale napisze o tym pozniej...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 18:45

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a co Cie tak zdziwilo...?? nie lubisz takiego typu ksiazek??
nie-e :-D nie o to chodzi, sama fabula wydala mi sie "straszna", w sensie przerazajaca... cos jak Blair Witch Project... ale lubie wszystko, co wciaga.

zgaduje.. tesciowa podala/zrobila cos, co Ci sie nie spodobalo... oczywiscie w kwestii Su

margarita83, nie czepiaj sie o byle co, nie warto psuc dobrej atmosfery (cos o tym wiem, hehe)...

ja tez sie jakos kulawo czuje..
Gie, pisalas kiedys, ze jak sie lyka tabletki anty, to mozna miec plamienia (owulacja?), bo wlasnie cos takiego mam, a @ to nie jest...aha i jestem dokladnie w polowie opakowania :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-20, 17:45 ]
łyknęłam ferwex i tabcin, pomyśle o czosnku, zapytam co P. na to ;-)
lyknij czocha i nie pytaj P., bo pewnie powie, ze masz tego nie robic ;-)
najwyzej dzisiaj nici z przytulania, ale zdrowie wazniejsze :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-20, 17:53 ]
hmm znalazlam cos takiego:

Przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych owulacja nie wystepuje (hormony blokują owulację) a wię to z pewnościa nie było plamienie okołoowulacyjne.

:ico_noniewiem: no wiec teraz nie rozumiem...

aha, w tym samym poscie bylo to:

Jeśli stosujesz antykoncepcję hormonalna to musisz wiedzieć, że plamienia i nieregularny profil krwawień jest niejako wpisany w ta metodę antykoncepcji, a więc moga pojawic się nieprzewidziane plamienia/krwawienia poza krwawieniem z odstawienia w przerwie 7 dniowej.

:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 mar 2009, 19:14

SHOO - no to juz wszystko wiesz o tych plamieniach... to samo mialam napisac... no i owulki przy tabsach rowzniez brak...

co do tesciowej - nie, nie o to chodzi... napisze w skrocie: zadzwonilam dzisiaj do niej po rozmowie z mama i po tym jak sie dowiedzialam o tym jablku i POPROSILAM tesciowa, zeby go malej nie podawala na razie... podkreslam slowo POPROSILAM, a Ona sie na mnie obrazila... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no, ale to wymaga dluzszego komentarza, wiec opisze wszystko ze szczegolami nieco pozniej, bo teraz robie obiadek dla Pana... ehh...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 mar 2009, 19:30

podkreslam slowo POPROSILAM, a Ona sie na mnie obrazila... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_olaboga:
ach te tesciowe... pewnie mysli, ze Ty myslisz, ze ona sie nie potrafi nia zajmowac.. czyli podwazasz jej metody wychowawcze... a starsze kobitki maja na tym punkcie fiola (bo jak to, one cos zle robia?!)... mam nadzieje, ze sobie to wyjasnicie, w koncu TY jestes matka i masz prawo (i obowiazek nawet) decydowac, co jest najlepsze dla TWOJEGO dziecka...

A. juz wrocil, udaje, ze wszystko ok... a ja go tak z buta traktuje.
tym razem nie bedzie tak latwo, ze powie przepraszam (a naprawde wcale tego nie czuje) i ze wszystko bedzie cacy... trzeba byc twardym, nie mientkim ;-)

zajrze moze pozniej.. teraz ide kapac malego :607:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości