Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

20 mar 2009, 13:52

hej hej
u nas coraz gorzej.chyba skonczy sie szpitalem..mati caly czas wymiotuje.jeszcze ma goraczke..teraz spi bidulek

Gabi, oj fajnie ze ci Emilka spi w dzien jeszcze.....

Aniu jak ci Patryczek zasypia? kładziesz sie kolo niego??

Kristi oby dzisiejsze dzien byl lepszy......ja mam takie marudne dni wlasciwie codziennie.....Julcia duzo placze....caly czas chcce na rączki.....mati tez oststnio jeszcze przed choobą bardzo rozdrazniony i placzliwy...czasaem mam dosc wszystkiego...a tu jeszcze trzeba postrzatac, pranie robic, gotowac

Madziu oby wam jak najsprawniej poszla ta przeprowadzka....

milego dnia kobitki

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 mar 2009, 14:59

Dzien dobry :)
A u nas juz lepiej.. Super ze sie tak troszczycie o mnie :-) Milusie to Bardzoo
U nas pogoda dzisiaj nie za ciekawa.. bardzo jest zmienna raz swieci slonce a raz sypie snieg i wieje wiatr.. ale jak mezulek wroci z pracy bo jeszcze go niema to jedziemy na zakupki.A teraz moje dzieci sie ladnie razem bawia w pokoju,a ja korzystam i szybko pisze :ico_oczko: Nicolka oglada ksiazeczki a Marcusek sie bawi autkiem.
A moja alergia dala mi narazie spokoj,kicham i smarkam ale juz mniej.. moze to ze ta pogoda taka ..

Mama_Ania no wlasnie Nicolka nie spi mi juz wogule w dzien.. ale zauwazylam tez ze to ma swoje plusy,wieczorkiem to jak juz taka zmeczona jest bardzo to sama mowi ze chce isc spac i pokazuje to mnie za reke ciagnie ale juz nie robi takich histerii jak to wczesniej bylo.. ale czasami wytrzymac caly dzien z Nicolka to jest ciezko zalezy tez od tego kiedy rano sie obudzi. Disiaj jeszcze idzie wytrzymac bo obudzila sie jakos po 7 00 i nawet spokojna i grzeczna jest w miare :-D A Marcusek tez spi w dzien ale juz mniej :-) I dzisiaj tez ma lepszy humor chyba sie musial tez lepiej wyspac ale juz o 6 15 rano byl juz obudzony :-)

Magda zycze szczesliwej przeprowadzki.. oj jak ja nie lubie przeprowadzek.. dobrze ze my juz to mamy za soba.. tu bedziemy mieszkac juz do konca no chyba ze wygramy w Totka i kupimy sobie Dom.. :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02:
A na alergie jeszcze nic nie biore bo moze za wczesnie.. a moze mi samo przejdzie.. nie lubie po lekarzach chodzic.. :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Iza oj trzymaj sie kochana niemasz lekko,ja mam takie dni marudzace tylko czasami dzisiaj jest juz Lepiej.. Powodzenia i wklej obiecane foteczki :-) Wiem ze to ciezko jest jak dziecko jest chore.. Duzo zdrowka dla dzieci :-)

Ok ide zobaczyc jak tam moje dzieci sie bawia.. I wpadne pozniej Buziaki dla wszystkich papa

[ Dodano: 2009-03-20, 17:52 ]
A u nas sie troche plany pozmienialy..
Nie bylismy na zakupach,bo Marcusek byl spiacy i go uspalam i poszlam z Nicolka na maly spacerek :-) A Marcusek sobie spal i moj maz juz byl w domku.
No i tak to Ok,jutro pojedziemy na zakupy i pewnie tez odwiedzimy Mc Donaldsa :-) Lubie do niego isc :ico_oczko:
No nic uciekam .. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 mar 2009, 18:52

iza, :ico_buziaczki_big: kopę lat .... jak miło Was zobaczyć ... :-D lecę doczytać co u Was ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 mar 2009, 10:06

Cześć kochaniutkie moje...wysyłam buziaczki my juz zanosimy wszystko do samochodu.
Będę robić wszystkp żeby szybko mieć z Wami kontakt.
Tymczasem BUZIACZKI... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 mar 2009, 11:00

Dzien doberek :-)
U nas dzisiaj bedzie ladny dzien bo tak fajnie juz swieci slonce :-> I jak sie Marcusek obudzi to jedziemy na zakupy i tez cos przekasimy u Mc Donaldsa :ico_haha_02:

Magda zycze wszystkiego dobrego i szczesliwej przeprowadzki i czekam az sie odezwiesz juz w nowym domku :-) Pozdrawiam i buzziaki i do uslyszenia .. :ico_oczko:

Ja zycze wam milego dnia i do pozniej..

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 mar 2009, 21:15

hejhej kobitki
u nas nie za wesolo...teraz dopadlo męża..a wiecie ze jak facet chory to w domu masakra
i mnie tez wzielo..a jeszcze musialam na wyklady jechac...jak dobrze ze mam rodzicow ktorzy przyjada, pomoga..nie wiem co bym bez nich zrobila
Aginka witaj...jak tam twoje szkraby??

kristi dłodkie fotki w podpisie...
milych snów

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 mar 2009, 22:55

Iza, moje Łobuzy ... to poprostu Łobuzy :-D


Mam jakby teraz "mały-WIELKI" kłopot z Kapikiem - musimy troszkę pochodzić po lekarzach - a moje dzieci mają wyjątkowa awersję do lekarzy .... do Pani dr rodzinej są już przyzwyczajene - ale jeżeli chodzi o "nowych" lekarzy - jest okropny problem ...zresztą podobnie reagują na wszystkie nowości a "nowe" osoby szczególnie .....


MAm nadzieję że to paskudztwo które sie do Was przyplątało - wyrządzi mało szkód ....

Iza, powiedz jak Ci się mieszka w domku ???? i pokaznam prosze bobaski :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 mar 2009, 22:48

Dobry wieczor :-)
U nas wszystko Pieknie. Bylismy dzisiaj na urodzinach Thomasa to jest syn mojego szwagra i bylo nawet fajnie,najpierw bylismy na obiadku u tesciow (byly kluski z miesem + salatka pycha :-) ) i pozniej pojechalismy na kawe. I tak szybko dzien minal,dzieci mi juz spia,Marcusek zasnal w aucie a Nicolke niedawno uspalam.Zaraz tez klade sie spac bo zmeczona jestem,i sama sobie winna bo w sobote troche sie za pozno polozylam spac i juz Marcusek mi o 5 30 pobudke zrobil wiec za duzo nie pospalam a dzisiaj musze troche odespac :->
I moja alergia narazie mi dala troche spokoj.. niewiem na jak dlugo.. ale teraz to od czasu do czasu sobie kichne a kataru juz niemam.. wiec poki co mam spokoj :-)
I tak minal mi weekend ladnie.

Iza jeszcze raz duzo zdrowka dla dzieci i dla was wszystkich i dobrze ze masz rodzicow na ktorych mozesz liczyc i zawsze ci pomoga to chocby taki skarb :-) Ja tak mam podobnie jesli chodzi o moich tesciow .. tez jak ich poprosze o pomoc co zdarza sie sporadycznie tez zawsze sa :-) I czekam na fotki twoich skarbow i dzieki za komplemencik .
nowych" lekarzy - jest okropny problem ...zresztą podobnie reagują na wszystkie nowości a "nowe" osoby szczególnie .....
Aginko,wydaje mi sie ze to nie tylko twoje dzieci tak reaguja na nowe osoby nowe twarze .. moje dzieci tez ,maja podobnie.. i jak ktos sie im nie spodoba odrazu jest placz.. :ico_noniewiem:

Gabi my czasami lubimy do Mc Donalda wstapic i cos malego zjesc,i jedzonko tam nam smakuje nie idzie mu nic zarzucic,a ze troche jest niezdrowe no coz.. czasami wolno :-) :ico_haha_02: A lody tez lubie z Mc Donalda.

No nic do juterka,zycze wam milej nocki i dobranoc papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 mar 2009, 20:24

nasza Basia - choc ostatnio do nas nie zaglada- ma dzis urodziny ...


Basiu - spełnienia wszystkich marzeń :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 mar 2009, 20:32

ja dziś byłam zobaczyć w przedszkolu liste przyjetych dzieci - najbardziej liczyłam na to przedszkole -choć minajmniej ono odpowiadało - i co ??? jestem zawiedziona bo miało być najpewniejsze - a jesteśmy na liście rezerwowej :ico_zly:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość